Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: profil-dodatkowe zabezpieczenia

  1. #1
    SweetWater
    Konto usunięte

    Kciuk w górę profil-dodatkowe zabezpieczenia

    Mam pomysł, dzięki któremu konto będzie bezpieczniejsze. Polega on na możliwości wprowadzenia hasła dla każdej z postaci na profilu , ale można też wyłączyć wprowadzenie hasła na postać. Każda postać ma inne hasło, ale mogą się powtarzać. To dałoby dodatkowe zabezpieczenie na konto i dzięki temu bardzo rzadko będą się zdarzały jakiekolwiek włamania i maszczenie kont.

  2. #2
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jeśli coś takiego da się zrobić to jestem za, w końcu nie musiałoby być przymusowe, a to dodatkowa ochrona.

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    Obecne zabezpieczenia są wystarczające. Nie trzeba podawać innym loginu ani hasła i to wszystko.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A po co aż tak komplikować. Idioci i tak będą wpisywali swoje dane na stronkach typu "darmowe mf". Wg mnie żadne dodatkowe zabezpieczenie nie jest potrzebne.

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Dodatkowe zabezpieczenie nawet jeśli przez większość osób nie używane nie zaszkodzi.

  6. #6
    Loco
    Konto usunięte
    Tylko idiotom da się włamać na konto. Nie szerzmy patologii , niech każdy sam się czegoś nauczy. Idiota idiotą pozostać nie musi, a takie działania w tym nie pomagają.

  7. #7
    Zabezpieczeń starczy ,mamy "Kod" Mail" .
    Jeszcze login który zna tylko założyciel swojego konta, bo jak wiadomo w grze ma się inny login niż ten do logowania.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    nie wyobrażam sobie wpisywania hasła za każdym razem wchodząc na postać.
    Obecnie zabezpieczenia są już na dużym poziomie, i jeżeli ktoś nie zadba o swoje konto osobiście, to nie jest godzien posiadania konta w MFO.

    Proponuję zamknąć.

  9. #9
    Qorg
    Konto usunięte
    Takich zabezpieczeń nie trzeba . Nie są one potrzebne . Przecież nikt nie powie swoich pass do konta [ no chyba , że znajdzie się ktoś głupi ] . Dobrze ujął to MapY - ma całkowitą rację. W końcu nikomu zapewne z nas nie chciałoby się wpisywać hasła aby przełączyć się między postaciami . Powiem krótko "Bezsens"

  10. #10
    Grzesiek
    Konto usunięte
    A co jak ktoś zapomniał zapisać kodu bezpieczeństwa?(Tak jak ja )

  11. #11
    Cytat Napisał Grzesiek Zobacz post
    A co jak ktoś zapomniał zapisać kodu bezpieczeństwa?(Tak jak ja )
    To ma się pecha, jeszcze jest Email .

  12. #12
    Użytkownik Avatar LeFil
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    114
    JA mam jestem za, bo teraz ciągle ktoś podaje jakiś link: podaj swoje hasło i login. Wielu graczy już się nabrało. Może to i lepiej.

  13. #13
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fili Zobacz post
    JA mam jestem za, bo teraz ciągle ktoś podaje jakiś link: podaj swoje hasło i login. Wielu graczy już się nabrało. Może to i lepiej.
    Kolega bawi się w archeologa.

    #top. Jestem na nie, bo nie.

    #offtop. Do zamknięcia.
    Ostatnio edytowane przez Potencjalny Nabywca ; 15-06-2012 o 22:02

  14. #14
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Potencjalny Nabywca Zobacz post
    Kolega bawi się w archeologa.
    Może nie wie co to odkopać temat?

    Chyba nie napisałem, że jestem za.
    @MapY
    SweetWater napisał, że możliwa by była opcja "wyłącz"...

  15. #15
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Może zrobić jeszcze jakieś hasło, żeby móc otworzyć okienko do wpisywania właściwego hasła. I dodatkowo wprowadzić kod pin, który będzie trzeba wpisywać, by zatwierdzić każdą operacje w grze. Nie należy jeszcze zapomnieć o kontrolnym zapisywaniu fikuśnego kodu z obrazka co 5 minut, by grać dalej i BEZPIECZNIEJ. Dzięki takim zabezpieczeniom nadal się znajdzie debil co to wszystko poda na stronce oferującej darmowe mf, choćby było i milion haseł.

    Druga sprawa to to, że i tak nikt dodatkowego hasła nie ustawi z lenistwa. Za dalsze takie tematy będą bany, więc czujcie się ostrzeżeni.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •