Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 151

Temat: Propozycje rankingów

  1. #1
    Kumalski-W2
    Konto usunięte

    Propozycje rankingów

    Hmm.
    Proponuje coś w stylu mfo 2 "Liczba wygranych z potworami" , ale może jakaś zmyślna nazwa
    Np. mistrz polowania, najlepszy łowca itp.
    No i jakaś czarna lista , żeby było śmieszniej, np. natręt ( najczęściej ignorowany w pw ), lub po prostu najczęściej karana osoba (jeśli jakieś kary są przewidywane)

  2. #2
    Nerus
    Konto usunięte
    Dobre jeszcze były rankingi z mf2 takie jak : pkt pvp zdobyte w ciągu 24h, doświadczenie w ciągu 24h, wymieniony wyżej liczba wygranych z potworami no i liczba wygranych z graczami myślę, że te rankingi z mf2 powinny być przeniesione.

  3. #3
    Kumalski-W2
    Konto usunięte
    No a nazwać je można jakoś fajnie
    Na pewno każdy kto zdobędzie najwięcej pkt. pvp danego dnia chciałby byc w rankingu KILLER za doświadczenie w 24 h może być MANIAK itp

  4. #4
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Jeszcze mysle, ze moglyby byc ilosc wygranych pod rzad, ilosc walk bez porazki.

  5. #5
    eRay-W1
    Konto usunięte
    Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/

  6. #6
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał eRay-W1 Zobacz post
    Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/
    Walki między postaciami z tego samego konta powinien być zabroniony - multialarm - nie wiem jak to będzie w v3

  7. #7
    Cytat Napisał eRay-W1 Zobacz post
    Cervantez: pomysł dobry ale to sie stanie takim MF2 w3, zaczną sobie ludzie podbijać wygrane pod rząd na własnych kontach lub jakieś umówione walki. Ogólnie cała gra jest zrobiona dobrze, podoba mi sie ale boje się że to będzie taki 3-ci świat z v2 :/
    To nie powinno być problemem. W końcu można zastosować takie samo ograniczenie, jak w przypadku rankingu PvP*.

    *Jacek nie opisał oficjalnie zależności, także nie wypowiadam się na temat szczegółów, bo nie chcę wprowadzać w błąd.

  8. #8
    Kumalski-W2
    Konto usunięte
    Co do rankingu "złoto" obawiam się że będzie on dość niesprawiedliwy. Nieuczciwi gracze będą sobie złoto przekazywać z innych postaci, a nawet takie zakładać tylko po to aby golda zdobyć, a potem poprzez inną osobę przelać na konto główne. Ja bym z tego rankingu zrezygnował.

  9. #9
    mtnm
    Konto usunięte
    Najpierw trzeba się zdecydować co będzie "promowane". Jeśli to ładnie ustawić - to np. najważniejszy będzie ranking turniejowy, ewentualny drugi (łatwiejszy do pompowania) - potraktować luźniej Podobnie liczba zwycięstw - to można pompować, tak jak się pompowało czachy ale zwycięstwa turniejowe - to co innego... Dlatego też rankingu złota bym nie wprowadzał z powodów, o których była już mowa. Podobnie jak wszelkich rankingów "negatywnych".
    MFO3 to jednak będzie nowa gra, i od jej twórców zależy co na (a raczej od) początku będzie "modne".

  10. #10
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Ranking zlota niech bedzie-przeciez nikomu nie zaszkodzi, nawet te przekazywanie golda z wlasnej postaci swiadczy o tym, ze komus z jakiegos powodu poprostu zalezy i kombinuje, wiec niech bedzie nagrodzony. To nie jest ranking za walki, wiec kogo to obchodzi?

  11. #11
    Kumalski-W2
    Konto usunięte
    Nagrodzony za oszustwo ?
    Dla mnie bez sensu.
    Ranking powinien być tylko dla uczciwych.

  12. #12
    Nie przeszkadzają mi "oszuści" w rankingu złota. Wolę taki ranking, jak jego całkowity brak.

  13. #13
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Podzielam zdanie Adiego. A obecnie na s3 jak masz?
    Nawet na s1 i s2 sa pewne machlojki tak czy siak.

  14. #14
    mtnm
    Konto usunięte
    Wpadłem na szatański pomysł - rankingów może być całkiem sporo, ale nagradzane medalami (w tym ranking liczby zdobytych medali) będą tylko rankingi "promowane" - np ranking złota pozostanie, ale będzie ona taki wirtualny, bez wpisu w logach. Natomiast zwycięstwa w turniejach zostaną nagrodzone dodatkowo jakimś ładnym wpisem w historii gracza.

  15. #15
    tester
    Konto usunięte
    Przyklejam. Proszę o więcej propozycji

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •