Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: AP za żetony

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    AP za żetony

    Nie wiem czy to jest na liście do zrobienia, ale wolę napisać temat.

    Chodzi o możliwość wbijania punktów ap za żetony u mistrza areny. Skoro zyskujemy exp za walki z graczami to przydałoby się również nadrobić potrzebne pkt ap. Proponuję 1000ap/żeton lub liczbę zależną od levela. Jeśli nie wejdzie to mogłaby zaistnieć możliwość zdobywania ap za walki z graczami?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem za.

  3. #3
    Coni
    Konto usunięte
    Proponuję 1000ap/żeton lub liczbę zależną od levela.
    Na pewno musi to być zależne od lvl.

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Propozycja jest wstępnie zaakceptowana, dokładna forma do dopracowania.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Tak jeszcze napiszę, że ap za żółwie powinno być trochę więcej niż rekompensata poziomu, by starczało żetonów też na inne rzeczy.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Wydaje mi się, że dobry przelicznik to poziom*4 (na 50lvl to daje 200, a to i tak dużo). Pamiętajmy, że jakby ta liczba wynosiła na tym lvlu chociażby wspomniany 1000 to jest to o wiele za dużo, ponieważ 100 żetonów daje nam 100 000 AP. A żeby wbić tyle AP wszystkie ruchy poswięcając na expa chociażby na 2x golem (60ap chyba) to jest to 1666 ruchów. Przelicznik powinien być mały.

    I takie nabijanie ap za żetony powinno dotyczyć tylko 1 przedmiotu a nie wszystkich

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Wydaje mi się, że dobry przelicznik to poziom*4 (na 50lvl to daje 200, a to i tak dużo). Pamiętajmy, że jakby ta liczba wynosiła na tym lvlu chociażby wspomniany 1000 to jest to o wiele za dużo, ponieważ 100 żetonów daje nam 100 000 AP. A żeby wbić tyle AP wszystkie ruchy poswięcając na expa chociażby na 2x golem (60ap chyba) to jest to 1666 ruchów. Przelicznik powinien być mały.

    I takie nabijanie ap za żetony powinno dotyczyć tylko 1 przedmiotu a nie wszystkich
    No nie zgadzam się. Żetony mają zachęcać do pvp, więc nie powinny dawać tak mało, żeby nie opłacało się ich używać. W dodatku musi ich starczyć na odrobienie miksturek za walkę i zostać trochę do ulepszania ekwipunku. Żetony zdobyte w pve zużyje się głównie do naprawy eq i zmiany atrybutów.
    Punkty ap za walki pvp też są dobrym pomysłem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Antek, ale wyobraź sobie, że ktoś użyje 100 żetonów i wszstkie zaklęcia/zdolności ma nabite, nawet te, które musiałby nabijać tydzień ciągle expiąc

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    100 to za mało, ale jeśli kosztowałoby więcej to nie mam nic rzeciwko, walczy PvP zarabia żetony to mu się należy, może wydać i mieć zdolności itp.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Antek, ale wyobraź sobie, że ktoś użyje 100 żetonów i wszstkie zaklęcia/zdolności ma nabite, nawet te, które musiałby nabijać tydzień ciągle expiąc
    No właśnie - tydzień. A w ile czasu zarobisz 100 żetonów po upkowym szale? Nawet jakby żeton dawał 1000ap, to by nabiły marne 3 gwiazdki w gemie statusowym.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,746
    Na pewno to będzie tylko dla jednej wybranej zdolności a nie dla wszystkich. To ma być ułatwienie, a nie zastąpienie normalnego wbijania AP.

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Na pewno to będzie tylko dla jednej wybranej zdolności a nie dla wszystkich. To ma być ułatwienie, a nie zastąpienie normalnego wbijania AP.
    A kiedy będzie się można tego spodziewa lub chociaż ap za same walki?
    Bo póki co strach wystawiać postać na arenę na niskich poziomach.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Odświeżam. Dodanie ap za walki to chyba nie jest technicznie wielki problem?

  14. #14
    Jak miałoby wyglądać ap za walki pvp i być przypisane tylko do jednej zdolności? Losowo?
    Wnioskuję, iż po powyższych postach Tomiego czystego AP za walki nie będzie, a na ap za żetony należy jeszcze troszkę poczekać. Z pewnością dopracowanie owej propozycji w celu uzyskania wizji końcowej znacznie przyspieszy jej realizację w czasie.

    Jak dla mnie czyste ap za walki może chwilowo wejść już teraz, jednak w bardzo małych ilościach, żeby nie namieszać przed "ap za żetony". Rozumiem, że przy wejściu tytułowej propozycji czyste ap za walki zostałoby wycofane.

  15. #15
    Coni
    Konto usunięte
    Jeżeli za wygraną walkę rankingową otrzymuje się doświadczenie to oczywiście może być i AP.
    AP = doświadczenie/10 ;)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •