Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: Zmniejszenie ograniczeń dot. przeciwników pvp, pojedynku rankingowego

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Po pewnym czasie jedyne co to zmieni to to, ze tabela rankingowa stanie sie bardziej rozciagnieta. Na okreslona liczbe ranku bedzie przypadac mniej graczy, a wiec nic sie nie zmieni.

    Innymi slowy to:
    Zmieni, bo więcej będzie przeciwników na arenie i łatwiej będzie się wbić do top10 i wybijać tych z największymi rankami, a tak to są nie osiągali z powodu takiego ograniczenia.
    Wiadomo, że odbiją w górę i znów będzie pustka na arenie takiego 'rankowca', ale będzie łatwiej do do takiego kogoś się wbić np. jeden ma 3k rank i moglby walczyc z kims kto ma 1k i wiecej straci, gdy przegra. Przykład: mam 3k rank, a przeciwnik 1k i stawka rank jest taka - wygram dostaje 100pkt, przegram trace 200pkt i tak łatwo nie bedzie odbic od innych ; )

  2. #17
    tymon
    Konto usunięte
    Jeżeli będziesz tracił więcej rankingu przy przegranej walce, to chyba będzie ciężej utrzymać ten ranking...

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaaraargh Zobacz post
    Zmieni, bo więcej będzie przeciwników na arenie i łatwiej będzie się wbić do top10 i wybijać tych z największymi rankami, a tak to są nie osiągali z powodu takiego ograniczenia.
    Przecież teraz jak ktoś jest dobry to też może się w ten sposób wybić. Zmiana widełek nic w tej materii nie zmieni.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Przecież teraz jak ktoś jest dobry to też może się w ten sposób wybić. Zmiana widełek nic w tej materii nie zmieni.
    Dalej nie rozumiesz. Łatwiej by było kogoś zdjąć z np top3 auto. Nie byłoby takiego przedziału i dużo by ryzykowali Ci z dobrym rankiem walcząc z innym, który ma 30% jego ranku i mniej by zyskał za wygraną, a więcej tracił po przegranej z takim przeciwnikiem (czyli dwa razy więcej niż stawka wygranej).

    A co do wybicia. Ok ja się wybiłem i aktualnie raz na 3 dni zawalcze z kimś, bo większość odmawia walk, a inni nie są w moim przedziale, więc jedyne co mogę robić, to czekać aż ktoś wbije więcej rank i mieć nadzieję, że się zgodzi na walkę :|
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 11-09-2012 o 21:51

  5. #20
    Filozof
    Konto usunięte
    Dalej nie rozumiesz.
    Niestety to Ty nie zrozumiałeś.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jaaraargh Zobacz post
    Dalej nie rozumiesz. Łatwiej by było kogoś zdjąć z np top3 auto. Nie byłoby takiego przedziału i dużo by ryzykowali Ci z dobrym rankiem walcząc z innym, który ma 30% jego ranku i mniej by zyskał za wygraną, a więcej tracił po przegranej z takim przeciwnikiem (czyli dwa razy więcej niż stawka wygranej).

    A co do wybicia. Ok ja się wybiłem i aktualnie raz na 3 dni zawalcze z kimś, bo większość odmawia walk, a inni nie są w moim przedziale, więc jedyne co mogę robić, to czekać aż ktoś wbije więcej rank i mieć nadzieję, że się zgodzi na walkę :|
    Na jakiej podstawie TOP3 jest łatwiejszy niż ktoś niżej?

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Na jakiej podstawie TOP3 jest łatwiejszy niż ktoś niżej?
    Większość którzy mają po 1k rank są tak naprawdę słabi, a Ci którzy mają już te 2k, to z nimi są już problemy. Te typy z 1k rank - stoją w miejscu, co stracą, to odzyskają i tak w kółko, ponieważ oni mają banalne staty (przynajmniej woje) tylko szczęście i duży hit, a magowie dużo speeda i tym się im udaje jakoś dobic te 1k.

    Ci, którzy mają ponad 2k są łatwi dla tych z dużym hitem i speedem, bo większość z większym rankiem są np. 'anty' czyli mają dużo obrony i obrony magicznej niekoniecznie muszą mieć dużo speeda (po tym co zauważyłem, patrząc na ich walki) i takiego z 2k rank zdejmą na krytyka lub na szybkość, więc jest szansa, że nie będzie takiego odbicia od innych i nie będzie aż tak źle jak teraz, że nie mamy nikogo na arenach :|

    I tak jak już pisałem - gracze z dużym rankiem będą zagrożeni zapisując się na arene, ponieważ w tej grze nie ma takiego, który nie przegra.
    A nawet gracze z mniejszym rankiem żeby się wybić będą robić np. atry żeby takiego kogoś pokonać i zyskać rank, więc są jakieś szanse, że byłoby więcej walk na arenie np. zaatakował mnie koleś z 2k rank i straciłem 400pkt i teraz mam mniej rank i ktoś na arenie by się znalazł i przez takie coś trudniej by było utrzymać rank.
    Ostatnio edytowane przez Jaaraargh ; 12-09-2012 o 11:01

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Nic nie zrozumiałem

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Po chińsku nie piszę ; )
    PS. Chodziło mi o to, że nie ma najlepszych w tej grze. Są tylko dobrzy, którzy mogą stracić rank tak samo jak Ci z mniejszym rankiem, więc taki z 1k może zdjąć takiego z 2k, nawet na speeda jeśli ma go więcej.

  10. #25
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przy zwiększeniu widełek Ci z 1k będą mieli 2k, a Ci z 2k będą mieli 4k. Powiększy się tylko przepaść.

  11. #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Przy zwiększeniu widełek Ci z 1k będą mieli 2k, a Ci z 2k będą mieli 4k. Powiększy się tylko przepaść.
    Ale będzie łatwiej takiego zdjąć np. mamy 1k i nie mamy w zasięgu typka z 2k, więc wygrywamy walkę z innym przeciwnikiem i możemy zaatakować tego, którego chcieliśmy wcześniej, ale nie był w zasięgu i dajmy na to, że przegra i zyskujemy na tym, a on sporo traci : ), a gdy my przegramy to mało zyska, więc to by było dobre.
    Chodzi mi o to, żeby to działało jak mniej-wiecej w mfo2 np. gdy ktoś ma więcej rank zyskamy więcej, a gdy przegramy, to wygrany dużo za nas nie dostanie, bo sami mamy mniej od niego : )

  12. #27
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Jaaraargh Zobacz post
    Ale będzie łatwiej takiego zdjąć np. mamy 1k i nie mamy w zasięgu typka z 2k, więc wygrywamy walkę z innym przeciwnikiem i możemy zaatakować tego, którego chcieliśmy wcześniej, ale nie był w zasięgu i dajmy na to, że przegra i zyskujemy na tym, a on sporo traci : ), a gdy my przegramy to mało zyska, więc to by było dobre.
    Chodzi mi o to, żeby to działało jak mniej-wiecej w mfo2 np. gdy ktoś ma więcej rank zyskamy więcej, a gdy przegramy, to wygrany dużo za nas nie dostanie, bo sami mamy mniej od niego : )
    Tobie chyba bardziej chodzi o zmianę sposobu ustalania stawki. Sama zmiana widełek w dłuższym okresie niczego nie zmieni.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    No to ja już wymiękam z tym PvP. Masakra, nie ma z kim walczyć :/ nudzi mi się powoli ta gra, a chodzić w dzień, w dzień na te mini bossy, to żadna frajda.

  14. #29
    Flower
    Konto usunięte
    To wbijaj lvl'e , przechodz fabule
    Proste !

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    30
    Cytat Napisał Flower Zobacz post
    To wbijaj lvl'e , przechodz fabule
    Proste !
    A po wykorzystaniu ene stać w mieście? Albo na 50lv co mam robić? Zostają tylko te mini bossy. Wiadomo, że nie siedzi się przed tą grą 24/7, ale bez przesady nikt nie będzie wbijał by stracić ene zabić pare mini bossów i logout (choć większość tak robi).

    Zastanawiam się czy nie zrobić poradnika o układaniu skryptów pod PvP, bo jak widzę mało jest osób z dobrym auto.
    Tylko nie wiem czy można, bo jak widzę to nigdzie nie mogę czegoś podobnego znaleść, a tym bardziej nie wiem gdzie można taki temat założyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •