Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Propozycje nowych rzeczy związanych z czasem

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Propozycje nowych rzeczy związanych z czasem

    W tym temacie proponujmy rzeczy w grze zależne od czasu i pory dnia.
    Rzeczy w stylu wychodzącej Telimeny z domku, otwarcia obory itp.

    Moje propozycje:
    1. Nie wiem czy to się da zrobić, ale...
    Jakaś skrytka, przy niej jakaś tabliczka z wierszykiem, że tylko w blasku pełni księżyca się otwierają drzwi. W środku skrzynka z unikatem, albo srebrnym pyłem.
    2. Lochy zamykane na noc: 22-08
    3. Powiedzmy, że potworki (najlepiej jakieś duchy) możliwe do zabicia tylko w nocy. Dawałyby większy exp lub cokolwiek ciekawego.
    4. Jakiś tekst lub kod, którego w nocy nie da się odczytać.

  2. #2
    ksywa
    Konto usunięte
    Pomysł dobry najlepszy jak dla mnie punkt 3 najlepszy. Można by jeszcze jakąś mgłę w nocy zrobić przyciemnić mapy na noc i muzyke zmienić od którejś godziny.

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To ma być temat ze zbiorowymi propozycjami. Do podklejenia

  4. #4
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    Tylko w nocy to lekka przesada. Nie wszyscy mogą wchodzić do gry w nocy.
    Ale moje propozycje są takie:
    1. Wstawić do jakiejś lokacji portal, który byłby aktywny przez minutę od pełnej godziny czasu serwera i przenosił by nas do jakiejś trudnej lokacji z trudnym mini bossem.
    2. Lokacja z bardzo dobrym expem, bez mini bossa ale można w niej przebywać tylko 1 godzinę tygodniowo.

  5. #5
    W Fable był fajny motyw, gdy odwiedzaliśmy pewną lokację między wschodem, a zachodem słońca znajdowały się na niej ruiny jakiegoś budynku, coś tam trzeba było przestawić i gdy odwiedziło się te samą lokację po zachodzie słońca zastawaliśmy budynek-widmo wyglądający jak nowy(dom zachodzącego słońca, czy jakoś tak).
    Ciekawa byłaby lokacja działająca na podobnej zasadzie w MFO ;P
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    bxp lekko dopracuje
    lokacja z minibossem do której otwierałaby się portal
    o 9:00-9:05
    10:05-10:10
    11:10-11:15
    12:15-12:20
    13:20-13:25
    14:25-14:30
    15:30-15:35
    16:35-16:40
    17:40-17:45
    18:45-18:50
    19:50-19:55
    20:55-21:00

    5min po 24 wywalałoby wszystkie postacie z lokacji do miasta
    miniboss respiłby się raz dziennie o 00:04:59 w losowym miejscu lokacji
    po wyjściu z lokacji można się tam przenieść dopiero następnego dnia (czyli jeśli ktoś nie wyjdzie z lokacji przed 24 to wyrzuci go z niej 5min po 24 i nie ubije minibossa który tego dnia się zrespi)
    Ostatnio edytowane przez Mita bank ; 22-07-2012 o 15:09

  7. #7
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    up
    Mi się podoba. Dobry pomysł Mita.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Fajny nawet. Lubię to!

    Gdyby przeszło, to sądzę, że Tomi Team miałby duuużo do popisu. Benerit pewnie by nie wychodził z testowego .
    Bididididid!

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    coś takiego mogłoby wejść poza updatem fabularnym ale póki co jest sporo eq ktre nie zostało jeszcze wydropione więc wątpie ze Tomi uruchomi nowego minibossa

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Ale za rok mogłoby się takie coś pojawić w Devos. Propsy Mita.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    Użytkownik Avatar bxp
    Dołączył
    25-06-2011
    Postów
    176
    Ale ten mógłby być jakimś mini bossem już w Devos. Byłoby do niego tylko wejście w ustalonych godzinach. Można by ten czas zrobić nawet losowym np. W ciągu jednej pełnej godziny, która zmieniała by się codziennie. To było by fajne.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    W wioskach lub obozach przeciwników (jeśli takowe by kiedykolwiek weszły) można by ustawić na straży jakiegoś silnego potworka, który odnawiałby się o godzinach podzielnych przez 2. Taka zmiana wart Więc po mękach związanych z walką z silnym wrogiem mamy przez jakiś czas wstęp do tejże wioski/obozu.

  13. #13
    Nie zapominajcie, że główna fabuła powinna być dostępna bez względu na to czy jest noc czy dzień. Tego typu rozszerzenia jak dla mnie mogą podejść jedynie pod rzeczy dodatkowe - nieobowiązkowe do przejścia fabuły, bo jednak będzie to irytujące jeśli ktoś z wielkim zapasem energii zacznie przechodzić fabułę i akurat natrafi na taki moment.

    Poza tym takie rzeczy to są nietypowe questy, więc potem przykleję do tematu z questami (a może przykleić ten temat, chociaż przyklejonych jest już sporo).

  14. #14
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Niech ten temat będzie oddzielny.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    W nowych upkach weszła tego maaaasa. Niektóre wręcz bywały wkurzające z tego powodu.
    Tak czy tak, do zamknięcia.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •