Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Przypisz profil do bossa, albo coś w tym stylu

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Przypisz profil do bossa, albo coś w tym stylu

    Pewnie nawet nie da się zrobić, ale jeśli jest taka możliwość to trochę by pomogła mniej rozgarniętym osobom.
    Mianowicie chodzi o to, żeby w opcjach profilu ekwipunku, dodać przypisanie go do któregoś minibossa. Zapobiegłoby to częstym pomyłkom przy zmianie profilów lub zwykłemu zapomnieniu co też zdarza się przy minibossach i decyduje o wyniku walki.
    Wizja? Wyglądałoby to wg mnie podobnie do zapisywania profilu na arenie jeśli chcemy walczyć wylogowani. Przy danym profilu było by okienko "użyj gdy przeciwnik to -> miniboss -> wodny żółw".
    Mam nadzieję, że zrozumieliście coś z tego

  2. #2
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Coś na zasadzie skryptu, nawet niegłupie Ale byłoby to dużym ułatwieniem dla walczących auto, którzy nie logują się długo i są dobrzy i ta opcja czyniła by ich jeszcze bardziej nie do pokonania więc można by to dać jako płatną usługę za pkt MF.
    Ostatnio edytowane przez Seitas ; 18-07-2012 o 21:47

  3. #3
    Shunsui
    Konto usunięte
    Na tak,często zapominam zmienić skryptu co za tym idzie zmienić EQ...

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Rozważnie nazywaj profile i po prostu zmieniaj je na każdego bossa. Lol.
    Bididididid!

  5. #5
    Kluzor
    Konto usunięte
    Ja mam inne skrypty na każdego bossa nazwane tak jak on lub podobnie.
    Po prostu trzeba używać mózgu.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Proponowałem kiedyś coś takiego, ale z możliwością przypisania do każdego typu walki oddzielnego, domyślnego dla niej skryptu: na maga, na woja, na potwory, hybryda. Dokładnie tak jak to jest w MFOv2.

  7. #7
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Podejrzewam, że nie o to chodziło.
    Rozważnie nazywam profile i używam mózgu

    Zdarza się czasem, że po prostu zapomnimy przed walką zmienić profil na ten właściwy.
    Przypisanie profil <-> minibos/potworek zapobiegło by temu. Taki autowybór czym i jak walczyć w zależności od przeciwnika.

    Czy takie coś robić? Nie mnie to oceniać.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Myślę, że lepiej przy ataku na mini-bossa pokazywać okienko wyboru profilu przez ok. 15 sek. No i oczywiście jako opcja, żeby każdy mógł sobie to wyłączyć jak nie chce.

  9. #9
    Achaye
    Konto usunięte
    Super propozycja, ostatnio przez nieuwagę zdarzyło mi się kilka razy pójść na kobre z eq na ogra, albo na ogra z eq na wywernę. Pomocne

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    jakby mógłby byc przypisywany też do potworów to byłoby znaczne ułatwienie (np. przypisać sobie oddzielny profil do bomba) gdy nas zaatakuje to nam się profil zmienia, a do tej pory lecimy na najlepszym na ogniki
    albo profil na pędraki ;]

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mita - nie. Niech sie ludzie mecza na manualu albo stworza uniwersalny skrypt
    Bididididid!

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    wytknałem wady pomysłu i zapomniałem napisać że nie popieram, przecież nie raz już pisałem ze unikatowe potworki powinny być tak robione zeby napisanie skryptu było prawie nie możliwe i następowało po paru ładnych miesiącach żeby trzeba bylo na manualu tam latać

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie chodzi mi o potworki tylko o minibossy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •