Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [Story] Pomysł

  1. #1
    Mefistofeleska
    Konto usunięte

    [Story] Pomysł

    Pomysł zaciągnięty z MU. "Story" taki jakby własny targ, gdzie wstawiam itemki daję ich cenę wstawiam opis np, "EQ na 40 LvL" i taki opis widnieje nad moją postacią, ktoś zainteresowany podchodzi sprawdza co takiego mam i kupuję jeśli mu coś odpowiada. Mi to w sumie do handlu potrzebne nie jest, ale wstawił bym tam byle co i napisał "Chętnie Walczę PvP Auto" Chyba, że macie jakieś inne pomysły, żeby nie trzeba było pisać ciągle kto walczy itp ;x

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Fajny taki opis, ale będzie to nieestetycznie wyglądało. Jakby się pojawiał po najechaniu na ikonkę nad postacią - to rozumiem. Ale w sumie prezentacja jest od tego...

  3. #3
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    Wiesz ile ludzi czyta prezentację? ;> Pytanie retoryczne ;d

  4. #4
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    u mnie preze czyta +/- 150osób/na dobę
    Pomysł słaby, byłby tylko spam na mapie +trzeba byłoby usunąć targ, bo byłby nie opłacalny...
    Ziółek

  5. #5
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    +trzeba byłoby usunąć targ, bo byłby nie opłacalny...
    Można tam też wrzucić prowizję

  6. #6
    Znalezienie pożądanego przedmiotu graniczyłoby z cudem, jeśli mielibyśmy przebijać się przez setki różnych ofert w przeróżnych miejscach.
    Po co ktoś miałby zakładać taki własny targ skoro tak samo może po prostu wystawić te itemki na aukcji i widzą je osoby z wszystkich miast?

    Jeśli już chodzi o sam napis odnośnie pvp to musisz chyba wymyślić coś innego :> Można by stworzyć odpowiednią lokację do tego stworzoną gdzie byłyby jakieś bonusy przy walkach lub doczekać się turnieju systemowego, jednak to nie o tym temat.

    Na nie.

  7. #7
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    Dobra pomyślę nad tym opisem jak by to można było zrobić, bo głównie o to mi chodzi ;>

    Znalezienie pożądanego przedmiotu graniczyłoby z cudem, jeśli mielibyśmy przebijać się przez setki różnych ofert w przeróżnych miejscach.
    Po co ktoś miałby zakładać taki własny targ skoro tak samo może po prostu wystawić te itemki na aukcji i widzą je osoby z wszystkich miast?
    To mnie olśniło, że to bez sensu, ale i tak chodzi mi tylko o ten opis ;d

  8. #8
    Jeśli chodzi tylko o opis to nie prościej byłoby wymyślić inny pomysł, typu status widoczny po najechaniu na naszą postać?
    Lub ogólnie pomysł zachęcający do walk.

  9. #9
    Cytat Napisał Wall Hack Zobacz post
    Pomysł zaciągnięty z MU. "Story" taki jakby własny targ, gdzie wstawiam itemki daję ich cenę wstawiam opis np, "EQ na 40 LvL" i taki opis widnieje nad moją postacią, ktoś zainteresowany podchodzi sprawdza co takiego mam i kupuję jeśli mu coś odpowiada.
    Było tutaj:
    https://forum.my-fantasy.net/viewtop...=432739#432739
    (jeśli link Ci nie działa najwidoczniej nie masz uprawnień)

  10. #10
    Zamykam i przenoszę.

    Była już taka propozycja (i to nie jedna, np. ta: https://forum.mfo3.pl/showthread.php?939-Sklep). Ponadto w chwili obecnej aukcje dają wiele możliwości, a ich globalność stawia je na wyższą półkę od takich własnych targów. Dodatkowo nie trzeba być przy tym online.

    Odrzucone.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •