Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Podróże statkiem

  1. #1
    Gregorius
    Konto usunięte

    Podróże statkiem

    Fajnie by było wyciągnąć motyw z Heroes of Might and Magic i zrobić podróże statkiem.
    Potem można by było zrobić walkę na statku między jednym a drugim i załoga to np. 3-5 osób

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Niefajnie.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  3. #3
    widzisz, ucz się soad to potwierdzone badania amerykańskich naukowców, albo masz długie włosy, albo nie słuchasz metalu (musisz się zdecydować)

    pomysł z kosmosu, maksymalna ilość graczy w walce to 4 na każdą stronę, a co do statku to może w przyszłości gdzieś będzie jakiś statek na mapie to będziesz mógł się z kumplami w piratów pobawić
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Kluzor
    Konto usunięte
    Eh, też lubię metal a nie mam długich włosów, chyba się powieszę.
    A co do pomysłu to na nie.
    Ostatnio edytowane przez Kluzor ; 17-07-2012 o 18:40

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    fajnie byłoby podróżować w kosmos na mfo3
    rakietami po 10-30osób potem były by tam walki, kosmici, konie i kury
    żałosne przedstawienie tego pomysłu a statek pewnie będzie, w mfo2 też była podróż statkiem z folhord

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przydałaby sie kiedyś taka lokacja, jak Dżungla na wyspie w MFO2 (w sensie, placisz by wejsc). Albo questy druzynowe... tego mi zawsze w MFO brakowalo. Fajne by byly takie questy, by druzyny znaczyly cos wiecej niz napisz pod nickiem.
    Bididididid!

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Podróże statkiem były w mfo2 w Folhord gdy chciało się dotrzeć do Salamandrii i zaatakowali nas piraci, myślę że i w tej wersji będzie podobnie.

  8. #8
    ksywa
    Konto usunięte
    Dość już tych bezsensownych propozycji ... Wpada nowy gracz na forum widzi taki dział i uważa że jak coś nad czym wogóle sie nie zastanowil napisze w propozycjach kazdy bedzie na tak i bedą brawa ..

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    02-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał ksywa Zobacz post
    Dość już tych bezsensownych propozycji ... Wpada nowy gracz na forum [ ...]
    Widzę, że stary wyjadacz się znalazł.
    Co do pomysłu, to na pewno nie przejdzie ale przy dalszej aktualizacji fabuły, statek może dodadzą.

  10. #10
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Po primo - w ogóle
    Po secundo - Znowu zauważyłem, że próbujesz kogoś sprowokować, to nie jest Twój pierwszy raz.
    Tertio - Dlaczego gdy jakiś gracz piszący nową propozycję - od razu musi być torpedowany?

    Gracz chciał dobrze, ale tym pomysłem akurat mu to nie wyszło, niepotrzebnie tu spamujecie. Staracie się uprzykrzyć innym życie, taka to mentalność ludzi w internecie.


    Co do pomysłu, to ogólnie w MFO była taka możliwość, więc w tej wersji także powinna być.
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 18-07-2012 o 13:48

  11. #11
    Obecnie jesteśmy przy Devos, do morza dość blisko, ale jeszcze nie czas...
    Być może w przyszłości będzie, nie wykluczam takiej opcji. Proszę zgłaszać w formie questów w odpowiednim temacie lub poczekać na Quest-Makerów.

    Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •