Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Drużyna

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535

    Drużyna

    Propozycja:

    Zwiększenie limitu członków w drużynie do 6 albo 8 albo i nawet do 10
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    albo do 12
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    Shunsui
    Konto usunięte
    No czas przypomnieć stare propozycje,jak najbardziej na tak.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2011
    Postów
    174
    Odkopałeś stara propozycje Za! Czekamy również na gildie.

  5. #5
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%BCsze-plany
    Ale jak widać Panel GM robiony od 10 lat i wciąż niezrobiony ma ciągle priorytet pierwszy, więc nie wiem kiedy doczekamy się zrobienia czegoś co jest trzecim priorytetem.
    Z moich obliczeń mogę mniej więcej oszacować czas powiększenia drużyn i stanie się to prawdopodobnie 21.XII.2037r - 25 lat po końcu świata.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Gildie to co innego, zwiększenie tego limitu to bardzo łatwa i szybka czynność.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Tomi, jak już jesteś to napisz coś na ten temat
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Gildie to co innego, zwiększenie tego limitu to bardzo łatwa i szybka czynność.
    Napisanie, że coś jest szybkie i łatwe, nie powoduje, że takie rzeczywiście jest :]

    Jest to dosyć ważna sprawa, ale kiedy będzie ruszona to mnie nie pytajcie.

  9. #9
    Pirrat
    Konto usunięte
    Jestem ZA, zwiększenie liczby członków, zwiększy możliwość walk TvT, głównie 4 na 4, normalnie to cieżko zgrać 2 teamy, żeby wszyscy byli o jednej porze.

  10. #10
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł... Wreszcie coś ciekawego ..

  11. #11
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Napisanie, że coś jest szybkie i łatwe, nie powoduje, że takie rzeczywiście jest :]
    No, ale to raczej powinno być proste, bo w sumie ilość osób w drużynie, sama drużyna czy cokolwiek co jej dotyczy nie jest z niczym innym powiązane (nie jak kiedyś gdzie drużyna pełniła jeszcze funkcję grupowania).
    Jeśli mowa o rozbudowaniu w stronę gildii czyli sojusze/pakty/wojny, wiceszef itd to już pewnie jest raczej trudniejsze i bardziej czasochłonne, jednak wydaję mi się, że sama zmiana ilości członków taka być nie powinna.

    Więc jeżeli by nie było z tym dużo problemów to może warto chociaż powiększyć tylko ilość członków, na razie, nie ruszając nic więcej?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Właśnie o to mi chodziło, samo powiększenie tego limitu (jak na razie) by mnie zadowoliło.
    Mam też nadzieję, że w klanach będzie można mieć nieograniczoną liczbę członków.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Uporamy się z igrzyskami, łączeniem światów w MFO2 i wtedy zaczniemy myśleć o czymś nowym do wprowadzania. Może ta propozycja będzie jedną z tych które załapią się na realizację.

  14. #14
    Ślimak
    Konto usunięte
    Jestem na 100% za! Najlepiej 12 członków, wtedy będzie można łączyć 3 teamy.

    Nie wiem, czy to dobry moment, by poruszać te kwestię, ale depozyt drużyny z przedmiotami i złotem, też nie jest taką trudną funkcją. Trudne są sojusze, wojny i bóg wie co jeszcze... Więc propozycja (12 członków) + depo drużyny i nic więcej nie potrzeba. To dwie najłatwiejsze, i najbardziej potrzebne w drużynie funkcje, a zrobienie ich obu zajmie ok. 5-8 dni* max.

    * - jak admin będzie leniwy, jak się spręży to ok 3-4 dni
    Ostatnio edytowane przez Ślimak ; 09-11-2012 o 02:42

  15. #15
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    a zrobienie ich obu zajmie ok. 5-8 dni* max.
    A skąd takie informacje? ;D

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •