Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 105

Temat: Założenia do PvP

  1. #31
    Pirrat
    Konto usunięte
    Ja osobiście bym zwiększył liczbę poleceń do 30(ze względu na liczbę nowych zdolności i mikstur), żeby nie dać furtki lepszym graczom do łatwego ustawiania skryptu, tylko do wysilenia się i zrezygnowania z czegoś w trakcie walki.

  2. #32
    Kluzor
    Konto usunięte
    Turek będzie, mam nadzieję: D
    Na razie nie mam na to czasu, 1 września myślę że zaczną się zapisy.
    30 poleceń na 50 lvl to maaałooo
    Co z moją propozycją zwiększania ilości poleceń co lvl?

  3. #33
    Polecenia co poziom mogą być dobre.
    Ale na 40lv starczało mi 18polecen. By w większości odwzorować moje zachowania w walce. Jedynie norma była na niskim poziomie i po prostu normowałem regeneracje a na skupienia odpowiadałem bariera i na odwrót.

  4. #34
    Kluzor
    Konto usunięte
    Ja używałem 20 a użył bym jeszcze z 10 do 15 więcej.
    Im więcej poleceń tym można bardziej uniwersalny skrypt zrobić.

  5. #35
    Pytanie mam, https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ght=b%C3%B3jki z tego zrozumiałem, że jeśli ktoś wbije np. 51 lvl, to wszyscy z 50 będą go mogli atakować 51 i walczyć o rank, a ten 51 nie będzie mógł atakować 50. Nie ma możliwości zwiększenia tolerancji różnicy lvlu w bójkach rankingowych, aby tak nie "upośledzać" tego rankera na 51 ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #36
    Coni
    Konto usunięte
    Właśnie, za niedługo stracę sporo przeciwników .. A jak mam nie expić? Nie zamierzam się pozbywać możliwości codziennego bicia minibossów.

  7. #37
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    20 poleceń w zupełności wystarczało na 40 lvl'u. Trzeba trochę pomyśleć, a nie każde polecenie oddzielnie... Nie zapominajcie że są 'podpolecenia'. Tak jak napisał Adi to z tym się zgadzam

  8. #38
    Kluzor
    Konto usunięte
    Ta wystarczyło
    Warunków tez jest za mało.
    Ostatnio edytowane przez Kluzor ; 05-08-2012 o 14:00

  9. #39
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    Wystarczyło na tyle żeby zabić np. Ciebie. Adi dobrze napisał, trzeba dobrze wykorzystać te 20 poleceń i dostosować się.

  10. #40
    Kluzor
    Konto usunięte
    Tym 1 lvl i to chyba na dodatek multi?

  11. #41
    hohohoh stworzyłem dzis skrypt auto ,aby sprawdzić jak sytuacja wygląda . Ogolnie duzo pracy nie było ,ale także nie przewiduje jakiegoś 'szału' . Zobaczymy co w trawie piszczy .. Drugi plus to fakt ,że dobrze jest sie zabezpiczyc na walkach manualnych w przypadku braku prądu ,bądź internetu. Czego doświadczyłem wczoraj ,a z uwagi na to ze moj skrypt praktycznie nie istnieje równało sie to z szybką porażka.

  12. #42
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    tak ;d jeszcze dopisz ilu przeciwników na 50 lvl jest na arenie auto;d

    w skrypcie niech będą tylko leczenia i wystarczy na pewno będzie więcej chętnych

    od 3 dni prawie cały czas zapisany byłem (tylko jak cos biłem czy respiłem wypisywałem sie ) to stoczyłem z 5 walk ;d w tym 3 z Terensem
    skrypt sobie napisałem taki byle był (bryza drenaż norma osłony skupienie trutka pechowa chmura i podwójny dren ) zajęło mi to 18 poleceń

  13. #43
    podejrzewam ,że ludzie nie wiedzą ,że można wybrac profil na maga i woja osobno.. w bardzo prosty sposob wbudowany w arenie . W takim wypadku mozna byc zapisanym całymi dniami

  14. #44
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    jak oni nie walczą bo nie maja miejsc w skrypcie ... a jak dostaną miejca to o eq bd płakać

  15. #45
    Mefistofeleska
    Konto usunięte
    @up
    Co racja to racja

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •