Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: Nazewnictwo graczy

  1. #31
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Wiesz dlaczego??? Bo nikomu nie chce się zrobić screena i później wrzucić go na serwer, a następni napisać do odpowiednich osób... Przydałoby się coś takieog jak w MFO2... Magiczny znaczek GM....Wtedy ludzie przestaliby rzucać mięsem na 100%.
    Wbrew pozorom całkiem dużo osób wrzuca screeny gdzie ktoś ich obraża przeklina na głównym... są to głównie gracze nowi którzy nie wiedzą że jak na razie 1 sposobem na to jest opcja ignoruj, bo panel GM jest na wiecznej liście "priorytetów które nie są priorytetowe".
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #32
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Gracze tak przeklinają, że szkoda gadać...
    To nie czytaj.

    Cytat Napisał LookAtMyHorse Zobacz post
    Przydałaby się jakaś cenzura czy coś... albo bany za obrazę na kilka dni..
    Chcesz cenzure? To wyjedz do Chin.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Wbrew pozorom całkiem dużo osób wrzuca screeny gdzie ktoś ich obraża przeklina na głównym... są to głównie gracze nowi którzy nie wiedzą że jak na razie 1 sposobem na to jest opcja ignoruj, bo panel GM jest na wiecznej liście "priorytetów które nie są priorytetowe".
    I bardzo dobrze! Jakis donosicielski organ jest ostatnia rzecza ktora powinna sie znalezc w grze online.

    Filter imion przy kreatorze postaci powinien sluzyc atmosferze i imidzowi naszego MFO, a nie byc narzedziem zemsty za to ze ktos odwazyl sie was zbluzgac swoja obecnoscia. Nie jestescie panowie ksiazetami.

  3. #33
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Via Zobacz post


    I bardzo dobrze! Jakis donosicielski organ jest ostatnia rzecza ktora powinna sie znalezc w grze online.

    Filter imion przy kreatorze postaci powinien sluzyc atmosferze i imidzowi naszego MFO, a nie byc narzedziem zemsty za to ze ktos odwazyl sie was zbluzgac swoja obecnoscia. Nie jestescie panowie ksiazetami.
    No właśnie mało chyba służy atmosferze nick z serii "prostytutka' czy "męski narząd rozrodczy"( w znacznie mniej cenzuralnej wersji) w nicku "imidz" też raczej na tym nie zyskuje a bluzgi na głównym to w ogóle cud miód i orzeszki i aż miło się zalogować jak panie lekkich obyczajów latają po ekranie aż laguje grę
    Panel działający tylko na głównym byłby idealny bo na pw nie chce mieć dodatkowego czytającego szczególnie że można zawsze ignora użyć jak mi rozmówca nie spasuje.
    To że mi ktoś na pw napisze że jestem urwa trudno przekreślone kółeczko game over natomiast na głównym mało fajnie to wygląda i nie zachęca do gry w takiej atmosferze.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #34
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    No właśnie mało chyba służy atmosferze nick z serii "prostytutka' czy "męski narząd rozrodczy"( w znacznie mniej cenzuralnej wersji) w nicku "imidz" też raczej na tym nie zyskuje a bluzgi na głównym to w ogóle cud miód i orzeszki i aż miło się zalogować jak panie lekkich obyczajów latają po ekranie aż laguje grę
    Zgodzilem sie z tym co mowisz w pierwszym poscie.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Panel działający tylko na głównym byłby idealny bo na pw nie chce mieć dodatkowego czytającego szczególnie że można zawsze ignora użyć jak mi rozmówca nie spasuje.
    To że mi ktoś na pw napisze że jestem urwa trudno przekreślone kółeczko game over natomiast na głównym mało fajnie to wygląda i nie zachęca do gry w takiej atmosferze.
    Alez do tego wcale nie jest konieczny zaden panel!

    Jest milion piecset sto(...) sposobow zeby osiagnac kulture wypowiedzi mniej drastycznymi i duzo bardziej rzetelnymi sposobami. Oto prosty przyklad: jesli gracz w pewnym czasie uzbiera odpowiednio duzo ignorow od innych graczy, to nie moze pisac przez dluzszy czas. Jesli sytuacja sie powtorzy ten czas staje sie jeszcze dluzszy.

    Prawdziwe rozwiazania to takie ktore nie wymagaja ingerencji trzecich osob. Samokontrolujaca sie spolecznosc jest powazna propozycja, a nie jakies pierdoly.
    Ostatnio edytowane przez Via ; 01-11-2012 o 21:34

  5. #35
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Panie przeciwniku palenu gm: skoro to narzędzie jest takie niepotrzebne to jak administracja ma ogarnąć multikonta? (bo to jest największa obraza dla graczy, a nie jakieś przekleństwa).

  6. #36
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Panie przeciwniku palenu gm: skoro to narzędzie jest takie niepotrzebne to jak administracja ma ogarnąć multikonta? (bo to jest największa obraza dla graczy, a nie jakieś przekleństwa).
    multi są spoko o ile się od razu przedstawiają XD bo trochę głupio z kimś gadać i nie wiedzieć z kim i czemu tak dużo o mnie wie
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #37
    Via
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Panie przeciwniku palenu gm: skoro to narzędzie jest takie niepotrzebne to jak administracja ma ogarnąć multikonta? (bo to jest największa obraza dla graczy, a nie jakieś przekleństwa).
    Doprawdy? A panel gm jak bedzie identyfikowal multikonciarzy? Za pomoca wrozb z pior garudy i skorup zolwia?

    Nawet jesli panel gm bedzie mial dostep do tej samej puli informacji dotyczacych logowan, to wciaz ci ludzie beda tak samo ograniczeni jak administracja. Z racji tego ze MFO to gra przegladarkowa, bez instalowania niczego na naszych komputerach tak naprawde niewiele mozna zrobic zeby ze 100% pewnoscia stwierdzic ze oto loguje sie tutaj ta sama osoba.
    Nie twierdze ze jest to niemozliwe! Twierdze, ze panel gma nic tutaj nie pomoze. Zeby byl taki system wykrywania multikont, ktory usatysfakcjonowalby wymagajacych tego graczy konieczny bylby raczej jakis algorytm automatycznie sprawdzajacy czy ustawione warunki sa spelnione. Warunkami moglbyby byc rozne rzeczy: podejrzana aktywnosc typowa dla multikont (na wszelki wypadek nie bede precyzyjnie rozpisywal co moze zostac uzyte przeciw nim), historia logowan i kilka innych „inteligentnych” wyznacznikow. Jesli taki algorytm znalazlby konto, ktore spelnia te warunki, wtedy byloby ono poddane ostatecznemu rozwazeniu dokonanemu przez czlowieka – administratora badz JEDNEGO, odpowiedzialnego za to, rzetelnego ochotnika, ktory mialby wylacznie tylko to jedyne scisle okreslone prawo w swojej funkcji.
    Jesli komus zalezy, to jest to do zrobienia. Wiadomo, latwiej jest pokazac palcem na jakiegos malolata, zrobic go gm’em i kazac pilnowac porzadku. Fajnie, tylko ze zadnego problemu to nie rozwiazuje, a tworzy dziesiec nowych.

    Naprawde, jedynym uzasadnionym powodem gorliwego popierania tego bzdurnego panelu moze byc tylko skryta chec zasiadania w nim.
    Ostatnio edytowane przez Via ; 01-11-2012 o 23:06

  8. #38
    Panel Gm, to nie jest sam panel, za pomocą którego GM będzie miał dostęp do różnych informacji. Razem z nim wyjdzie automat, który będzie jego podstawową częścią. Ów automat to już rzecz skomplikowana, wyłapująca wszystkie możliwe do wyłapania niezgodności (a o możliwościach można by mówić dużo, gdzie rzeczy możliwe do wyłapania to inna bajka).

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    30
    Na moim kubku do kawy z moim imieniem... jest napisane, że jestem perfekcjonistą, osobiście nie przepadam za nickami z małej litery... ale to nie znaczy, że coś mam do tych osób.
    Widziałem wiele w mfo ... nicki są pomysłowe, dziwne, najprostsze, lub "ddddd" tylko dla EQ Kajana [pamiętacie screen Antybristlera]
    Jestem na tak, choć nie wiem czy pomysł wypali.

    [post do usunięcia...]

    Napisał Antybristler
    Gracze tak przeklinają, że szkoda gadać...



    To nie czytaj.


    Napisał LookAtMyHorse
    Przydałaby się jakaś cenzura czy coś... albo bany za obrazę na kilka dni..



    Chcesz cenzure? To wyjedz do Chin.


    Napisał sic
    Wbrew pozorom całkiem dużo osób wrzuca screeny gdzie ktoś ich obraża przeklina na głównym... są to głównie gracze nowi którzy nie wiedzą że jak na razie 1 sposobem na to jest opcja ignoruj, bo panel GM jest na wiecznej liście "priorytetów które nie są priorytetowe".

    I bardzo dobrze! Jakis donosicielski organ jest ostatnia rzecza ktora powinna sie znalezc w grze online.

    Filter imion przy kreatorze postaci powinien sluzyc atmosferze i imidzowi naszego MFO, a nie byc narzedziem zemsty za to ze ktos odwazyl sie was zbluzgac swoja obecnoscia. Nie jestescie panowie ksiazetami.


    Kolejna jędza... no normalnie jak jakaś teściowa czy coś...

    @edit
    P.S. Nie "Filter" tylko "Filtr"

    "Poszłem, pierłem, bekłem, ale chamstwa nie zniese..."
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 23-01-2013 o 18:46 Powód: Trzy posty pod rząd.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •