Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Ognisty Fragment

  1. #1
    Adamsonix
    Konto usunięte

    Ognisty Fragment

    Moja propozycja jest taka, aby ognisty fragment padał tylko i wyłącznie "właścicielowi bomba", reszta itemów padających z bomb'a losowo. Proponuję to w związku z tym że panuje wśród graczy moda na oddawanie ognistych fragmentów, co jest w sumie nie głupie, ale trzeba marnować 1pkt energii na handel. Podobnie można by było zrobić z pędrakami, chociaż pędraki są mniej wartościowe i z reguły łapie się je samemu.

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Nie widzę potrzeby ułatwiania bicia bomba we 2, co jest i tak dziecinnie proste.
    Na NIE.

  3. #3
    Felix
    Konto usunięte
    Również na nie, z tych samych powodów. Jeżeli ktoś*nie daje rady sam, bierze pomoc, wtedy musi liczyć się z losowym podziałem.
    Jak masz z tym problem, zawsze możesz się*z kimś wymieniać. Jest dobrze ,jak jest.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2012
    Postów
    31
    @up Podział chyba nie jest losowy, z tych raportów, które widziałem wydaje mi się, że fragment idzie osobie, która przeżyła.

    @topic Na nie. Jak ktoś Ci pomaga to albo wymuszasz zdobycie fragmentu dla siebie, rzucając na siebie czekajkę, albo po prostu jesteś dobry i oddajesz fragment w ten sam sposób osobie, bez której byś go nie ubił, licząc na drop dla siebie.

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haravandel Zobacz post

    @topic Na nie. Jak ktoś Ci pomaga to albo wymuszasz zdobycie fragmentu dla siebie, rzucając na siebie czekajkę, albo po prostu jesteś dobry i oddajesz fragment w ten sam sposób osobie, bez której byś go nie ubił, licząc na drop dla siebie.
    lol?

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Skąd ten gość się urwał?
    Drop jest całkowicie losowy.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Haravandel co Ty ćpiesz?
    Drop jest losowy, więc nie wymusisz zdobycia fragmentu dla siebie, rzucając na siebie czekajkę.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2012
    Postów
    31
    Jak ja oglądałem to najczęściej fragment dostawał ten, który przeżył, mogę się mylić.
    A do musaraja: jak do walki dołącza się drugi gracz to rzucasz na siebie czekajkę, druga osoba normuje rege i drenażuje, Bomb wybucha i zabija drenażującego, a Ty żyjesz dalej. Z tym, że najprawdopodobniej dostajesz fragment to może się myliłem.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    No i widzisz Musaraj, od razu dostałeś taktykę bicia bomba. Zapisz sobie w notatniku, bo może się przydać.

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ta.
    ja już zapisałem i zaraz idę bić bomby , normalnie stuprocentowa taktyka.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    ctnn
    Konto usunięte
    Ale sie czepiliście kolesia.
    Haravandel - drop jest całkowicie losowy niezależnie od osoby, która przeżyła/umarła.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Obojętne mi to. Bije z teamem.
    Bididididid!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •