Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Automatyczne wypisanie z areny podczas zdobycia poziomu doświadczenia

  1. #1
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145

    Automatyczne wypisanie z areny podczas zdobycia poziomu doświadczenia

    Jak w temacie , przed zmianami ta propozycja byłaby zbędna , lecz teraz , kiedy zdobywamy ogromne ilości doświadczenia za walki z graczami , nawet te automatyczne...
    Przykład : Zostawiamy postać na arenie i się wylogowujemy.
    Gracze nas atakują , nasza postać pokonuje wielu konkurentów. W ten sposób zdobywamy kolejny level i tego nie zauważamy.
    A postać dalej jest zapisana na arenie. Z takim samym skryptem i z nierozdanymi punktami statystyk.
    Szczególnie uciążliwą sytuacją jest postać pozostawiona na arenie , kiedy dany gracz ma bana.
    Wtedy - można powiedzieć - uczestniczy w grze pomimo tego , że jest zbanowany.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Może wypowiedź admina?
    Czy jest to trudne do zrealizowania , kiedy ewentualnie może zostać wprowadzone?
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Dobre, w przedziale 6-13 lvl starczylo zostawic zapisana postac na chwile i byl awans a po nim seria przegranych bo staty nierozdane
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Nie trzeba zostawiać postaci w taki sposób, a jeśli już tak robimy to należy ją często monitorować. Na tym polega kara bana, że nie możemy operować swoją postacią - ze wszystkimi tego konsekwencjami. Poza tym już bardziej byłbym skłonny do wycofania opcji ciągłego zapisu - jak się raz przegra to powinno bezwarunkowo wypisywać. Przynajmniej trzeba by wykazać odrobinę aktywności, aby zapisać postać ponownie.

    Jak bardzo chcesz to mogę ci tą postać wypisać ;]

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Kocham cię Tomi , wypisz <3
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Invictus
    Konto usunięte
    Sorki, że nie pisze w kontekście tematu, ale chce się dowiedzieć ile, proc. albo expa wpada na pojedynczym zwycięstwie

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Invictus Zobacz post
    Sorki, że nie pisze w kontekście tematu, ale chce się dowiedzieć ile, proc. albo expa wpada na pojedynczym zwycięstwie
    Średni exp za 5 potworków na tym poziomie czy coś takiego.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    108
    Miałem to samo, zawsze robię tak, że gdy brakuje mi mało expa do lvla to zapisuję się tylko na jedną walkę i zawsze do pierwszej przegranej bo można zostac ostro złojonym.

  10. #10
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał polik Zobacz post
    Miałem to samo, zawsze robię tak, że gdy brakuje mi mało expa do lvla to zapisuję się tylko na jedną walkę i zawsze do pierwszej przegranej bo można zostac ostro złojonym.
    Zapisujesz się na 2 sposoby naraz?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •