Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 47 z 47

Temat: Ciąg daleszy wbijania lvla.

  1. #46
    benerit
    Konto usunięte
    Jeśli wpiszecie siłę wyższych gwiazdek czarów na tym samym poziomie co z lv np 30 - wszystko będzie ok. Ktoś wyćwiczy czar, ale nic się dla niego nie zmieni. Do czasu kolejnego update gdzie się to poprawi. Albo ograniczyć ilość gwiazdek do czasu upka
    Ostatnio edytowane przez benerit ; 02-05-2011 o 08:35

  2. #47
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    "- wariaci będą bić lv niezależnie jak mało exp się zdobywa i będą wydawać kasę (admini zadowoleni)"
    No właśnie , dlatego 25 lvl przekroczyli by w 1-2 dni... Zapewne expili by i expili cały czas i zanim admini zdążyli by zrobić tego up'a , to już by były jakieś 30 lvl'e minimalnie. Wiem , że to brzmi trochę nie realnie , ale obserwuję graczy, którzy dosłownie po odblokowaniu blokady , która blokowała awansowanie lvl'i dosłownie w 1- max. 1,5 dnia mieli 30 lvl.. Mogłem też źle zrozumieć twój przekaz , ale pomysłu złego nie masz (popieram go) , ale zwracam uwagę na tych , którzy potrafią wydać ogromne sumy pieniędzy na grę. Tym bardziej nic im to nie da, bo blokada znowu jest na 30 lvl'u , to mam jedno pytanie. Po co odrazu wbijać ten 30 lvl? Nie lepiej mieć coś więcej z gry niż tylko fanatyczne bicie levela ? ;>

    Sorry , nie spojrzałem na strony tematu i na datę tamtego posta

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •