Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Problem z expem za walki rankingowe

  1. #1
    misiopysio
    Konto usunięte

    Problem z expem za walki rankingowe

    To był jeden z podstawowych problemów w MFO2, za szybkie wbijanie leveli przez rankerów a co za tym idzie problem zeby powalczyc z dobrym zawodnikiem.
    Argumentacja, że jak ktoś kto siedzi np. na 30 lvlu bez wbijania lvli jest z góry lepszy i lepiej wyposazony jest bez sensu, doświadczenie w walce na levelu można szybko zdobyć, starczą 2-3 walki, zreszta majac np. 29 zawczasu mozna sobie powalczyć z levelami wyzszymi niz 30 a co do sprzetu to zaden argument bo szanujacy się gracz ma pełne eq nim wbije level.



    pozdrawiam

  2. #2
    TrueStory
    Konto usunięte
    Jeżeli już mówimy o "propozycjach" to proponowałabym zrobic coś takiego. Jako że administracja wprowadziła już ten exp za walki rankingowe, trudno, niech będzie ale tylko na arenie !! Niech będzie jakieś prawo wyboru dla nas. Proponuje w pojedynkach wprowadzic poprostu opcje czy walczymy też o exp czy nie. (podobnie jak zaznacza się kase, ranking, walke o itemki ). Niektórzy grają tylko i wyłącznie po to żeby walczyc na danym lvlu. Postawcie się też w naszej sytuacjii, przez dobre kilka miesięcy skupowanie EQ, testowanie różnych taktyk, po to żebyśmy teraz nie mogli wykorzystac ? Przecież ktoś kto wchodzi na np.30 lvl i jest w stanie sięgnąc rankiem przykładowo mnie ( chodzi o walke ), to nie ma takiej opcjii że jest z góry słabszy ode mnie. Skoro ktoś był w stanie wbic taki ranking to nie może byc słaby.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Trzeba się rozwijać, a nie siedzieć w miejscu. Co to za sztuka kupić najlepsze eq i siedzieć na jednym levelu bijąc biedniejszych graczy? Wszyscy walczący siedzieli na niskich poziomach, a dzięki tej zmianie i na wyższych zaczyna się coś ruszać.

  4. #4
    TrueStory
    Konto usunięte
    Przecież to mój wybór czy ja chcę się rozwijac czy stac w miejscu. Napisałam tylko o pojedynkach że można by było wprowadzic takie prawo wyboru. A skoro już mowa o biedniejszych graczach to zacytuje "co to za sztuka kupic najlepsze eq i siedziec na jednym levelu bijac biedniejszych graczy" odnośnik do 50 lvla. Przecież potem już nie możesz się rozwijac i góre bierze to kto jest bogatszy i ma lepsze EQ.

  5. #5
    misiopysio
    Konto usunięte
    Nie tak łatwo kupic najlepsze eq, zresztą eq na 30 mozna kupywać majac nawet 1 lvl a przeciwnicy potrafią zaskakiwać i niekoniecznie sa biedniejsi, znam paru grubych milionerów którzy dopiero dobijaja do 30.
    Poza tym z twojego posta głupotą az razi po oczach patrzac na założenie ze dopiero jak wbvije level to kompletuje sprzet, tak moze i9 graja byle matoły, ale gracze troche inteligentniejsi którzy myslą o ranku staraja sie kupywac eq nium wbija lvl i to często kupujac dobre eq sporo sporo wczesniej i za to m.in sa premiowani w walce ze myslą i się przygotowują.
    Wczesniej wszyscy siedzieli na nizszych poziomach bo nie dało rady wbijac wyzej, poza tym sa poziomy wymierniejsze od innych gdzie sa konkretne przeskoki sprzetowe i dobrzy gracze zwyczajnie wola na nich walczyc niz na innych.



    pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •