Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 151

Temat: Propozycje rankingów

  1. #16
    Val Gaav
    Konto usunięte
    ja tam bym wolał zobaczyć nie tyle rankingi lecz zakładkę z achievement typu kto ubił jakieś co lepsze moby , osiągnięcia pułapu ilości złota , skąpletowanie np jakieś pełnego setu z bosa ,za komplet nabitych gemów róznego typu , na licznki obrazen róznego typu pewnie nie ma co liczyć to to za wiele
    ogólnie w manie osiągnięć można popaść jak się zagrało w urban rivals

  2. #17
    A może ranking "pomocnych graczy", tj. takich, którzy pomagają napadniętym graczom?

  3. #18
    mtnm
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    A może ranking "pomocnych graczy", tj. takich, którzy pomagają napadniętym graczom?
    intencja dobra, ale ranking jeszcze łatwiejszy do pompowania niż czachy...
    ze względu na remisy chociażby

  4. #19
    Szczerze mówiąc nie chodzi mi o sam ranking, a to, że teoretycznie dzięki temu więcej osób będzie pomagać w walkach.

  5. #20
    polik1-W1
    Konto usunięte
    Moim zdaniem powinno być karane przelewanie złota

  6. #21
    polik1-W1
    Konto usunięte
    Po winne być równe szanse a nie każdy ma czas żeby robić 20 postaci i przelewać złoto

  7. #22
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Przelewanie złota ze swoich postaci nic nie da :P
    Ci co będa próbować będą tracić czas który mogliby wykorzystać expiąc, expią by zdobyli wyższy lvl, z wyższym lvl'em szybciej sie zbiera kase....wychodzi na to że przelewanie małych ilości złota ze słabych postaci nie jest opłacalne ;]

    Proponuje wprowadzić ranking handlarzy (gracze którzy sprzedali największą ilość przedmiotów na targu lub normalnym handlem)
    ranking wyrabiaczy gemów...nazwa do zmiany...im więcej gemów wyrobiło sie na 5* typ wyżej w rankingu ;]

  8. #23
    To, że zabronimy przelewów nie znaczy, że nie będą one możliwe. Na ewentualnych ograniczeniach znowu ucierpią zwykli gracze, a ci co sprytniejsi i tak sobie poradzą z jego "ominięciem". Także trag pozostanie "wolny".

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    159

    Nowy ranking

    Co wy na to aby do rankingu dodać
    "Najwięcej walk wygranych" np w bójkach, bądź pojedynkach

  10. #25
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Pewnie jakieś rankingi się jeszcze pojawią. Na testach był o tym temat i było kilka ciekawych propozycji.

  11. #26
    QSQ
    Konto usunięte
    Mogłyby być wprowadzone nowe rankingi, ale ciekawsze niż "Najwięcej walk wygranych"

  12. #27
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    będą nowe rankingi z czasem jak dla mnie temat do zamknięcia

  13. #28
    Przecież wisi przyklejony temat na propozycje dot. rankingów - jak można było go nie zobaczyć?

    (połączyłem tematy)

  14. #29
    Teletubiś
    Konto usunięte
    Ja myślę nad typem ,, Liczba wygranych z graczami ''
    Może być ,, Najlepsi pogromcy''

  15. #30
    Jacek
    Konto usunięte
    To będzie ranking: komu się będzie dłużej chciało poddawać walkę ;]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •