Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Pojedynki

  1. #1
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte

    Strzałka Pojedynki

    A więc mam taką małą propozycję odnośnie pojedynków. A więc niektórzy gracze chcą się pojedynkować ale przegrywają gdyż nie stać ich an mikstury odnowienia czy osłonki. Proponuję dodać w okienku pojedynku takie opcje do blokowania przedmiotów. Dzięki temu mniej zamożni gracze będą mogli się pojedynkować z lepszymi i zarobią żetony. Ponadto w tym okienku można by było dodać też coś takiego jak blokowanie np. Przedmiotów, Ataku, Zdolności... Dzięki temu można by urozmaicić walki typu Wojownik vs Wojownik lub Mag vs Mag.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Po to dodano żetony , żeby zminimalizować koszty osłon , odnówek i innych takich przedmiotów.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Ale niektórych nie stać... głównie chodzi o to żeby urozmaicić pojedynki... Np. Magowie walczą ze sobą i zaznaczają sobie że nie mogą używać Zaklęć tylko przedmioty i zdolności Taki bajer.

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Bez sensu
    Ale masz plusa.
    Na zachętę.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #5
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Czemu bez sensu. Wg. mnie takie rzeczy są potrzebne aby gracze mogli się pobawić i pośmiać z takich rzeczy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Dla zabawy i śmiania się gracze biorą poje bez ranku.
    Pojedynek o rank "dla zabawy" może zostać uznany za przekazywanie ranku (banan)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Ale chodzi o to aby wojownicy nie mogli używać ataku i takie bajery. Załóżmy 50 lvl mag mogący używać tylko ataku czy wygrałby z wojownikiem który ma 20 lvl? Chodzi o takie coś

  8. #8
    zawsze w ramach zabawy można ustalić warunki przed walką i się ich trzymać w jej trakcie
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  9. #9
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    Ehhh.... a chciałem dobrze ;(

  10. #10
    Grzesiek
    Konto usunięte
    No...wy tu tylko rozmawiacie o zablokowaniu zaklęć, ataku.LookAtMyHorse napisał również "A więc niektórzy gracze chcą się pojedynkować ale przegrywają gdyż nie stać ich an mikstury odnowienia czy osłonki."Więc trochę by to pomogło, możliwość wyłączenia osłon, osłon magicznych podczas walki, ponieważ co z tego, że umówiłeś się z kimś na walkę bez osłon itp. skoro on może złamać zasady i wygra rank.I to tego gracza może zniechęcić do pvp.Więc mi się podoba.(pomysł)

    (Wiem, masło maślane)
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 01-11-2012 o 20:11 Powód: poprawka

  11. #11
    LookAtMyHorse
    Konto usunięte
    That's the point. O to też mi chodziło

  12. #12
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    Całkiem fajny pomysł.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Dostępność miksów ostatnio mocno wzrosła, przy odrobinie wysiłku można mieć ich pod dostatkiem - zresztą widzę w logach, że gracze mają spore zapasy.

  14. #14
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Takie rzeczy ustala się indywidualnie z przeciwnikiem.

  15. #15
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Filozof Zobacz post
    Takie rzeczy ustala się indywidualnie z przeciwnikiem.

    Napisałem wyżej, że podczas pojedynku o ranking ten ktoś może złamać zasady i wygrać, a to może gracza walczącego zniechęcić do pvp

    @Tomi
    Mi bardziej chodziło o osłony, osłony magiczne oraz np. mikstury odnowienia, bo mikstury leczące nie są takie drogie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •