Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: Ciąg daleszy wbijania lvla.

  1. #16
    Bear Gryls
    Konto usunięte
    Ludzie lepiej żeby admini zajęli się robieniem nowego upa a nie jakieś bajery z expem. Ja uważam że jest dobrze. Jak nie macie co do roboty to idźcie na mapki "pvp". Ja tam cały czas siedzę odkąd wbiłem 20 lvl.

  2. #17
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    Ale trochę to rozwali pvp.
    Bo gracze gdy wbiją blokade to walczą ze sobą.
    A jak ktoś będzie miał większy lv to zaraz będą teksty typu:
    Masz +1/2lv więc nie walcze itp.
    A teraz wymówek nie ma? Wielu - jak ja, nie gra na pvp i sie nudzą. I jeśli jest potrzeba to wymówka zawsze się znajdzie - bo masz włócznię, bo masz kajana, bo nie mam we wszystkich przedmiotach +3 etc... lv więcej jest taką samą wymówką jak każda inna.

    Zresztą zawsze masz bijatyki a jako, że miejsca z bossami odnawialnymi to miejsca gdzie można się bić będzie dodatkowa mobilizacja do dbania o własny tyłek Wbijesz lv więcej - inni będą chcieli cię dogonić, a ty będziesz miał ułatwione zadanie i satysfakcję z rankingu.

    Cytat Napisał Bear Gryls Zobacz post
    Ludzie lepiej żeby admini zajęli się robieniem nowego upa a nie jakieś bajery z expem. Ja uważam że jest dobrze. Jak nie macie co do roboty to idźcie na mapki "pvp". Ja tam cały czas siedzę odkąd wbiłem 20 lvl.
    Akurat bariera to kilka dwie linijki kodu w implementacji. Uwierzysz, że są gracze, których nie interesuje pvp poza turniejami.
    Ostatnio edytowane przez benerit ; 23-04-2011 o 14:33

  3. #18
    Sunflora
    Konto usunięte
    Powinno się zrobić tak jak w mfo 2:

    - słabe potwory
    - średni exp
    - dużo do wbicia
    - ekwipunek w sklepach i z bossów na niższy lv a nie jest jak teraz na wyższy lv



    Tu nie chodzi o update, ale o rozwiązanie kilku problemów za jednym zamachem. Drastyczne ograniczenie, zamiast kompletnej blokady spowoduje że:
    - wariaci będą bić lv niezależnie jak mało exp się zdobywa i będą wydawać kasę (admini zadowoleni)
    - gracze będą mieć satysfakcję, że ranking exp działa i rzeczywiście, pokazuje kto więcej potrafi go zdobyć
    - zadziała pozytywny PR bo usunie się przynajmniej wizualną barierę dla graczy
    - zadziała nadal model bariery gdyż:
    jeśli na 20lv potrzeba 16000 exp = 110 walk z 3 tygrysami = 13h odnawiania energii
    to przy ograniczeniu 10% na lv 21 mamy już 1100 walk = 5 dni
    ale patrzmy dalej, na 22 lv exp zdobywany maleje dwukrotnie, co nawet zakładając, że potrzebujemy nadal 16000 już trwa 10 dni
    23lv 20 dni (realnie jeszcze więcej gdyż jednak różnica w ilości exp potrzebnego do zdobycia jest ogromna)
    24lv wyjdzie pewnie koło 2 miesięcy (ale jupi wciąż zdobywamy exp jakieś 2 (słownie: dwa) na tygrysach)
    25lv nikt nie wbije bo będzie update

    wzór:
    ilość_exp = ilość_standardowego_exp / 2^(lv_postaci - lv_na_którym_jest_blokada) / 10
    i niech minimum będzie ustawione na 1exp
    Ten pomysł bez komentarza ...
    Ciekawe ile graczy wtedy zrezygnowało by z gry jak 25 lv trzeba wbić 2 miesiące o_o
    Takie sposoby są mało owocne dla graczy i administracji
    Może w mfo 4 wprowadzą to
    Ostatnio edytowane przez Sunflora ; 23-04-2011 o 14:48

  4. #19
    QSQ
    Konto usunięte
    Denifae ma racje.

    Na MFO3 jest łatwiej i szybciej wbijać lvl'e, ponieważ tutaj 1 punkt energii na 1 walkę, a na MFO2 był jeden punkt ruchy, na ruch (czasami na 4-5 ruchów nic nie atakowało)

  5. #20
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Denifae Zobacz post
    Ten pomysł bez komentarza ...
    Ciekawe ile graczy wtedy zrezygnowało by z gry jak 25 lv trzeba wbić 2 miesiące o_o
    Naprawdę przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz mój pomysł, bo nie dotyczy on prędkości robienia lv przy klasycznym ekspieniu, ale zmiany sposobu blokowania lv na funkcję graniczną.

  6. #21
    Saline
    Konto usunięte
    Ciekawi mnie czemu gracze World of Warcraft nie buntowali się że chcą cały czas wbijać poziomy.
    Jak ktoś odpowie na to pytanie, to otwarta droga do tej propozycji

  7. #22
    benerit
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Saline Zobacz post
    Ciekawi mnie czemu gracze World of Warcraft nie buntowali się że chcą cały czas wbijać poziomy.
    Jak ktoś odpowie na to pytanie, to otwarta droga do tej propozycji
    Przecież było sporo akcji aby ponieść lub zmienić zasady levelcapa. Skąd masz informacje, że się nie buntowali?

    Jedna rzecz mnie zaskakuje. Wciąż wszyscy chcą iść do przodu, wciąż każdy oczekuje możliwości rozwoju postaci. A jak się jakąś propozycję zgłosi (choćby nie wiem jak iluzoryczną) to okazuje się, że nikt nie chce się do przodu posuwać.

  8. #23
    Saline
    Konto usunięte
    Chyba nie mówisz o tematach trolli które chciały tylko zrobić zamęt?

  9. #24
    Moim Zdaniem wystarczyłoby ziwekszyc liczbe trudnych misji ,na maxymalny lvl w danej blokadzie urozmaicic fabułe i tyle ,bo prawda taka ze dla upartego 2 dni zabawy i 3 tygodnie czekania co bedzie dalej fakt kolekcjonowanie eq napewno zabiera wiecej czasu ,ale gracze fabuły wcale nie potrzebuja miec wybitnego wyposazenia

  10. #25
    Troy Lee
    Konto usunięte
    benerit a pomyśl jakiego to by było frajerstwo gdyby teraz wbijali 2 miesiące 25 lvl a ze te 3 miesiące Ci co mają 20 wbili by w tydzień 25 ? Pomyśl :|

  11. #26
    O mój boże. Robili by to z własnej woli !
    Własnie po to ograniczenie ,a nie marnowanie 31231232312 ruchów na wbicie ap na burze błyskawic i zdobyciu troche złota.
    A zdobywanie expa wolniej za każdy level ponad (limit) było by świetnym urozmaiceniem.

    A to ,że potem wbiją tyle samo expa inni w pare dni to strata tyle co męczyli sie z wbijaniem tego

  12. #27
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Nie wiem gdzie tu jest frajerstwo. Zawsze lepiej, by ten exp leciał niż w ogóle.

  13. #28
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    jak dla mnie pomysł zbędny powiedzmy sobie szczerze w mfo 2 dało rade wbić 10+ w jeden dzień i nikt jakoś nie chciał ograniczenia expa tu lvl wolniej idzie niż w mfo2 i jest dobrze tak jak jest; teraz narzekacie że wam exp nie leci a później będzie, że exp leci i też będzie źle bo za mało go leci i tak w kółko .

  14. #29
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Z tego co pamiętam w mf2 exp się odkładał, więc nikt nie miał z tym problemów.

  15. #30
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    tylko że tam aktualizacje były raz na rok ... a tu będą co 1-2 miesiące jak ma wyjść mfo w wakacje z beta wersji : )

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •