Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Lampion Halloween

  1. #1
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183

    Lampion Halloween

    Cześć,mam pewną propozycje aby zmienić Lampion na Artefakt/Unikat bo trochę trudno jest go zdobyć i jeszcze zwykły jest :C.
    Czekam na opinię innych graczy.

  2. #2
    Qorg
    Konto usunięte
    Jestem ZA w końcu ten przedmiot nic nie daje i w dodatku jest zwykły. Myślę , że każdy się ze mną zgodzi.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    ja się zgadzam
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Można by było zrobić na unikat , jestem za.

  5. #5
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    "musi byc duzo artefaktow w grze bo inaczej co to za artefakty ;]" ~Jeahog

    Możecie sobie zrobić unikaty , ale po co to komu , skoro to i tak pamiątka , nie ma żadnego zastosowania , więc ten "unikat" będzie tylko zwykłym znaczkiem widniejącym w prawym górnym rogu. Kompletnie niepotrzebnym. Ale jak wolicie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  6. #6
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    "musi byc duzo artefaktow w grze bo inaczej co to za artefakty ;]" ~Jeahog

    Możecie sobie zrobić unikaty , ale po co to komu , skoro to i tak pamiątka , nie ma żadnego zastosowania , więc ten "unikat" będzie tylko zwykłym znaczkiem widniejącym w prawym górnym rogu. Kompletnie niepotrzebnym. Ale jak wolicie.
    Według mnie itemy z evenów powinny mieć znaczek Unikat/Artefakt,myślę że ta propozycja wielu graczom przypadnie do gustu.
    Pamiątki z eventów powinny przecież sie wyróżniać.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Może dostać znaczek unikat, nie mam nic przeciwko. Ale ma być dalej itemkiem, a nie EQ ;>

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To może znacznik "pamiątka", albo "kolekcjonerski". I to dodać nawet do dyń i cukierków. Ale i tak pomysł mało potrzebny.

  9. #9
    Via
    Konto usunięte
    Unikat nie.

    Artefakt tak.

  10. #10
    Nikon
    Konto usunięte
    Można by zrobić tak samo jak z pucharem igrzysk śmierci - unikat, 50 locka i w info jest napisane kto go dostał lub wprowadzić nowy rodzaj eq - np. eventowe.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Artefakt? Nie rozśmieszajcie mnie. Artefakt to coś co zdobywamy ciężką pracą i ma to być naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. 50 dyń to za mało na artefakt. Powinno być minimum 150, ponieważ tak samo na inne artefakty trzeba było aż 1000rydzów/10000ryb.

  12. #12
    Shunsui
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Artefakt? Nie rozśmieszajcie mnie. Artefakt to coś co zdobywamy ciężką pracą i ma to być naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. 50 dyń to za mało na artefakt. Powinno być minimum 150, ponieważ tak samo na inne artefakty trzeba było aż 1000rydzów/10000ryb.
    Wyjąłeś mi to z ust.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Artefakt? Nie rozśmieszajcie mnie. Artefakt to coś co zdobywamy ciężką pracą i ma to być naprawdę wyjątkowe i niepowtarzalne. 50 dyń to za mało na artefakt. Powinno być minimum 150, ponieważ tak samo na inne artefakty trzeba było aż 1000rydzów/10000ryb.
    Czy ja napisałem że to ma akurat być Artefakt!? Zaproponowałem Unikat/Artefakt...

  14. #14
    Artefakt na 100% odpada ze względu na to, że jest ich już wystarczająco dużo w grze, a rozdawane one są za duże osiągnięcia w grze, a 50 dyń są w stanie zdobyć prawie wszyscy. Za dynie dostajecie eq, czasem nawet bardzo cenne i to powinno wystarczyć. Lampion miał być tylko upominkiem przypominającym o wzięciu udziału w evencie.

  15. #15
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał BaGGy Zobacz post
    Artefakt na 100% odpada ze względu na to, że jest ich już wystarczająco dużo w grze, a rozdawane one są za duże osiągnięcia w grze, a 50 dyń są w stanie zdobyć prawie wszyscy. Za dynie dostajecie eq, czasem nawet bardzo cenne i to powinno wystarczyć. Lampion miał być tylko upominkiem przypominającym o wzięciu udziału w evencie.
    O to to to

    Jeszcze unikat ewentualnie mógłby być - na artefakt to zdecydowanie za łatwy do zdobycia przedmiot. Bardziej pasowała by jednak plakietka "kolekcjonerski" jeśli jakaś miała by być.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •