Zobacz wyniki ankiety: Jakieś zmiany są potrzebne?

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    26 89.66%
  • Nie

    3 10.34%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Ceny mf na targu

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Ceny mf na targu

    Proponowałbym, żeby minimalna cena kup teraz MF na targu nie wynosiła średniej, lecz np średnią z 10% najtaniej sprzedanych MF.
    Dlaczego?
    Ano obecnie ludzie kupujący mf są na zbyt wygodnej pozycji, trzepią łatwą kasę i nie muszą dawać konkurencyjnych cen. Co więcej dzięki desperatom nie mającym co zrobić ze złotem ceny MF nieustannie rosną...
    I sami sprzedający mf czasem się skarżą, że nie mogą szybciej sprzedać z powodu tych cen.

  2. #2
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Rob to co ja kupuj tylko hurtowo ;] przy zakupie np 60mf wychodzi ok 27k za 1mf ale fakt ceny sa potrzepane szkoda ze sami gracze sie w to wkopali wyposzczeniem po dlugim czasie bez handlu mfami.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #3
    Retaxen
    Konto usunięte
    Moim zdaniem Antek ma rację. Chociażby dlatego że sam kupiłem mf ,a nie mogę ich sprzedać . Przeszkadza mi to bo już od tygodnia stoją na aukcji ,a tu nie kupują. A poza tym ja sam tyle nie kupuję mf. A jeśli już mam to nie chce wystawiać jakichś kosmicznych cen ,ale niestety muszę i wtedy mam problemy ...

  4. #4
    Ślimak
    Konto usunięte
    Popieram Antka.

  5. #5
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Rob to co ja kupuj tylko hurtowo ;] przy zakupie np 60mf wychodzi ok 27k za 1mf ale fakt ceny sa potrzepane szkoda ze sami gracze sie w to wkopali wyposzczeniem po dlugim czasie bez handlu mfami.
    potrzepane bo właśnie taka sic kupuje masowo po nieatrakcyjnej cenie(podobnie minek, aich) ja tam już się wyłączyłem, nie kupuje nic póki cena nie spadnie, bijcie się o te głupie 2k zaoszczędzone względem kup teraz
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    potrzepane bo właśnie taka sic kupuje masowo po nieatrakcyjnej cenie(podobnie minek, aich) ja tam już się wyłączyłem, nie kupuje nic póki cena nie spadnie, bijcie się o te głupie 2k zaoszczędzone względem kup teraz
    32,550g za jeden teraz chodzi dzis sobie kupilam po 26,5k 60mfow wychodzac z zalozenia nie kupuje bo drogo ceny nigdy nie spadna w czasie mies nie spadla cena nawet o 1k bo ci co moga czekaja ci co nie moga nieraz kupuja po nawet wiecej niz ta cena srednia. jedyna szansa zbicia ceny sredniej to kupowanie ponizej tej ceny co jest mozliwe tylko przy duzej ilosci mfow
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Hatchu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    32,550g za jeden teraz chodzi dzis sobie kupilam po 26,5k 60mfow wychodzac z zalozenia nie kupuje bo drogo ceny nigdy nie spadna w czasie mies nie spadla cena nawet o 1k bo ci co moga czekaja ci co nie moga nieraz kupuja po nawet wiecej niz ta cena srednia. jedyna szansa zbicia ceny sredniej to kupowanie ponizej tej ceny co jest mozliwe tylko przy duzej ilosci mfow
    Tylko to kupowanie po niższej cenie praktycznie nic nie zmienia bo jak sprzedadzą 400MF za 32.5k a jak kupisz 60MF za powiedzmy 27k to cena i tak nie spadnie, dodajmy tych co kupują za ponad 33k -.-

    Pamiętam, że kiedyś MFy sprzedawałam za 10k

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    obawiam sie ze taniej niz 30k w tym roku nie bedzie jesli dalej bedzie sie utrzymywalo to tempo "zmiany cen" staniemy w najlepszym układzie na cenie 31k za mf o ile nie gruchnie jakas wieść o upku/evencie/podwojnym dropie ktora spowoduje masowy wykup mfow i ktora moze minimalnie podwyzszyc cene mfow
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  9. #9
    może nareszcie się zamrożą ceny i będziemy przez rok zbijać średnią, fajne jest to, że piszą do mnie kolesie co doskonale sobie zdają sprawę z ceny mfów, ale chcą sprzedać taniej, żeby dostać szybko kasę i nie mogą
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Wiem potrzebuja kasy na juz teraz natychmiast a tu lipa trzeba czekac min 12godz albo liczyc ze ktos kupi za kt ktore jest delikatnie mowiac wygorowane;/ wczesniej bylo fajniej moze trudniej bylo zdobyc ale za to po normalniejszej cenie jak dla mnie powinni uwolnic mfy i dac dowolna kwote kt jak w przypadku eq ale to nie przejdzie mimo ze pisze jaka jest srednia cena itd;x
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Było dobrze to zepsuli.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Było dobrze to zepsuli.
    Nie mam nic przeciwko temu, bo jednak na targu jest łatwiej niż szukać własnoręcznie, ale te sztywne ograniczenia cenowe są niefajne. I wilk niesyty i owca popsuta.

  13. #13
    Ślimak
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Było dobrze to zepsuli.
    Fakt, ale wszystko mogli by łatwo naprawić przez wprowadzenie jednej z opcji.

    1. Możliwość wcześniejszego zakończenia aukcji Licytacja.

    2. Możliwość bez ograniczeń wystawiania aukcji Kup Teraz (od 1g można normalnie wystawiać, o dowolnej cenie, nie ma ograniczeń w górę).

    Wiem, wiem. Admini mieli jakiś cel, bo to wprowadzili, ale zastanówcie się, czy nie chcecie mieć MF tak jak kiedyś, czyli za 10-20k.
    Ostatnio edytowane przez Ślimak ; 20-10-2012 o 19:06

  14. #14
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lew Zobacz post
    1. Możliwość wcześniejszego zakończenia aukcji Licytacja.

    Przelewy mf?

  15. #15
    może z czasem sytuacja się poprawi, jednak trochę upośledziło to handel
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •