Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Specjalizacje klas postaci

  1. #1
    Hederos
    Konto usunięte

    Specjalizacje klas postaci

    Cześć wszystkim.
    Od dłuższego czasu grając w MFO brakuje mi większej ilości klas. Myślę ,że w tak rozwiniętej /rozbudowanej grze ,jak mfo powinien być większy wybór klas ,niż Mag - Woj. Powinny zostać dodane klasy takie jak : tank , zabójca ,healer ,( łucznik ??).
    Lub specjalizacje ,tj : Wojownik dzieli sie na Zabójce itd.
    Różniły by się ekwipunkiem ,np: dla zabójcy ekwipunek zawsze ze speedem i celniejsze bronie o troche mniejszych obrażeniach. Dla tanka duzo więcej defa i mniejsze obrażenia. Rozumiem ,że mogłaby to być zbyt duża ,diametralna zmiana dla MFO. Proponuje zatem abyście wy również pomyśleli nad tym ,jak można wprowadzić takie zmiany Z resztą Mag i Woj to nuda. Powinno być urozmaicenie. Wiem, takie tematy były już zaczynane ,ale nadal sądzę ,że poprawiłoby to grywalność.
    Ostatnio edytowane przez Hederos ; 12-08-2012 o 03:19

  2. #2

  3. #3
    Każda nowa osoba jeszcze nie poznała dobrze tych dwóch klas, a już Wam mało. W tym mmo nie potrzebne są tanki, dpsy i cała reszta, bo tu nie ma instancji gdzie potrzebny by był podział na role. Chcesz zrobić sobie zabójce który by był bardzo szybki to zainwestuj w taki ekwipunek, możesz zrobić sobie i tanka który będzie bardzo szybki... Staty, eq oraz gemy stanowią wystarczające pole do popisu. Może w MFO v4...

  4. #4
    Healerem to jestem jak dostane przeczekanie w walce z minibossem

    Tankiem jak ubiore eq max defowe

    Zabójcą jak full pod atak i luck

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Chcesz tyle klas idź graj w Margonem...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Czy każdemu z osobna czeba tłumaczyć,że tego się nie da zrobić, bo już jest za późno? A poza tym MFO wyróżnia się od innych gier,że ma tylko i wyłącznie 2 klasy. Na nie.

  7. #7
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    UP.
    Potwierdzam. Już wszyscy się kłócą o bilans i takie tam a nowe klasy i specjalizacje by to jeszcze zaostrzyły. Mag i woj byli zawsze częścią mfo i głupio by było to zmieniać.

    Jestem na nie.

    Cytat Napisał The Ultimate Slayer Zobacz post
    Może w MFO v4...
    No tego to możemy nie dożyć

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    v4 już jest, Lethal (o ile dobrze nick pamiętam) zrobił, obiecał że będzie nawet sygnet

  9. #9
    Hihtek
    Konto usunięte
    Wolę pozostać przy 2 klasach. Niech się skupią na Devos .

  10. #10
    Hederos
    Konto usunięte
    Te 2 klasy to żadne wyróżnienie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •