Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Arena

  1. #1
    Peregrin
    Konto usunięte

    Arena

    Ostatnio na forum widziałem wiele tematów, w których problemem jest arena. Gracze nie chcą walczyć. Sam mam z tym problem, siedzę na arenie cały czas i nikogo prawie na niej nie ma (chodzi mi o manual) Należałoby ich jakoś zachęcić.

    Wiadomo że dla większości graczy pkt. rank są w ogóle nie potrzebne. I praktycznie mają rację. Sam lubię walczyć, ale oprócz paru sztuk złota i trochę XP nic mi to nie daje.

    2x/3x większa nagroda w postaci złota, żetonów i XP za wpisanie się na arenę być może zwiększyła by liczbę graczy. Jedna modyfikacja: aby zdobyć bonus w postaci większej ilości złota i XP, należy pozostać zapisanym na arenie przez kolejne 5 minut. Przez ten czas inni gracze mogliby atakować a zdobywanie kolejnych bonusów zachęcałoby do pozostania na arenie.
    Za pozostanie na arenie manual dostawałoby się większy bonus niż auto.

    Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.
    Dziękuje za uwagę i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Peregrin ; 16-09-2012 o 00:18

  2. #2
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    zetony sa , zawsze gdy sie ma wiecej jak 260 pkt rankingowych ...
    czy sie przegra czy wygra, i chyba raczej to nie zostanie zmienione, mozna by bylo moze ten prog zmniejszyc... , ale zobaczymy co administracja wymysli.
    co do wiekszego expa nie wypowiem sie, gold wiekszy hmmm nie wiem co sadzic o tym ...

  3. #3
    Peregrin
    Konto usunięte
    Aaa sry zapominałem o tych żetonach

  4. #4
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Peregrin Zobacz post
    Aaa sry zapominałem o tych żetonach
    heh
    inna przyczyna jest o to , ze gracze nie walcza manualnie, juz nie mowiac ze malo walczy...
    co do manualnych glownym czynnikiem pewnie to ze sa dlugie ot co , ale coz poradzic...

  5. #5
    Peregrin
    Konto usunięte
    Właśnie dlatego za walki manualne powinny być większe nagrody. Ja osobiście nie walczę wcale auto od dłuższego czasu, ponieważ nie sprawiają mi przyjemności takiej jak manual.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Tak samo można powiedzieć, że większe nagrody powinny być w auto bo trzeba mieć dobry skrypt. Więc to się równoważy.

    Ja sam od kilku dni jestem zapisany na auto, walczyłem dużo walk, lecz przeważnie jak przegram to 3x z tym samym a jak wygram to tylko raz bo już się boją atakować dalej

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •