Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Znajdźki

  1. #16
    Zjarany Kondzio
    Konto usunięte
    Za!, tylko te skrytki powinny być bardzo dobrze poukrywane...

  2. #17
    uranterra
    Konto usunięte
    raczej tak ze za kazdym znalezieniem zmienia polozenie(kazdy moze wyjac tylko raz)

  3. #18
    Zohan Dvir
    Konto usunięte
    Nie nie nie.
    Powinny być tak jak z kodem do komnaty minotaura.
    Każdy powinien być w innym miejscu zrobiony dla każdego gracza.
    Zrobiłoby się gdzieś 50 miejsc i by było dobrze.

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15
    ODŚWIEŻAM!
    Witam.
    Od dłuższego już czasu gnębi mnie brak znajdziek. Owszem są, ale w bardzo małych ilościach.
    Codziennie chodzę od Dilli po Devos w poszukiwaniu takich ukrytych elementów z myślą że dodano coś nowego, lub ja coś przeoczyłem.
    Brakuje mi tego, nie wiem ilu osobom jeszcze, ale pewnie znadzie ich się na tyle by takie coś zrobic.
    Znam wiele fajnych, ciekawych i tajemniczych zakątków w MFO3 w których kiedyś myślałem że coś znajdę, miałem taką nadzieję bo tak na prawdę to miejsca te były niepozorne, to nie to samo co skrzynka, chodzi o cos w stylu otworu w ścianie, skale, ziemi itp. lub w domach w doniczkach, kominkach, beczkach, studniach itd.

  5. #20
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    chodzi o cos w stylu otworu w ścianie, skale, ziemi itp. lub w domach w doniczkach, kominkach, beczkach, studniach itd.
    Przecież takich rzeczy jest sporo.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Przecież takich rzeczy jest sporo.
    Ale są nic niewarte (z nielicznymi wyjatkami)

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Przecież takich rzeczy jest sporo.
    Jest, ale uwierz mi że nadal mało.
    Wiem że tego typu apdejt nie miałby zbyt wysokiego priorytetu, ale gdyby tak się dogadać z kilkoma osobami które szukają znajdziek, to można by było zrobić takie coś szybciej niż ktokolwiek by pomyślał. Bez zbędnego rozgłaszania tego.
    Czy choćby szukanie jajek, to też pewnego rodzaju znajdźka, niektóre są w takich miejscach co mało kto by się spodziewał że tam będą.
    Ale o to przecież w tym chodzi.
    Jeżeli stoisz z fabułą, nie chce już ci się expic, to zawsze możesz iść i szukać czegoś ciekawego.
    Nie mówię by w każdej dziurze w ścianie coś było, ale przynajmniej jedna znajdźka w jednej lokacji.
    Nie muszę biegać cały dzień za jakimś artefaktem, ale gdyby w tej doniczce, w dziurze czy też na drzewie lub w jakiejś beczce, kominku czy pod łóżkiem znaleźć przedmiot NIE kolekcjonerski, zwykły przedmiot, lub chciażby rune/kamień/1000G to zawsze to daje jakąś farjdę.

    Pozdrawiam

  8. #23
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Ale tymi znajdźkami są już w Mfo3 skrzynki, które pomagają w rozgrywce.

  9. #24
    i nie tylko skrzynki, są również tego rodzaju pierdółki w jakiś regałach, czy tego typu miejscach. czemu chcesz wprowadzać to co już jest?

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2015
    Postów
    15
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    czemu chcesz wprowadzać to co już jest?
    Jest, ale mało, chce by dodano ich więcej.

  11. #26
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    W sumie to nie mam nic przeciwko odnawialnym "znajdźkom" w losowych miejscach (i starych i nowych).
    I tak chyba najcenniejsze co można znaleźć to gem szybkości (nie wliczam skrzynek)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •