Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 60

Temat: Zmienienie właściwości mgły i ślepej furii

  1. #46
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Brakuje wam obiektywizmu, Terens piszą, że Mgła bez uśpienia jest gorsza od Furii to upadłeś na łeb. Przy furii jesteś wyłączony z 2 tur walki, przy mgle masz 2 tury na zdjęcie statusów + kontrola nad postacią, i nie otrzymujesz żadnych obrażeń - przy twoim założeniu bez uśpienia. Dodatkowo uśpienie można zdjąć

    Głównym problemem tych zdolności jest utrata kontroli nad postacią, i jak widać na ten etap gry 2 tury to zdecydowanie za dużo(wq pierwotnych planów na testach mgła też nakładała 2 tury uśpienia, ale zostało to zmienione, szkoda, że nie zrobiono tego samego z furią). Jak dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie to dać 1 turę furii, a zwiększyć szansę na nałożenie statusu do 60%.
    Założenia do tych zdolności było skrócenie czasu walk, jednak one robią totalny random z walk, do tego tak naprawdę nic nie skracają, walka nadal trwa z 20-30min przy 15s turach...


    Ogólnie pewnie mi zarzucicie, że nie biorę udziału w igrzyskach, więc nie mam prawa głosu, jednak jestem prawie zawsze na widowni od około 20:10 i jako neutralny widz oglądałem wiele przypadków gdzie blokada postaci przez te statusy przekreśla całą walkę. W zasadzie wystarczy 1 tura blokady na postać która miała przykładowo podleczyć/dobić/ożywić i jest po walce, a co dopiero w przypadku 2 tur?

  2. #47
    Chodzi o walki na poziomie a nie

  3. #48
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Brakuje wam obiektywizmu, Terens piszą, że Mgła bez uśpienia jest gorsza od Furii to upadłeś na łeb. Przy furii jesteś wyłączony z 2 tur walki, przy mgle masz 2 tury na zdjęcie statusów + kontrola nad postacią, i nie otrzymujesz żadnych obrażeń - przy twoim założeniu bez uśpienia. Dodatkowo uśpienie można zdjąć
    ahh aich ,aich.. Jakbym miał 100 many to bym mgłą nie pogardził ,ale Twoich wyliczeń i wyobraźni nie zwalczę. ktoś już wcześniej pisał oba teamy mają te same zdolności ,przedmioty. Nikt tu nie jest pokrzywdzony.

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Potwierdzam, tymbadzierj ze w walce 5vs3, widac ze atak to nei wszysko, bo wszyscyy kochani hiterzy bili jak glową w sciane, a i zadna z 3 furii nic konkretnego nie zrobila

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Terens Zobacz post
    ahh aich ,aich.. Jakbym miał 100 many to bym mgłą nie pogardził ,ale Twoich wyliczeń i wyobraźni nie zwalczę. ktoś już wcześniej pisał oba teamy mają te same zdolności ,przedmioty. Nikt tu nie jest pokrzywdzony.
    Głupie podejście. Po pierwsze, ktoś może nie mieć takiej zdolności i już. Po drugie - wprowadźmy każdemu teamowi annihilatory. Przecież oba teamy mają te same przedmioty,nikt tu nie jest pokrzywdzony, prawda?

  6. #51
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    po trzecei w jednej grupie możę być3 magów i woj a w drugiej np 3 woje i mag , albo 4magi vs 4 woje i wiadomo kto wygraw

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Mintosia Zobacz post
    po trzecei w jednej grupie możę być3 magów i woj a w drugiej np 3 woje i mag , albo 4magi vs 4 woje i wiadomo kto wygraw
    Kto?

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Cytat Napisał Mintosia Zobacz post
    po trzecei w jednej grupie możę być3 magów i woj a w drugiej np 3 woje i mag , albo 4magi vs 4 woje i wiadomo kto wygraw
    No i nawet sama nie wiesz jak sie myslisz.

    Mag z teamu rzuca mgle, i siadaj TYLKO klątwy, i co zrobią wojowie? Nie walną furią, nei ozywią, tylko a jak slepota siadzie, to nawet pewnym nie uderzą. Poza tym, magowie w takiej walce mogą uzyc 12 klątw umarlaka, wiec zyskją bardzo duzo tur.

    Dalej bedziecie narzekac, czy wezmiecie sie do gry?

  9. #54
    Cytat Napisał Mintosia Zobacz post
    po trzecei w jednej grupie możę być3 magów i woj a w drugiej np 3 woje i mag , albo 4magi vs 4 woje i wiadomo kto wygraw
    Ciebie to nawet nie skomentuje ,nie bede próbował zrozumieć Twojego toku myślenia.. ;x

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Głupie podejście. Po pierwsze, ktoś może nie mieć takiej zdolności i już. Po drugie - wprowadźmy każdemu teamowi annihilatory. Przecież oba teamy mają te same przedmioty,nikt tu nie jest pokrzywdzony, prawda?
    Ty chyba piszesz tylko ,żeby napisać. równie dobrze można wycofać eq bo ktoś może nie mieć i będzie nie uczciwie.


    Forumowi gracze ,forumowe historie i wizje.. tego nie pomalujesz..

  10. #55
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Terens Zobacz post

    Ty chyba piszesz tylko ,żeby napisać. równie dobrze można wycofać eq bo ktoś może nie mieć i będzie nie uczciwie.
    Ty też.
    Nie pisałem o wycofaniu niczego, choć czytałem swój post 10 razy.

  11. #56
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Brakuje wam obiektywizmu, Terens piszą, że Mgła bez uśpienia jest gorsza od Furii to upadłeś na łeb. Przy furii jesteś wyłączony z 2 tur walki, przy mgle masz 2 tury na zdjęcie statusów + kontrola nad postacią, i nie otrzymujesz żadnych obrażeń - przy twoim założeniu bez uśpienia. Dodatkowo uśpienie można zdjąć

    Głównym problemem tych zdolności jest utrata kontroli nad postacią, i jak widać na ten etap gry 2 tury to zdecydowanie za dużo(wq pierwotnych planów na testach mgła też nakładała 2 tury uśpienia, ale zostało to zmienione, szkoda, że nie zrobiono tego samego z furią). Jak dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie to dać 1 turę furii, a zwiększyć szansę na nałożenie statusu do 60%.
    Założenia do tych zdolności było skrócenie czasu walk, jednak one robią totalny random z walk, do tego tak naprawdę nic nie skracają, walka nadal trwa z 20-30min przy 15s turach...


    Ogólnie pewnie mi zarzucicie, że nie biorę udziału w igrzyskach, więc nie mam prawa głosu, jednak jestem prawie zawsze na widowni od około 20:10 i jako neutralny widz oglądałem wiele przypadków gdzie blokada postaci przez te statusy przekreśla całą walkę. W zasadzie wystarczy 1 tura blokady na postać która miała przykładowo podleczyć/dobić/ożywić i jest po walce, a co dopiero w przypadku 2 tur?
    Jedyny sensowny post od dwóch stron
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #57
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Już macie to co chcieliście, Ślepa 1 tura furia 3 tury ślepota.

  13. #58
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Skoro już zmieniono ślepą furię, to teraz najwyższa pora na zmianę mgły, a konkretnie statusu klątwa z 5 do np 3 tur.

  14. #59
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    jest dobrze

  15. #60
    Ślimak
    Konto usunięte
    Kekashi ma racje. Zmiana Ślepej Furii i Szczęśliwego Ciosu to tak jak by napluć wojom w twarz, a magom przynieść kanapki na złotej tacy . Co jak co ale wg mnie profesje powinny być wyrównane. Ewentualnie mały balansik, ale nie taki wielki balans. Ta zmiana do reszty zniszczyła rywalizację profesjową i najwyższa pora ją odbudować poprzez zmianę mgły i odbicia na słabsze. Ewentualnie przywrócić te zdolności do dawnego stanu.

    P.S Sam miałem coś takiego napisać, ale się wycofałem.
    Ostatnio edytowane przez Ślimak ; 11-01-2013 o 19:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •