Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Drużyna na arenie

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30

    Drużyna na arenie

    Walki TvT są bardziej ciekawe niż PvP, więc dlaczego nie ma takiej opcji na arenie? Myślę, że dodatkowa zakładka na arenie 'walki drużynowe', to dobry pomysł ; ).
    Walki toczyłby się w przedziale rankingu drużynowego jak i w przedziale leveli w drużynie - oczywiście chodzi mi o walki manualne TvT na arenie.
    Przykład: Drużyna A[50pkt] (30,34,31lv) vs Drużyna B [60pkt] (32,33,34lv)




    Co myślicie o tym?
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 04-10-2012 o 14:09

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Rzadko się zdarza, że z danej drużyny wszyscy członkowie są online, żeby walczyć drużynowo, a co za tym idzie pewnie nikt by w ten sposób nie walczył. Jeżeli chodzi o auto to tym bardziej na nie, bo każdy ustawia skrypt pod siebie, a nie pod sprzymierzeńców, pomijam fakt, że skrypty póki co pod względem sprzymierzeńców są niedopracowane.

    Podsumowując na nie.

    PS. albo ciekawsze albo bardziej ciekawe...

  3. #3
    Również mam wątpliwości co do "ruchu" na takiej arenie, ale z drugiej strony łatwiej, by było o spontaniczną walkę TvT w szczególności na niższych lvlach, gdzie gracze zaczynają grę i grają bardziej intensywnie, a liczba drużyn jest większa.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Rzadko się zdarza, że z danej drużyny wszyscy członkowie są online, żeby walczyć drużynowo, a co za tym idzie pewnie nikt by w ten sposób nie walczył. Jeżeli chodzi o auto to tym bardziej na nie, bo każdy ustawia skrypt pod siebie, a nie pod sprzymierzeńców, pomijam fakt, że skrypty póki co pod względem sprzymierzeńców są niedopracowane.
    Po 1. Nie musi być cała drużyna online żeby stoczyć walkę TvT (wystarczy nawet 2vs2)
    Po 2. Nikt nie wspominał tutaj o walkach auto, bez przesady. Jak walczyć TvT, to tylko manualnie.

    PS. Już poprawiłem - nie zauważyłem wcześniej ; p

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    Również mam wątpliwości co do "ruchu" na takiej arenie
    Dlaczego? Przecież to będzie motywować do walk drużynowych. Teraz żeby z kimś zawalczyć musisz szukać odpowiedniej drużyny, która ma mniej-więcej takie levele jak członkowie w naszej drużynie i nie każdy 'szef' przeciwnej drużyny zgodzi się na walkę. A ta opcja zaoszczędzi nam czasu na szukanie drużyn do walk, bo sami się zapiszą, jeśli będą chętni do walk TvT.
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 04-10-2012 o 14:42

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Trochę trudno było by to zorganizować weźmy nawet najprostszą sytuacje w 1 drużynie są online 2 osoby w 2 3 osoby... i co kogo wywalamy/dobieramy?
    Oczywiście komunikat w stylu lev 51 i 52 rank 120 ale to tylko dla drużyny na arenie a co z tą co wyzywa? Może nie dość że podział na lev+rank to jeszcze ilośc osób online?
    Szybkie wyrzucenie gracza z areny jakby nie było drużyn z odpowiednia ilością osób?
    tez może być tak że ktoś z drużyny aktualnie nie chce walczyć czyli zapisujemy na arenie 3/4 czy 2/4 członków?
    Jak będzie online 2 wojów/magów to łatwiej się na nich ubrać niż na woja i maga którzy będą atakować.
    Bardzo dużo spraw by trzeba było dopracować nie wiem czy gra jest warta świeczki lepiej się umówić niż kombinować z areną.
    Kocham TvT ale już łatwiej sobie złapać grupę na minibossie niż kombinować z areną...
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 04-10-2012 o 14:16
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Trochę trudno było by to zorganizować weźmy nawet najprostszą sytuacje w 1 drużynie są online 2 osoby w 2 3 osoby... i co kogo wywalamy/dobieramy?
    Oczywiście komunikat w stylu lev 51 i 52 rank 120 ale to tylko dla drużyny na arenie a co z tą co wyzywa? Może nie dość że podział na lev+rank to jeszcze ilośc osób online?
    Szybkie wyrzucenie gracza z areny jakby nie było drużyn z odpowiednia ilością osób?
    tez może być tak że ktoś z drużyny aktualnie nie chce walczyć czyli zapisujemy na arenie 3/4 czy 2/4 członków?
    Jak będzie online 2 wojów/magów to łatwiej się na nich ubrać niż na woja i maga którzy będą atakować.
    Bardzo dużo spraw by trzeba było dopracować nie wiem czy gra jest warta świeczki lepiej się umówić niż kombinować z areną.
    Kocham TvT ale już łatwiej sobie złapać grupę na minibossie niż kombinować z areną...
    Myślałem nad taką opcją jak 'zgłoś drużynę do walki' i mógłby tylko zgłaszać 'szef' drużyny, a członkowie mieliby np. 3min na zaakceptowanie czy będą brać udział w walce TvT i w tych 3 min mieli by też się ubrać do walki.
    Co do woj, woj vs woj i mag, to zawsze można zrobić tak, że walka się nie rozpocznie, jeśli jest dwóch wojowników na maga i woja.

    Walki odbywałby się, gdy członkowie drużyn spełnią takie warunki:

    Drużyna A (mag,woj) vs Drużyna B (woj,mag)
    Drużyna A (woj,woj) vs Drużyna B (mag,mag) itd.
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 04-10-2012 o 14:37

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Cytat Napisał Jaaraargh Zobacz post
    Myślałem nad taką opcją jak 'zgłoś drużynę do walki' i mógłby tylko zgłaszać 'szef' drużyny, a członkowie mieliby np. 3min na zaakceptowanie czy będą brać udział w walce TvT i w tych 3 min mieli by też się ubrać do walki.
    Co do woj, woj vs woj i mag, to zawsze można zrobić tak, że walka się nie rozpocznie, jeśli jest dwóch wojowników na maga i woja.

    Walki odbywałby się, gdy członkowie drużyn spełnią takie warunki:

    Drużyna A (mag,woj) vs Drużyna B (woj,mag)
    Drużyna A (woj,woj) vs Drużyna B (mag,mag) itd.

    Według mnie za dużo zachodu z czymś takim.
    Jak ktoś chce walczyć drużynowo, to poszuka innej drużyny i poprosi o pojedynek, albo zaatakuje jakąś drużynę i też będzie TvT

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Kekashi Zobacz post
    Według mnie za dużo zachodu z czymś takim.
    Jak ktoś chce walczyć drużynowo, to poszuka innej drużyny i poprosi o pojedynek, albo zaatakuje jakąś drużynę i też będzie TvT
    Za dużo zachodu? To chyba z tym szukaniem i atakowaniem.
    Na arenę zapisywaliby się chętni i nikt by nikogo nie obrażał, tak jak w przypadku bójek..
    Moim zdaniem to dobry pomysł, tylko trzeba go rozwinąć i dopracować, żeby każdemu pasowało ; )
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 04-10-2012 o 15:10

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    To musiało by być tak, że drużyna zapisana przez szefa będzie widoczna jako dostępna do walki tylko wtedy, gdy wszyscy jej członkowie będą online (lub po rozszerzeniu drużyn przynajmniej 4 jej członków). Atakujący musiał by również zadbać, aby w momencie wciśnięcia "atakuj" miał 4 swoich ludzi online (chyba, że chce walczyć 3vs4).

    Walki auto były by zapewne łatwiejsze do skompletowania, ale tu dochodzi jeszcze rozbudowa skryptów inteligencji jako wymóg.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    To musiało by być tak, że drużyna zapisana przez szefa będzie widoczna jako dostępna do walki tylko wtedy, gdy wszyscy jej członkowie będą online (lub po rozszerzeniu drużyn przynajmniej 4 jej członków). Atakujący musiał by również zadbać, aby w momencie wciśnięcia "atakuj" miał 4 swoich ludzi online (chyba, że chce walczyć 3vs4).

    Walki auto były by zapewne łatwiejsze do skompletowania, ale tu dochodzi jeszcze rozbudowa skryptów inteligencji jako wymóg.
    Zgadzam się, ale auto można pominąć : ) - wystarczy manualna walka TvT.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •