Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: MF za żetony

  1. #1
    TrueStory
    Konto usunięte

    MF za żetony

    Witam serdecznie, chciałam złozyc pewną propozycje. Jako że jest możliwośc nabywania żetonów za MF (5 żetonów = 1 MF) można zadac sobie pytanie. Dlaczego to nie może działac w drugą strone ? Ktoś jest dobry w PVP, zbiera różne osiągnięcia, należą mu się żetony, to dlaczego nie możnaby było ich zamieniac na MF w razie chęci/potrzeby. Proponuje by zebrane żetony można było zamieniac na MF, oczywiście w innym przeliczniku, żeby nie było za łatwo. Moja sugestia to 20 żetonów = 1 MF. Co wy na to ? Pozdrawiam

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    I sobie niskie lv biegają z tysiącami MFów...

  3. #3
    TrueStory
    Konto usunięte
    Przypominam że jest exp za walki rankingowe ;D

  4. #4
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Na małym lvlu łatwo się wybić do 3k żetonów, ja na 30 levelu zarobiłem 400 żetonów~ w jeden dzień, to spoko, 20 mfów.

  5. #5
    nom, na niskim lvlu dużo łatwiej o żetony, za równo te za walki jak i osiągnięcia, bez wielkiego kombinowania z uzbrojeniem i używania miksów rege można na luzie wbić 1500 rankingu auto, praktycznie bez wchodzenia na postać zarobiłem juz z 500 żetonów
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    TrueStory
    Konto usunięte
    No dobra z tym przelicznikiem może troche się pomyliłam , ale chodzi o samą idee , nawet gdyby to miało byc 100 żetonów = 1 MF, chyba nie było by tak źle ?

  7. #7
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Byłoby.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    To nie przejdzie bo nie po to zostało wprowadzone kupowanie żetonów za MFy aby później za nie kupować MFy.

  9. #9
    Nie będzie czegoś takiego. (albo raczej: na nie)
    Więcej możliwości za żetony - owszem, ale nie na mf - związane z płatnymi usługami. Byłaby to czysta maszynka do produkcji punktów mf. Wystarczy wbić lvl do walk rankingowych i zostawić postać - można zrobić nawet kilka takich postaci na raz - mf lecą, a enę i tak mamy. Potem usuwamy postać, tracimy troszkę eny i znowu... Jak teraz gra ma zarabiać? O ile do kupna mf z aukcji potrzebujemy złota, które ciężej zdobyć i często trzeba na to tracić enę, to tutaj wszystko robiłoby się samo. Nie o to tutaj chodzi.

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Niekontrolowanej "produkcji" MF'ów mówimy nie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •