Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wymienianie się żetonami

  1. #1

    Wymienianie się żetonami

    Drugi raz w czasie gry dostałem propozycję wymienienia się żetonami. Nie wiem jak bardzo ten zwyczaj jest popularny, ale wydaje się z lekka nieuczciwy, a nie jest nigdzie ustalone, czy taki zabieg jest zakazany. Fragment rozmowy(lekko zbita z dwóch czatów, ale nie zmienia się jej sens):

    Jeahok
    >jak chcesz mozemy walczyc jak nie to remis

    Jakiś Gracz
    <ja wole zebys oddal walke potem ja tobie oddam .. zeby zetony byly? ok?
    Jakiś Gracz
    <robimy tak jak podalem?
    Jeahok
    >nie
    Jeahok
    >a czesto ludzie tak robia?

    Jakiś Gracz
    <nom
    Jakiś Gracz
    <nic nie tracisz a zyskasz expa i zetony..?
    Teraz, czy takie wymienianie się jest dopuszczalne? Jak nie to przydałoby się o umieszczenie gdzieś takiej informacji, np. w postaci automatycznej wiadomość, która będzie "grozić" przy 2 przegranych i 2 wygranych walkach z tą samą osobą w krótkim czasie. Jak nie da się zrobić idealnego systemu przeciwko przelewaniu ranku i żetonów, to zawsze można liczyć na "życzliwych" ludzi odwiedzających temat vd. Samych wymian byłoby mniej gdyby ludzie wiedzieli, że są zakazane to częściej by odmawiali.

    Jeśli przesadzam i takie wymiany są dopuszczalne to proszę o wywalenie tematu.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    JEstem za, lecz należy sprawdzać walki przed banem ponieważ sam czasem z tym samym graczem 2 walki przegrane i 2 wygrane, ponieważ walki były wyrównane i zależały od szczęscia. Tu krytyk wszedł, tu coś źle poszło (mówie tu o walkach auto)

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Obecnie nie ma przecież restrykcji w tej kwestii. Dopóki coś jest niezabronione, jest dozwolone. Można jedynie uszczelniać system poprzez warunki koniecznie do spełnienia w walce, np. minimum ileś tur, konieczność trwania walki 5 minut, użycie minimum kilku zdolności/zaklęć/przedmiotów.

  4. #4
    Nie ma restrykcji w ogóle, o to mi chodzi, że nie jest to oficjalnie zabronione, ale podobnie nikt nie powinien się zajmować oszukanymi przy przerzucaniu, z przelewaniem rankingu też ktoś już miał chyba problemy i lądował na liście oszustów. Ograniczenia do przebiegu walki odpadają, bo i w normalnych różnie się zdarza. Chodziło mi o to, że jeśli jest to zjawisko niepożądane przez administracje(bo w moim odczuciu jest) to powinni dać chociaż jakiś profilaktyczny komunikat ostrzegający w sytuacjach najbardziej podejrzanych o przelewanie punktów rankingowych, czy żetonów.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    411
    Takie postępowanie łamie postanowienie regulaminu:
    Celowe/wielokrotne przelewanie punktów rankingowych (w jakikolwiek sposób) oraz inne nadużycia godzące w system rozgrywki.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,743
    Żetony czeka przebudowa - aby bardziej opłacało się być w rankingu wysoko i na wyższym lv. Obecnie mocno promowana jest przeciętność.

  7. #7
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Sorry, już teraz za dużo dostaje się żetonów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •