Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 151

Temat: Propozycje rankingów

  1. #31
    Coni
    Konto usunięte
    Można dodać ranking ubitych bossów odnawialnych.

  2. #32
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159
    myślałem również o "Najdłuższa seria wygranych" z... tego już nie wiem najlepiej pojedynków

  3. #33
    Teletubiś
    Konto usunięte
    Proponuje ''Liczba wygranych z graczami'' lub różnica między wygranymi i przegranymi ;D Proszę rozpatrzyć

  4. #34
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Teletubiś Zobacz post
    Proponuje ''Liczba wygranych z graczami'' lub różnica między wygranymi i przegranymi ;D Proszę rozpatrzyć
    Nie jest to dobry pomysł, bo logiczne jest, że w tym rankingu najwyższe miejsa miały by najmniejsze lewele. Jak 20 poziom ma stoczyć tyle samo walk co 5ty ?

  5. #35
    Jacek
    Konto usunięte
    Nawet nie o to chodzi. Wystarcza się z kolegą umówić i ciągle poddawać walki...

  6. #36
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Heh to też, ale już pomijam aspekt oszustw

  7. #37
    Jacek
    Konto usunięte
    Nie można pomijać najważniejszej sprawy przy konstruowaniu rankingu

  8. #38
    Nyhariel
    Konto usunięte
    przepraszam, ze troche odswieze temat, ale mysle, ze liczba wygranych z graczami to jeden z najwazniejszych rankingow, bo badz co badz to duze osiagniecie a nie da sie oszukiwac tak na dobra sprawe, bo z tego co wiem wprowadzone 3 walki z jednym kontem o ranking - wiec tutaj przydaloby sie zmodernizowac, generalnie powinny byc 3 pojedynki z jednym kontem na tydzien, czy to o ranking czy tez o nic jezeli oczywiscie sa plany wprowadzenia rankingu za najwieksza ilosc wygranych z graczami, w innym wypadku to nie ma sensu

    aha i jeszcze ktos cos tam wspomnial o tym, ze na nizszych wiecej walk z graczami - otoz nie do konca tak musi byc, w rankingu za wygrana ilosc z graczami liczylyby sie tez bojki, czyli ogolnie razem wszystkie wygrane z graczami, a wiadomo, ze 5 lev nie idzie do miejsca, w ktorym dozwolone sa bojki, zeby kogos upolowac ;]
    Ostatnio edytowane przez Nyhariel ; 18-04-2011 o 13:09

  9. #39
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    @up
    czyli największa ilość wygranych pojedynków o rank?

  10. #40
    Snake
    Konto usunięte
    Ranking przechodzonych kroków ^^ ahah pamętam było w paru grach, licznik liczył ile kroków w grze zrobiłeś ^^

  11. #41
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Chaos nie zle mnie zrozumiales najwieksza ilosc wygranych z graczami czy to pojedynki, czy bojki, czy o rank, czy tez nie, nie wazne ;]

    ale zeby to moglo jakos funkcjonowac, trzeba wyeliminowac takich co by sobie nabijali wygrane w walkach o nic z jakims graczem, z ktorym by sie na to ustawili czyli po prostu 3 walki tygodniowo z jednym kontem i nie wazne czy o ranking, czy o nic

  12. #42
    Sewatorus
    Konto usunięte
    Ranking lvl.Jest exp to i lvl.
    Żeby było ten kto 1.wbije ten 30 lvl będzie 1. ten kto jako 2. będzie 2. i tak dalej.

  13. #43
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Ranking wygranych walk. Tak. Turniejowych

  14. #44
    Użytkownik Avatar lokin
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    187
    Ja proponuję ranking "Całkowity czas gry" ,żeby wiedzieć jakie osoby spędzają najwięcej czasu w grze
    To jest w Statystykach ,ale lepiej wiedzieć ,kto jest takim maniakiem MFO :P

  15. #45
    NewTonN
    Konto usunięte
    ja bym proponowal zrobic ranking zabicia bossow odnawialnych tak jak kiedys wspomnial Coni bylby to nawet fajny ranking 4fun i przede wszystkim kazdy chcialby byc top3 ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •