Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 105

Temat: Założenia do PvP

  1. #16
    Hmm lenistwo ? Tak chyba to mnie powstrzymuję. Może jeszczeto , że dobrego skryptu nie napisze się tak ,o , trzeba wiele prób , czasu , golda... czyli powstrzymuje mnie lenistwo ;d
    Zaletą auto są b. szybkie walki i kiedyś chciałem osbie napisać skrypt na takie walki , ale potem zadałem sobie pytanie , kto do cholery walczy pvp auto ?
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  2. #17
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał BeLiaR Zobacz post
    Hmm lenistwo ? Tak chyba to mnie powstrzymuję. Może jeszczeto , że dobrego skryptu nie napisze się tak ,o , trzeba wiele prób , czasu , golda... czyli powstrzymuje mnie lenistwo ;d
    Zaletą auto są b. szybkie walki i kiedyś chciałem osbie napisać skrypt na takie walki , ale potem zadałem sobie pytanie , kto do cholery walczy pvp auto ?
    No to jeszcze dodatkowe pytanie:
    Gdyby skrypt nie wymagał wielkiego kombinowania (głównie leczenie) to czy byłbyś bardziej skłonny przezwyciężyć lenistwo, czy to nie ma żadnego znaczenia?

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Gdyby skrypty były takie, to dałoby to za małą różnorodność, obecnie problemem jest tylko niska ilość poleceń.

  4. #19
    Chodzi Ci o taki skrypt podobny do tego z v2 ? Wtedy napisanie skryptu trwałoby znacznie krócej, lecz tak jak pisze musaraj , jesteśmy przyzwyczajeni do lepszych rozwiązań w walce , a nie tylko atak atak leczenie
    Ja z pewnością bym walczył , gdyby większość walczyła ( pomyśleli - wszyscy ;> )
    Możliwe , że turnieje pvp ( te oficjalne) podzielone na 2 grupy auto i manual ( można wziąć udział w obydwóch )trochę pomoże. Takie wlaki to też syzbki zarobek ( głównie żetony) , więc jeśli wpływ żetonów na grę będzie znaczny to i pvp manu jak i auto się spopularyzuje.
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Za mała liczba poleceń główny aspekt dlaczego nie walczę jak i nie ma walk na wysokich lvl. Dodatkowo ranking drugorzędny w stosunku do manuala. Na 40/50 lvl ustawienie atakowania 3 zaklęciami tym które silniejsze, dobicie to wychodzi z 15 poleceń, więc czym można się popisać przy 20 warunkach. Ja na 15lvl miałem 19 albo 20 gdzie używałem jednej zdolności (trujący pocisk) i biłem tylko 2 zaklęciami. Przy 20 poleceniach muszę odgórnie bić jednym zaklęciem - jak trafię w słaby atrybut pewnie wygram jak nie to przegram. Skoro skrypty są tak rozbudowane to powinien być jakiś sensowny limit, może być zależny od lvl'a. Reszta raczej nie sprawia problemu bo walcząc na arenia na 10/15 lvl walczy się świetnie, jednak na wyższych (co powtórzę) z braku odpowiedniej liczby poleceń nie ma sensu walczyć.

  6. #21
    Nikon
    Konto usunięte
    można by wprowadzić nowy rodzaj walk - auto w trybie bezobsługowym
    zwiększyło to by trochę liczbę walczących graczy pvp i zachęciło do walk auto
    dodatkowo rozwiązało by to problem aicha

  7. #22
    Coni
    Konto usunięte
    Ranking PvP Auto mało kto traktuje poważnie i większości na nim nie zależy, może to jest przyczyna małej ilości walk.

  8. #23
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Dobra, czekam więc na więcej głosów - do tablicy wywoływać na razie konkretnych osób nie będę

    Liczbę poleceń można zwiększyć, ale ja się obawiam jednego - to się w końcu stanie tak "elitarne", że na szersze wody po prostu nie wypłynie. Będzie owszem ciekawie, różnorodnie itp., ale ... dla garstki osób, która podoła wyzwaniu. Pozostaniemy w swoistym "getcie" złożonym z kilkudziesięciu osób, które "dają radę" - reszta sobie odpuści. Prostszy, "nudny" system walk auto, ale przystępny dla wielokrotnie większej bazy userów może ostatecznie okazać się ciekawszy.
    Zawsze można spróbować jednego rozwiązania, a jak nie poskutkuje to sięgnąć po kolejne.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Ranking PvP Auto mało kto traktuje poważnie i większości na nim nie zależy, może to jest przyczyna małej ilości walk.
    Jest to bądź co bądź równorzędny ranking i wcale tych walk nie jest mało, jest ich więcej niż manualnych - tyle, że nie na lv 30+.

  10. #25
    Everminddd
    Konto usunięte
    Dołożę swoje trzy grosze ;P

    1 grosz: Nie walczę manualnie, bo nie mam na to czasu i chęci. Już na 20 lv trzeba na to poświęcić kilka minut, a na 50 to pewnie z pół godziny albo więcej(z dobrym graczem).
    2 grosz: Walczę na arenie PvP(auto) dla doświadczenia, a nie dla rankingu. Nie obchodzi mnie on i dlatego walki wygrywam, bo w swoim przedziale rankingowym mam przeciwników którzy jakoś specjalnie skryptów ułożonych nie mają. Jeśli ja zdobędę dużo ranku to w końcu znajdą się tacy co mnie pokonają i dalej będę się bił z tymi w moim zasięgu.
    3 grosz: Skryptu nie mam ułożonego, walczę na automatycznym, a jest to spowodowane zwykłym lenistwem. Na 20 lv nie chce mi się ogarniać leczenia many gdy nie potrzebna i nie których zdolności itp. podobnych pierdół.

    Są gracze wymagający, którym ilość poleceń jest mała i to jest zrozumiałe. Jednak wydaje mi się, że ilość graczy którzy walczyliby na arenie(auto), gdyby walki odbywały się systemem atak-leczenie(bez zdolności) byłaby dużo większa

    Pozdrawiam

  11. #26
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    Walki auto jedynie z leczeniami jak dla mnie ... Niech liczy się eq i punkty statystyk a nie skrypt niech każdy ma równe szanse pod tym względem .. Mi jak i wielu graczom nie chce się pisać skryptów na ileś tam poleceń itp (ze zwykłym skryptem na bomba co głównym założeniem jest bryza zeszło mi dobre 3 godziny). a co dopiero skrypt do pvp w którym trzeba by użyć trutki / drenażu czy tam innych zdolności . Nie każdy tez rozumie te skomplikowane skrypty i dlatego nie walczy.

    edit ..
    Tomi daj im te polecenia ... założę się ze 90% osób które chcą tego i tak nie będzie walczyć
    PVP przynajmniej auto musi być proste i do OGARNIĘCIA DLA WSZYSTKICH inaczej bedzie walczyło max 15 osób którzy sobie ogarną full pro skrypt i tyle a reszta bedzie mówiła ze nie walczy bo jej sie nie chce lub nie potrafi skryptu zrobić .. do niczego to nie dąży

    Oraz jeszcze walki auto jako bójki i by było super (Tyle ze ja dopiero zacznę walczyć jak skrypt auto zostanie ograniczony do samych leczeń)
    Ostatnio edytowane przez Shaggyyy ; 02-08-2012 o 00:56

  12. #27
    Tak tylko wtrącę.

    powstrzymuje mnie ograniczona liczba pozycji w skrypcie tzn moim zdaniem jest ich za malo
    Wszyscy mają ograniczone "zasoby", wygrywa ten, kto je najlepiej wykorzysta. Tak też było w MFO2 - poleceń było mało i trzeba było sobie radzić.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Adi ale możliwości nieporównywalne, każde zdjęcie statusu, leczenie, atak kilkoma zaklęciami, dobicia, nakładanie sobie statusów - tego jest masa, i to występuje w każdej walce manualnej.

  14. #29
    Ale jednak wy(fani pvp auto)na siłę chcecie zwiększyć liczbę poleceń i ilość wszelkich warunków, a to jak napisał adi nie musi być dopasowywanie możliwości tworzenia skryptu do swojej techniki, ale dopasowywanie swojej techniki do możliwości skryptu. Wtedy jedynie zawęża się zakres "słusznych" technik na zwycięstwo (przykładowo brak możliwości sprawdzenia, czy przeciwnik ma dubla zachęca do tworzenia speedera).
    Ja osobiście nie walczę auto bo nie chce mi się bawić z układaniem "idealnych" skryptów.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    hmm moze turek auto by pomogl zachecic do walk auto na 50 lvl
    mial być przed upkiem ale ze wzgledu na niepewnosc jego daty został odłożony

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •