Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Znajdźki

  1. #1
    RomoZlomo
    Konto usunięte

    Znajdźki

    Może by dać przedmioty, które byłyby schowane w nie w skrzynkach lecz na przykład w zwykłej szafie jak gospodzie w dilli.
    Urozmaiciłoby to rozgrywkę i dało coś innego niż ekspienie.
    Co myślicie?
    Szczerze.

  2. #2
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    W każdej karczmie w MFO v2 było coś poukrywane , np. w koszu , pod łóżkiem , pod ladą ;]
    Dlaczego by tego nie przywrócić?

  3. #3
    Na pewno dodadzą takie skrytki Nikt przecież nie mówił że admini zrezygnowali z ukrywania "tajnych" przedmiotów.

  4. #4
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, fabuła jest długa, więc na pewno coś takiego będzie.

  5. #5
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Jestem za, fajnie będzie.

    Serdecznie dziękuję za miły -

    @DOWN
    Ale mu chyba chodzi o to, żeby było tego więcej. ^^
    @DOWN2
    Znalazłem ... -.-
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 27-05-2013 o 19:54

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Przecież są już poukrywane przedmioty. Gem speeda w lochach, losowe gemy w jaskini ogra, złoto pod misiem w karczmie itp.

  7. #7
    El Fortuno
    Konto usunięte
    No wiesz oni tego nie znaleźli to są za tym pomysłem.

  8. #8
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Ależ oczywiście , że znaleźli.
    Ale w pomyśle chodzi o dodanie skrytek w miejscach , gdzie nie można walczyć (karczmy itd.)
    Czy 500G pod misiem było trudne do znalezienia? Och , ciekawe , dlaczego nie.
    Załóżmy ; wchodzimy do karczmy i widzimy lekko pękniętą ścianę. A w niej może znaleźć się coś w stylu gemu speeda , być może jakiś ciekawy unikat.
    Wiele osób zwróci uwagę na pękniętą ścianę? Nie. I o to własnie chodzi.
    Więcej nie chce mi się dyskutować.
    @Down - A teraz policz , ile % graczy zagląda na forum , do lipnych solucji Antka lub poradników DD.
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 21-05-2012 o 23:36

  9. #9
    Użytkownik Avatar Vivien
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    84
    @SystemOfADown Może nikt nie zwróci na to uwagi, ale w końcu ktos napisze o swoim "znalezisku" na forum, i już nie będzie taki rzadki

  10. #10
    Achaye
    Konto usunięte
    @Down - A teraz policz , ile % graczy zagląda na forum , do lipnych solucji Antka lub poradników DD.
    Antek robi świetne solucje !

    Co do tematu - czemu by nie? Pamiętam stare zarabianie na mfo2 na start ;d Kominek, wybieranie maga i 5k już na start :d

  11. #11
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    @Down - A teraz policz , ile % graczy zagląda na forum , do lipnych solucji Antka lub poradników DD.
    Może to się zmieni, bo Tomi chyba kiedyś mówił, że w profilu gracza zrobi miejsce, w którym będą linki do niektórych poradników. Rzeczywiście to może być lekki kłopot z tym rozszerzaniem się informacji, ale można zrobić dużo losowych miejsc trudnych do znalezienia, to wtedy chociaż trochę czasu zajmie odnalezienie.

  12. #12
    Kruczysko
    Konto usunięte
    a moze cos w stylu itemku, ktory zmienia swoje polozenie raz na tydzien, np. dostajesz info, ze kaka demona zmienila miejsce pobytu. I zaczynasz szperac kazdy kwadracik na mapie. Jak nie znajdziesz, to za tydzien pojawi sie w innym miejscu? Znajdziesz to otrzymasz wiadomosc, ze nowy np. Koko-Koko jest gdzie w swiecie , masz co robic przez caly tydzien :P

  13. #13
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    @Up - a to już jest akurat bezsensowne.

  14. #14
    Kociamber
    Konto usunięte
    Lepiej żeby zmieniał miejsce bo jak będzie coś ukryte to będą sobie wchodzić na forum zobaczą gdzie to jest i mają, a to jest zbyt proste ;]
    Mam nadzieję że w tych ukrytych miejscach nie będzie itemków tylko złoto.

  15. #15
    Achaye
    Konto usunięte
    Czyli że dla każdego losowo ? Tak jak kod u Minotaura na przykład.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •