Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Nowa opcja w tablicach

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Nowa opcja w tablicach

    Witam, chciałbym zaproponować nową opcję w tablicach, a mianowicie "potrzebuję pomocy". Wiem, że tablice są raczej rzadko używane, ale sądzę, że taka opcja byłaby lepsza, niż "pomogę", bo pomóc to wielu graczy jest chętnych, ciężej znaleźć tego, kto tej pomocy potrzebuje.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Całkiem dobry pomysł.

    Szkoda, że tablice nie są używane, ponieważ gdyby ich używano, nie trzeba by było spamować do każdego np. "wym wdowę". Tak to można się wpisać i bez przeszkadzania innym graczom znaleźć ekipę.

    Zszedłem z tematu. Gdyby te tablice były używane, nie trzeba by było ciągle się denerwować o to, że wszyscy spamują wiadomościami typu "pomorzesz z rzolwiem". Można by się było wpisać, a jakby ktoś był chętny, to by się wpisał.

    Jeszcze taka mała propozycja w propozycji. Może by tak wprowadzić możliwość kupna biuletynu z poprzednich miast? Bo rzadko kto chodzi do innych miast, a wtedy można by było też zobaczyć, kto potrzebuje pomocy z minibossem, który znajduje się np. w okolicach Langeburga.

  3. #3
    Popieram wprowadzenie tej opcji i może niech biuletyny będą nieco tańsze, to wtedy powinny być raczej częściej używane, bo obecnie nie opłaca się ich nawet kupować, ale to z kolei wina tego, że na tablicach jest mało ogłoszeń, jednak możliwe, że im większa używalność biuletynów, tym więcej ogłoszeń.

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Bardzo fajna propozycja oraz dodaje cos od siebie.Gdy będziemy chcieli napisać coś na chacie ,,Głównym'' to wyskakuje okienko ,,Możesz zapisać się na tablicę ogłoszeń'' Lub cos w tym stylu. Tak samo jak to jest z handlem

  5. #5
    Łukasz
    Konto usunięte
    Na tak, Mam nadzieję że admini to dodadzą

  6. #6
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    18-03-2016
    Postów
    354
    Na nie, I tak po miesiącu od nowa wszyscy będą pisać na czacie.

  7. #7
    EntdeckeR
    Konto usunięte
    Ja to w ogóle proponuję, aby dało się pomagać z minibossami na odległość. Ostatnio na głupią wymianę trzeba czekać godzinami, aż się ktoś znajdzie.
    Ta gra zwyczajnie umiera.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał EntdeckeR Zobacz post
    Ja to w ogóle proponuję, aby dało się pomagać z minibossami na odległość. Ostatnio na głupią wymianę trzeba czekać godzinami, aż się ktoś znajdzie.
    Ta gra zwyczajnie umiera.
    To ja proponuję, żeby dało się expić na odległość.

    Na przykład stoimy w Devos i bijemy sobie 3 małpy. Kto jest za?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    To ja proponuję, żeby dało się expić na odległość.

    Na przykład stoimy w Devos i bijemy sobie 3 małpy. Kto jest za?
    Super pomysl, jestem za.




    Co do propozycji jestem na tak bo opcja pomoz jest slaba , opcja szukam pomocy bylaby o wiele lepsza.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    To ja proponuję, żeby dało się expić na odległość.

    Na przykład stoimy w Devos i bijemy sobie 3 małpy. Kto jest za?
    Ponad 2 lata temu padła taka propozycja, czyli wyexpianie podanej energii i chyba była zaakceptowana do pakietu premium.

  11. #11
    Te biuletyny przede wszystkim trzeba zmienić na niezużywalne, kupisz raz i masz póki nie sprzedasz. Jeśli chce się utrzymać koszty to można zrobić wysoką, jednorazową cenę na każdy kolejny rodzaj biuletynu wyższe ceny. Choć pewnie lepiej byłoby wszystkie wpakować w 1 przedmiot z opcjami. A jeśli chce się zmaksymalizować aktywność graczy na tych biuletynach to IMO trzeba zrobić od nich widżet.

    Odnośnie 1st posta to oczywiście za.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •