Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Rangi

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    15-10-2012
    Postów
    8

    Pomysł Rangi

    Witam, chciałem zaprezentować mój projekt. Wątpie żeby był kiedykolwiek realizowany, no ale szkoda czasu na sprawdzanie. Chodzi o to, że gdy zabija się zwięrzęta, czy tam inne moby. Dostawałoby się punkty rangi, może też być to zaliczanie do walk pvp zamiast mobów, to już nie zależy ode mnie. Po prostu po zabiciu moba/gracza dostawałoby się punkty rangi, powiedzmy za pięć mobów/graczy ze 3 punkty rangi. Jak się zdobędzie odpowiednią ilość rangi, ma się np.przed nikiem, Przyjazny, potem waleczny, potem Szlachetny a potem Rycerski. Oczywiście te nazwy mogą być inne, według mnie rangi wyliczałoby się tak:

    Przyjazny: 6,100 punktów rangi
    Waleczny: 12,674 punktów rangi
    Szlachetny: 21,897 punktów rangi
    Rycerski: 37,100 punktów rangi.

    No może i przesadziłem, no ale konkretnie nie wiem ile by dać. Byle by nie było łatwo.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie wiem czemu miałoby to służyć. Obecnie planuje się rozbudowanie systemu osiągnięć.

  3. #3
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Coś takiego to już chyba nawet jest:

    Lista osiągnięć standardowych - wymagania, żetony.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    W metinie identyczny syetem i identyczne rangi. Na nie i minus za plagiat...

  5. #5
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    W metinie to ma zastosowanie do ulepszania skili ale tutaj to nie jest potrzebne. Na nie.

  6. #6
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Hahahah... Następny typek co próbuje zamienić tę grę w Metina... Wcześniej konie teraz to -_- Jak najbardziej jestem na NIE!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •