Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Propozycja nowego eventu "Horda Nieumarłych"

  1. #1
    sratatat
    Konto usunięte

    Strzałka Propozycja nowego eventu "Horda Nieumarłych"

    Zacznę więc od początku. Można by dodać specjalny portal w każdym mieście taki jak te, które używamy żeby teleportować się z miejsca na miejsce. Ten portal mógłby być aktywowany automatycznie i świecić się na zielono(10min przed rozpoczęciem eventu). Gracze, którzy by do niego weszli, zostaliby przeniesieni do wielkiego "koloseum"(chodzi o to żeby było dużo miejsca). Następnie w wybranych punktach areny pojawiłyby się zombie lub jakieś inne nieumarłe potwory. Owe potwory zwiększałyby swoją ilość np. co 30 sekund. Każdy z potworów byłby niezniszczalny i w walce z nim automatycznie przegrywamy. Osoba, która dałaby się złapać potworowi, zostałaby steleportowana od razu do fontanny uzdrowień bez straty złota. Ostatni gracz, który przeżyje (będzie uciekał od potworów i nie da się złapać) wygra. Co do nagród, to zwycięzca mógłby otrzymać 50 żetonów i jakiś losowy unikat z jego przedziału lvlowego.

    Myślę, że taki automatyczny event jest łatwy do zrobienia, ponieważ wystarczy połączyć ze sobą istniejące już skrypty.
    Co o tym myślicie?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,533
    Zazwyczaj teleportem skaczę z miejsca na miejsce
    Dzisiaj to nie przejdzie - ta propozycja była już wcześniej
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    Mi się podoba :P Tylko teleport nie mógłby blokować tego po co został stworzony - czyt. do eventu należałoby stworzyć osobny teleport w inny miejscu.

    @up
    Propozycji takiego typowo globalnego eventu chyba nie było.

    Jak zacząłem czytać to obstawiałem, że wygra ten, kto zabije większą ilość nieumarłych. (co też nie byłoby złe po wyłączeniu kosztów eny)
    Kwestia pozostaje taka, że jest to event typowo zręcznościowy. Część graczy znowu zacznie mówić, iż nie są w stanie dorównać innym, co stawia go w gorszym świetle od eventów, w których nie ma bezpośredniej rywalizacji między graczami.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    29-02-2012
    Postów
    122
    "Podobne" do igrzysk śmierci.. na razie nie przejdzie .

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Skoro potwory były by niezniszczalne to właściwie powinny być zastąpione przez jakiegoś typu śmiercionośne przy dotknięciu, a do tego ruchome/naprowadzające na gracza przeszkody, które z upływem czasu stawały by się szybsze/zwiększała by się ich liczba. Ten kto będzie uciekał/wytrzyma najdłużej wygrywa.

    Taka mini-gierka właściwie, bardziej dla zabawy.

  6. #6
    El Fortuno
    Konto usunięte
    takie bomby goniące jak z qestu

  7. #7
    @Tomi
    Za/Przeciw?

    Jak nie będzie konkretnego przeznaczenia, to przeniosę pierwszy post i ew. posty uzupełniające (wklejone w post) do Propozycji zręcznościówek. Z pewnością jest to niezły materiał na zręcznościówki. A może założę temat odnośnie propozycji eventów, tylko jeszcze nie wiem czy jest sens.

    Wymóg wytrzymania określonego czasu i już mamy coś dla 1 osoby.

  8. #8
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    Bez ograniczenia ilości graczy na tym polu będą pewnie lagi większe niż podczas próby zręczności po upku.

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    Jeśli takie coś wejdzie mam propozycje by była to "lokalizacja ciszy" czyli żeby z góry było założone że nie ma tam "chmurek" które będą przesłaniać pół ekranu bez grzebania się w opcjach a nawet ( jeśli da się zrobić) ukrycie graczy by nie przesłaniali potworów.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #10
    sratatat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Skoro potwory były by niezniszczalne to właściwie powinny być zastąpione przez jakiegoś typu śmiercionośne przy dotknięciu, a do tego ruchome/naprowadzające na gracza przeszkody, które z upływem czasu stawały by się szybsze/zwiększała by się ich liczba. Ten kto będzie uciekał/wytrzyma najdłużej wygrywa.

    Taka mini-gierka właściwie, bardziej dla zabawy.
    Dokładnie o coś takiego mi chodziło, tylko czy to znaczy, że istnieje szansa na dodanie takiego eventu?

  11. #11
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Dla mnie sponio. Jedyny szkopuł w tym , że jest to do dokładniejszego dopracowania.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ciekawy event, można dodać tam logiczne elementy, tak żeby zombiakom zatamować wejście jakimś klockiem, zabić stając na jakiejś płycie uruchamiającej kolce z ziemi itd

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •