Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Możliwosc uzywania teleportów za żetony

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322

    Możliwosc uzywania teleportów za żetony

    Pomysł prosty, zeby ktos kto walczy/ma zetowny (bez walk ciezko stale cos posiadac) moze podrozowac za ich uzyciem. Proponuje stawke 5 zetonow za teleport. nie jest to wcale bardzo oplacalne, ale czasami potrzebujemy nie tracic eny, wtedy uzywamy zetonow.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dobry pomysł, zwiększy ważność żetonów co może doprowadzić do większej liczby walczących.

  3. #3
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Jestem na nie, w takim wypadku mfy byłyby prawie jak żetony.

    Za żetony można już kupować dużo rzeczy, ale nie przesadzajmy.

  4. #4
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jestem za.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Jestem za

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jestem przeciwny, do rozpoczęcia bójki trzeba mieć określoną liczbę energii, żetony zbytnio ułatwiały by podróżowanie i obniżyły ten limit. Dodatkowo zauważam, że gracze chcą wykorzystywać żetony do prawie wszystkiego, chyba jest potrzebna zmiana ich wartości u kowala i na arenie, bo tam gdzie mają służyć, ze względu na swoją wartość są totalnie nieużyteczne

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Aich to jest troche smieszne, bo wspominasz o arenie, ale tam sa zetony totalnie nieoplacalne. zamiast dac 5 zetonow za miksa odno 1 to wole zaplacic 4k a 5 zetonow to juz polowa ulepszenia u kowala.

    U kowala cena jest bardzo dobra, bo zrobie nie mnie szaty na +6 kosztowalo 80 zetonow, a wcale nie bylo tak latwo ich zdobyc od zera.


    Do tego zetony nie maja ZASTOSOWANIE u kowala i na arenie, ale ich celem bylo zachecenie do PvP. Jesli zetony maja wiecej praktycznych zastosowan, kazdy gracz moze znalezc cos co jest mu potrzebne (nie kazdy musi ulepszac eq), np. graczowi PvE moze zalezec na zaoszczedzeniu energi, wiec stoczy troszke walk, zeby moc za darmo poruszac sie po mapie

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Z tą areną i kowalem chodziło odpowiednio o zmianę atrybutów i naprawę uzbrojenia - co jest totalnie nieopłacalne przy przeliczniku 1 żeton = 1k(miało być to zmienione na 2k, ale jakoś ucichło) Tutaj gracz pvp jak i pve znalazł by korzyść, tylko cena za żetony jest trochę nie na miejscu więc żetony nie są wykorzystywane do tych celi.
    Na arenie nic nie kupuję, bo nie walczę aktywnie i mam masę przeróżnych mikstur.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    ja też mimo wszystko jestem na nie, pasuje mi jak jest.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    na nie

  11. #11
    KapelusznikPL
    Konto usunięte
    na nie
    zgadzam sie z potencjalny nabywca

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    24
    Jestem za

  13. #13
    kubujujus
    Konto usunięte
    Jestem na tak

  14. #14
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Również nie widzę przeciwwskazań.

    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Jestem na nie, w takim wypadku mfy byłyby prawie jak żetony.

    Za żetony można już kupować dużo rzeczy, ale nie przesadzajmy.
    Nikt nie napisał , że teleport ma kosztować 5 żetonów. Musi być to większa liczba , 15-20 najmniej.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  15. #15
    Felix
    Konto usunięte
    Na tak z ww powodów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •