Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Automatyczne rozdawanie statystyk

  1. #1
    TufuTufu
    Konto usunięte

    Pomysł Automatyczne rozdawanie statystyk

    Wczoraj po wbiciu 44 poziomu omyłkowo wcisnąłem autorozdanie statów. 10 punktów poszło nie w te współczynniki, które chciałem podnieść i automatycznie zapisało dany stan. Moim zdaniem po wybraniu tej opcji powinno wpierw wyświetlić się rozłożenie punktów i zapytanie o akceptację danego stanu rzeczy, by uniknąć przypadku, gdzie ktoś grający pod daną specjalizację zepsuje sobie statystyki. Nie spodziewam się, że punkty zostaną mi zwrócone, ale gdyby było możliwe wprowadzenie uprzedniego ostrzeżenia, uniknięcie pomyłki byłoby dużo łatwiejsze.

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jeszcze niedawno najpierw wyświetlało się proponowane rozłożenie statystyk. Jeżeli zdarzyło się to do tej pory tylko raz, to może jakiś błąd?

  3. #3
    Hatchu
    Konto usunięte
    1.Patrz co klikasz.
    2.Zawsze możesz wykupić opcję rozdania statystyk od nowa.

    Moim zdaniem zbędne.

  4. #4
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    Jeszcze niedawno najpierw wyświetlało się proponowane rozłożenie statystyk. Jeżeli zdarzyło się to do tej pory tylko raz, to może jakiś błąd?
    Jak się rozłoży statystyki automatycznie wchodząc wpierw w zakładkę statystyki, a potem (->) Rozdaj automatycznie (napis na niebieskim przycisku), to masz wyświetlony rozkład statystyk, który trzeba zapisać, można wcześniej również dokonywać w nim zmian.
    Jednak po wbiciu lvl pojawia się okienko z wyborem - Rozdaj automatycznie - teraz/ Rozdaj później - własne. Po kliknięciu w 1. natychmiastowo *(bez żadnych potwierdzeń) mamy rozdane statystyki i możemy przykładowo dalej expić, aby zobaczyć nowy stan rzeczy musimy wejść w zakładkę statystyk, jednak nie można dokonać zmian.

    Za.

  5. #5
    Cytat Napisał Hatchu Zobacz post
    1.Patrz co klikasz.
    2.Zawsze możesz wykupić opcję rozdania statystyk od nowa.

    Moim zdaniem zbędne.
    spadaj z tym "patrz co klikasz" najbardziej oczoje.. wyraźna opcja jest najgorszą, jeśli na prawdę po kliknięciu staty są rozdawane z automatu i od razu zapisywane bez czekania na kliknięcie "zapisz" to jakaś pomyłka wielka i powinno być coś tu zmienione, a tufu powinien mieć możliwość cofnięcia tych 10
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jednak po wbiciu lvl pojawia się okienko z wyborem - Rozdaj automatycznie - teraz/ Rozdaj później - własne. Po kliknięciu w 1. natychmiastowo *(bez żadnych potwierdzeń) mamy rozdane statystyki i możemy przykładowo dalej expić, aby zobaczyć nowy stan rzeczy musimy wejść w zakładkę statystyk, jednak nie można dokonać zmian.
    W takim razie jestem za.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Kiedyś miałem identyczny przypadek, ale admin nie uznał mojej "reklamacji". Staty są automatycznie rozdawane pod PvE. Komunikat nie zostanie wprowadzony, gdyż admin stanowczo odmówił, więc należy zawsze używać opcji manualnego rozwiązania.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •