Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Wyłączenie AP dla zaklęć

  1. #1

    Wyłączenie AP dla zaklęć

    Jeżeli ktoś walczy PVP magiem, na pewno wie, że problem (dosyć spory) stanowi nabijanie AP dla zaklęć.



    Wbiłem 15 lv praktycznie tylko na walkach pvp i... muszę dobić przynajmniej do połowy 16, żeby móc normalnie walczyć i mieć takie same szanse.

    propozycja moja polega na wyłączeniu AP dla zaklęć, a po prostu "wchodzeniu" kolejnej gwiazdki wraz z osiągnięciem odpowiedniego poziomu.

  2. #2
    Nikon
    Konto usunięte
    można też wprowadzić dostawanie ap za walki pvp

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...za-%C5%BCetony
    To samo dotyczy również zdolności.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    można też wprowadzić dostawanie ap za walki pvp
    podpinam

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Jestem na tak też czasami nawet w PvE chcę użyć innego zaklęcia bo ten atrybut jest słaby na tego Bossa Minibossa ale nie mogę bo np. Ogień 2 mam na 5* a reszta 1* bo ognia najczęściej używam i jestem zmuszony do użycia tego zaklęcia.

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gyjz Zobacz post
    Jestem na tak też czasami nawet w PvE chcę użyć innego zaklęcia bo ten atrybut jest słaby na tego Bossa Minibossa ale nie mogę bo np. Ogień 2 mam na 5* a reszta 1* bo ognia najczęściej używam i jestem zmuszony do użycia tego zaklęcia.
    A tutaj to musisz używać w pve wszystkich zaklęć, by się nabiły.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    No ale jednak był by to dobry pomysł dla wszystkich i tych którzy walczą PvE i PvP.

  8. #8
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gyjz Zobacz post
    No ale jednak był by to dobry pomysł dla wszystkich i tych którzy walczą PvE i PvP.
    To jest pomysł dla leni, którzy skryptu nie potrafią dobrze ustawić.

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wyłączać AP nie będziemy, może dodamy niewielkie ilości AP tak jak expa za PvP, co powinno sporo ułatwić.
    Nikt nie powiedział, że będzie można grać wyłącznie PvP i w ogóle się nie martwić o AP ;]

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2011
    Postów
    75
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    To jest pomysł dla leni, którzy skryptu nie potrafią dobrze ustawić.
    Nie trzeba ustawiać skryptu można po prostu wyłączyć inne zaklęcia

  11. #11
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Wyłączać AP nie będziemy, może dodamy niewielkie ilości AP tak jak expa za PvP, co powinno sporo ułatwić.
    Nikt nie powiedział, że będzie można grać wyłącznie PvP i w ogóle się nie martwić o AP ;]
    Ale wojownik sobie może zakładać broń na kolejny poziom i po prostu walczyć?

  12. #12
    zostaw wojownika !
    wojownik jak wybierze atrybut to musi się go trzymać, mag ma jeszcze jakieś pole manewru z atrami w walce
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  13. #13
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    zostaw wojownika !
    wojownik jak wybierze atrybut to musi się go trzymać, mag ma jeszcze jakieś pole manewru z atrami w walce
    Są cztery atrybuty, przykładowo wybieram miecz i topór. W takim razie w walce najlepiej byłoby, gdybym posługiwał się mieczem (przeciwieństwo włóczni), toporem (przeciwieństwo buławy) i rękawicami. Racja, mag ma "jakieś pole manewru atrami w walce", ale to nie oznacza, że wojownik go nie ma. Skąd będziesz wiedział, czym bije przeciwnik?
    Lub skąd przeciwnik by wiedział, czym bijesz?

    Zawsze możesz założyć ekwipunek dający przeciwny atrybut i kilka gemów danego atrybutu... Tym samym zaskoczysz przeciwnika w walce.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Są cztery atrybuty, przykładowo wybieram miecz i topór. W takim razie w walce najlepiej byłoby, gdybym posługiwał się mieczem (przeciwieństwo włóczni), toporem (przeciwieństwo buławy) i rękawicami. Racja, mag ma "jakieś pole manewru atrami w walce", ale to nie oznacza, że wojownik go nie ma. Skąd będziesz wiedział, czym bije przeciwnik?
    Lub skąd przeciwnik by wiedział, czym bijesz?

    Zawsze możesz założyć ekwipunek dający przeciwny atrybut i kilka gemów danego atrybutu... Tym samym zaskoczysz przeciwnika w walce.
    a skad ja mam wiedziec czy mnie mag tez nie zaskoczy zakleciami ?
    mag tez moze zaskakiwac...

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    w walce teoretycznie musisz się ustawić pod dwa najlepsze atrybuty maga ( a nie daj boże ubierze jeszcze jakąś szate +3 gemy to już ma 3 atry na full praktycznie ) i może nimi manewrować do woli. Wojownik nie zmieni broni w czasie walki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •