Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 33.33%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    2 66.67%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [P2] Brak pojawienia sie tanatosa po zabiciu bardzo duzej ilosci potępionych

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2020
    Postów
    18

    [P2] Brak pojawienia sie tanatosa po zabiciu bardzo duzej ilosci potępionych

    Cały błąd polega na tym że po zabiciu prawie 1600 potępionych nie pojawil mi sie tanatos gdzie slyszalem ze jakis czas temu zostalo wprowadzone takie cos jak sprawiedliwa losowosc do tych unikatów czy jakoś tak gdzie przy grupce *1 prawdopodobienstwo zrespienia danego unikata wynosi 1/150 i nie jestem pewny czy to moje szczescie czy to blad gry wiec prosze o sprawdzenie tego bo uniemożliwa mi to ukonczenia questa oraz na próby zrespienia tego zmarnowalem energie rownowarta 4 dniomNazwa:  Capture+_2024-02-09-18-37-37.png
Wyświetleń: 136
Rozmiar:  707.3 KB
    Ostatnio edytowane przez Neposatios ; 09-02-2024 o 19:55

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2012
    Postów
    11
    Mi pierwszy się zrespił po 360 potępionych

  3. #3
    Może łapiesz w jakimś miejscu, gdzie się nie pojawia.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2020
    Postów
    18
    Biłem potepionych *1 we wszystkim miejscach i jak ich bije to rowniez wszystkich po kolei

    - - - - - - - - - -

    No po 360 to jeszcze rozumiem bo podobnie kiedys z bombem mialem ale nie po 1.6k gdzie po tylu potworach dalej nie zrespil

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2023
    Postów
    51
    Nie jest to błąd. Pierwszego (nieudanego) Tanatosa miałeś po 5 potępionych, teraz masz ciąg 1570 potępionych bez unikata. Zgadza się, to bywa upierdliwe, natomiast w dalszym ciągu taka sytuacja może wystąpić. Wyrównuje się przy większej ilości ubitych unikatów.

    Większym błędem u ciebie jest stosunek Tonberrych do pokonanych krabów pustelników, bowiem na 2305 krabów trafiłeś aż 49 unikatów! Biorąc pod uwagę "sprawiedliwą losowość" i podkreślane przez ciebie prawdopodobieństwo zrespienia które wynosi 1/150... To w twoim przypadku jest ~1/47. Normalnie powinieneś mieć około 15 Tonberrych.
    Przy Necrani jest to u ciebie jeden unikat na 102 mroczne diabliki, tez ponizej.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2020
    Postów
    18
    Tak tylko te "wyrównanie" nie ma nic do tego że nie trafilem tanatosa po takiej ilosci prob bo inne unikaty nie maja nic wspolnego, z tym że każdy wie że to jest czysta losowosc i wiadome jest to ze nie trafia sie raz unikat tylko na 150 potworow dodajac ze kraby bilem *2 majac szanse 1/100 tylko poprostu jest to niepokojące że przy tak duzej liczbie potępionych nie trafilem żadnego tanatosa bo może być to jednak jakis błąd albo takie szczescie ze moge nawet 10 tysiecy potepionych bez skutku ubic bo jest prawdopodobienstwo na to bardzo male ale wciaz i chcialbym dodac ze jeszcze nikogo nie spotkalem kto mial az tyle spalonej eny na zrespienie 1 unikata wiec tylko dlatego zglosilem blad bo moze istnieje jednak jakis skrypt ktory normowal wystapienie unikata badz dawal jakis limit energi do wykorzystania zeby go zrespic bo z tego co slyszalem to kilka osob mialo unikata przy maksymalnie 500 zużytej eny a i to sie trafialo bardzo rzadko
    Ostatnio edytowane przez Neposatios ; 10-02-2024 o 00:38

  7. #7
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    W zasadzie to obecnie masz 204 unikaty z 27415 energii, czyli 1 unikat na 135 potworów. Więc można powiedzieć, że to obecne nieudane respienie Tanatosa zbliża tę statystykę do "poprawnego" poziomu.

    Ale i tak powinno zostać sprawdzone, czy nie występuje tu przypadkiem żaden błąd.
    Reputy tutaj

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-12-2020
    Postów
    18
    A jednak się okazało że to nie był błąd tylko moje szczęscie bo po 1.8k zrespił

  9. #9
    To dalej mógł być błąd. Warto takie rzeczy zgłaszać.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •