Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Nowa postac

  1. #1
    TrueStory
    Konto usunięte

    Nowa postac

    Proponuję wprowadzenie nowej usługi, która umożliwiałaby stworzenie kolejnej postaci, jako że limit wynosi 5. Usługa za zwiększenie limitu postaci o 1 kosztowałaby 25 MF. Nic dodac nic ując krótko i na temat, proszę o krytyke , bądź poparcie ;D

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wg mnie limit początkowy powinien wynosić 3 (mag, woj i 3 postać do czegoś tam), a kolejne sloty płatne, bo tak to człowiek narobi postaci i pół dnia traci na grę Była już chyba ta propozycja i jestem na tak.

  3. #3
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Czy 5 postaci nie wystarczy? Już teraz można sie pogubić , jak każdy znajomy ma po kilka postaci .
    Myślę że ta usługa jest zbędna .

  4. #4
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Mi osobiście nie potrzebna taka usługa, ale wierze że są tacy którzy nie maja nic przeciwko łapaniu przez pół roku mini bossów 10 postaciami.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  5. #5
    Proponowałem kiedyś. Z tego co pamiętam to oficjalne stanowisko Administracji było takie: "Pięć postaci to całkiem sporo."

    Ale byłbym za, tyle że ta usługa powinna być droga.
    Kolejna postać 100 MF, każda następna o 50% więcej.

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał minek Zobacz post
    Proponowałem kiedyś. Z tego co pamiętam to oficjalne stanowisko Administracji było takie: "Pięć postaci to całkiem sporo."

    Ale byłbym za, tyle że ta usługa powinna być droga.
    Kolejna postać 100 MF, każda następna o 50% więcej.
    Moim zdaniem to i trzy postacie powinny wystarczyć, ale dla wymagających rzeczywiście mogła by być możliwość dokupienia kolejnych slotów.

  7. #7
    Z tego co pamiętam to propozycja przeszła, zostało nawet obmyślone, że będzie kosztować co raz więcej (za nast. postacie).

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Moim zdaniem limit powinien sięgać 3-4 postaci na jednym koncie. Co do zwiększenia limitu, to jestem za, ale za większą cenę np. 60mf

  9. #9
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    120 mf

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    120 mf
    120mf, to może za następną nową postać : )

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •