Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 105 z 105

Temat: Założenia do PvP

  1. #91
    Użytkownik Avatar Ksiliath
    Dołączył
    04-04-2011
    Postów
    260
    Cytat Napisał praqu Zobacz post
    Jesli isc tropem nieoplacalnosci, to za walke na poziomie 900 ranku, dostaje za wygrana 17 zetowno. Jesli chcailbym kupic przedmioty na tę walke za zetowny to mamy 3x 5zetownow za odnowki, 3x1 za kamienie,2x 5 za skupienia, 2x3 za regi i 2x3 za oslnki. W sumie 40 zetonow ( chyba sie nie pomylilem ani niczego nie opuscilem). Dodajmy ze na poziomie 300 ranku jest to okolo 7-8 zetonow za wygrana. Wiec nie da sie oplacic walki. Ale umowmy sie - kto szuka wymowki wszyko jest dobre. Jak ktos chce walczyc, to nawet jesli jest to nie oplacalne - bedzie to robil. Dalej uwazam ze PvP powinno sie troche usamodzielnic, jesli chodzi o same walk, bo przy zdobywaniu eq obowizauje stwierdzenie nie ma pvp bez pve

    Do tego wroce troszke do niewygodnego tematu. Tak troche okrece, ale zalozeniem MF jest ulatwienie gry, w taki sposob, aby nie dawalo to korzysci niedosepnych dla uzytkownikow bez nich. Wedlug mnie ciagle resetowanie stat dajae taka przewage. Administracji jest to pewnie na reke, bo pieniadze za MF ida na gre. Tymrazem wytkne palcem WOJCIEHHA, ktory chyba juz mogl wam auto zasponsorowac . Chlopak znalazl swoj sposob na gre, ktroy jest dla mnie niedostepny. No niestety nie mam swoich zarobkow, a do tego nawet jesli bym je mial, to watpie ze przeznaczylbym je na gre (taka zelazna zasada, ze jak mam byc dobry, to bede bez wydawania PLN`ow).

    Napisze tutaj, zeby nie robic nowego teamtu w propozycjach.
    Mysle ze dobrym rozwiazaniem na tego typu, jakby nie patrzec, ulatwienie jest wprowadznie limitu resów. Wprowadznie ograniczenia do jednego resetu na tydzien byloby uczciwe i zneutralizowalby takiego gracza. Ja rozumiem zrobic anty woja i calą gre uwazac na magow, lub odwrotnie, ale jak ktos co chwile to zmienai, to jest praktycznie nie do obalenia. Co mi da ze go zlapie jak bedzie anty wojem, jak zaraz sie resnie i mnie zniszczy.

    Taki mini dowod nr 1
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=8512&vtid=0

    nr 2
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=5013&vtid=0

    Ograniczenie resetu to jednego na tydzien, nikomu nie zaszkodzi, poniewaz, jak ktos "normalny" robi resa, no to robi jednego i zostawia staty. Nie spotkalem sie z kims kto by robil resa po tygodniu, ba miesiącu. Takiego gracza zato, zmusi do zrobienia normalnego buildu, lub siedzeniu w miescie przez tydzien w strachu przed przeciwną, niz mamy anty staty, profesji. Moze probowac polowac ale sam moze stac sie celem polowan

    Popieram, że żeby zachęcić do walki resy powinny być ograniczone, bo tak to niektórzy* z czołówki się murują, a nie na tym ta gra polega, ale to moje zdanie tylko.

  2. #92
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    71
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Toż eq nie da się stracić w walce na arenie, a strata złota to dosłownie grosze.
    Skoro eq niedropi to dobrze.
    Z brakiem dropu kasy chcialem udostepnic walki automatyczne dla postaci bankowych oraz dla tych ktorzy graja tylko 1 postacia i niechcieliby tracic uciulanych mozolnie pieniazkow.


    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    zminimalizować walki auto to jest dobry pomysł ... po co robić zmianę ze zwiększeniem poleceń w skrypcie dla dosłownie paru graczy ... 90% i tak nie napisze sobie skryptu i nie będzie walczyć
    Dokladnie o to chodz. Ponadto nalezy pamietac ze oba ranki ten automatyczny i manualny nie sa ze soba powiazane i mozna je sobie dowolnie interpretowac. Dla jednych ten pierwszy jest wazniejszy a dla innych drugi. Mysle jednak ze w tej wersji gry raczej rank nie jest tak wazny i atrakcyjny jak w poprzedniej (osobiste odczucie).

  3. #93
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Aha , najpierw dążyliście do tego, by zwiększyć liczbę poleceń w skrypcie , a potem stwierdziliście , że to nie byłoby opłacalne i propsujecie zmniejszenie
    owej ilości?
    A teraz sobie wyobraźcie Tomi'ego czytającego Was.
    Zanim coś napiszecie to się zastanówcie , która droga jest lepsza od której.

    Trochę się spóźniłem z tym postem , ale nieważne.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 24-08-2012 o 00:35
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #94
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    soład ja odkąd walczę jestem za zminimalizowaniem walk auto ... a na arenie zapisany jestem non stop od wbicia 50 lvl wiec wiem co mówię... Zminimalizowanie zachęci do walk (a o to mi głownie chodzi ) bo nudno walczyć z paroma graczami na krzyż. Co do opłacalności w takim systemie jak jest to raczej nic się nie da zmienić będą wygrywać Ci do sobie wrzuca w skrypt odnówki osłony mobilki itp ja nie mam zamiaru na to kasy tracić

  5. #95
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Cytat Napisał Shaggyyy Zobacz post
    Co do opłacalności w takim systemie jak jest to raczej nic się nie da zmienić będą wygrywać Ci do sobie wrzuca w skrypt odnówki osłony mobilki itp ja nie mam zamiaru na to kasy tracić
    Niezgodze sie. Nie uzywam odnowek, skupien, oslon (w sumie to dlatego ze brakuje mi miejsc w skrypcie na nie....ale i tak bym nie ustawial bo mi tez szkoda), ale pokonalem graczy uzywajacych tych przedmiotow.


    Co do zminimalizowania polecen, nikt nikomu nie broni zrobic mniej. Do tego zastanow sie. Biore rozge ghotar. Mam 8 miejsc na zdolnosci. Minimum 8 polecen na wykorzystanie kazdej (a na niektore przydalby sie po 2-3).3 mikstury leczace (nie licze lvl1). Do tego anti, ladowanie mp, dobitka i atak. To juz jest 17 polecen, a jest to chyba najbardziej prymitywny skrypt.

  6. #96
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał praqu Zobacz post
    Co do zminimalizowania polecen, nikt nikomu nie broni zrobic mniej. Do tego zastanow sie. Biore rozge ghotar. Mam 8 miejsc na zdolnosci. Minimum 8 polecen na wykorzystanie kazdej (a na niektore przydalby sie po 2-3).3 mikstury leczace (nie licze lvl1). Do tego anti, ladowanie mp, dobitka i atak. To juz jest 17 polecen, a jest to chyba najbardziej prymitywny skrypt.
    Do tego jeszcze jedno polecenie w razie przypadku combo i bicie zaklęciem lub dwoma, to jest już 20

  7. #97
    Zdarzało mi się tak ,że skryptem uwzgleniajacym same leczenia bylem wstanie walczyc na rowni 49lv z 50. Ludzie troche błędnie robią skrypty bo nawalaja tyle statusów ,a nigdy nie biją.

    Co do uproszczenia auto.
    Speederzy i osoby z najlepszym eq zjedza inne.
    A no i bronie pokroju miecza magi lodu staną sie silne na auto. Bo służą one tylko do bicia z lapy ,a ich dmg jest raczej wysoki

  8. #98
    Kluzor
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Zdarzało mi się tak ,że skryptem uwzgleniajacym same leczenia bylem wstanie walczyc na rowni 49lv z 50. Ludzie troche błędnie robią skrypty bo nawalaja tyle statusów ,a nigdy nie biją.

    Co do uproszczenia auto.
    Speederzy i osoby z najlepszym eq zjedza inne.
    A no i bronie pokroju miecza magi lodu staną sie silne na auto. Bo służą one tylko do bicia z lapy ,a ich dmg jest raczej wysoki
    Zgadzam się, ostatnio nie wypowiadałem się na temat walk auto ale ciągle uważam że liczba poleceń powinna wzrastać wraz z poziomem. Dla mnie jest mało 20 poleceń nawet na 40 lvl, a co dopiero na 50 lvl.

    Może turek żuci nowe światło na sprawę:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ga-Walk-Auto-2
    Ostatnio edytowane przez Kluzor ; 24-08-2012 o 11:25

  9. #99
    Shaggyyy
    Konto usunięte
    jesli te 10% przestanie walczyć auto (Ci co chcą więcej poleceń ) a resza zacznie walczyć to będzie sukces ...

  10. #100
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Ale o czym my wogole rozmawiamy. Przeciez jak ktos bedzei chail walczyc, to moze zrobic 2, 5, 15 polecen, a wraz z uplywem czasu opanuje skrypty i zrobi 20 (lub wiecej . Dla 85% graczy jest obojent czy bedzei 40miejsc czy 10. I przez ujecie miejsc, napewno nie przybedzie walczacych... jak ja mialem rankera 8 lvl, i w skrypcie na woja uwzglednilem wszyskie 20 polecen. Do tego wszyskie te low levele po 2k auto ranku wolaby powiekszyc niz zmiejszac (a to oni stanowia glowna grupoe walczacych), umówmy sie na 50lvl PvP jest drogie i nie kazgo stac, a na 1-20 to jest kwestia 10k na walke :>

  11. #101
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Loteria jeszcze wróci - w takiej samej lub podobnej formie, tak więc zbierać żetony

    Zastanawiamy się też nad zwiększeniem liczby żetonów otrzymywanych za walkę.
    Może nie tyle zwiększyć liczbę żetonów za walkę, ale żeby ta liczba zależała od poziomu postaci. Chyba, że to pierwsze jest łatwiejsze do zrealizowania.

  12. #102
    Coni
    Konto usunięte
    Najlepiej uzależnić od poziomu, widać na razie jak niskie lvl z łatwością zdobywają żetony (a wydatki na walkę mają minimalne).
    Gdy nabiją max lvl to będą mieć tyle żetonów, że na loterii wydropią po kilka razy wszystkie sety, a Ci co mają max lvl znów będą ograniczeni tylko do max kilku wymian (niestety jest mało przeciwników + walki są długie i kosztowne).

  13. #103
    Walczę na arenie od dwóch dni nową postacią i mam już ponad 120 walk za sobą i 310 żetonów w kieszeni.
    Gdybym do tego normalnie zdobywał osiągnięcia to ładnie by nawpadało :P

    btw, dzisiaj ktoś mi proponował walkę na żetony, miało to wyglądać tak, że ja wygrywam 2 walki i następne 2 oddaję mu, takie coś jest legalne ?
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  14. #104
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    żetony idą z systemu i walki w taki sposób jest to naciąganie systemu(administracji). Przelew rankingu dzieje się kosztem jednej ze strony a to też było zabronione. tu po takich 4 walkach każdy wzbogaca się o np. 100 żetonów. zapewne taki coś jest bardziej szkodliwe dla gry niż multikonta

  15. #105
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Najlepiej uzależnić od poziomu, widać na razie jak niskie lvl z łatwością zdobywają żetony (a wydatki na walkę mają minimalne).
    Gdy nabiją max lvl to będą mieć tyle żetonów, że na loterii wydropią po kilka razy wszystkie sety, a Ci co mają max lvl znów będą ograniczeni tylko do max kilku wymian (niestety jest mało przeciwników + walki są długie i kosztowne).
    Będziemy robili zmiany w kierunku wyrównania korzyści "żetonowych" na niskich i wysokich lv.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •