Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Rozdrażnienie czyli "Pomylenie Magiczne"

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2012
    Postów
    31

    Rozdrażnienie czyli "Pomylenie Magiczne"

    Chciałbym Wam przedstawić moją propozycję dotyczącą statusu pomylenie, tyle że magicznego. Byłoby to na tej samej zasadzie, co zwykłe, "fizyczne" pomylenie, tyle że postać z tym statusem atakowałaby Pociskiem Magicznym zależnym od poziomu, jaki ma (1-24 - pocisk magiczny 1, 25-49 - pocisk magiczny 2, itd.). Oczywiście atak ten byłby osłabiony o 50 %. Odtrutką byłby atak magiczny.

    Zachęcam do dyskusji.

    PS Oczywiście status ten mogłyby nakładać tylko mini-bossy, żeby nie naruszyć przypadkiem balansu PvP.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    A skąd by woj wziął pocisk?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2012
    Postów
    31
    Sorry, zapomniałem dopisać, że ten atak byłby niezależny od tego czy posiadamy zaklęcie pocisk magiczny, czy też nie.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie da się chyba nawet tego zrobić. Mag też może dostać pomylenie, więc jest sprawiedliwie

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    tak może, ale jak woj dostanie to ma spore szanse na to że sam siebie ubije ;]
    a mag fizykiem zada se może z 60dmg zdejmując od razu pomylenie... jakoś nie widze tu sprawiedliwości jak woj przegrywa walke przez pomylenie, a mag traci tylko ture

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Raczej niewykonalne, a nawet jeśli tak to jestem na nie z tych powodów co wyżej.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    Kolejne próby ujednolicenia profesji. W końcu dojdzie do tego, że będą różniły się tylko napisem.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2012
    Postów
    31
    @up: Mag i Woj nigdy nie będą takie same :P A mi chodziło tutaj bardziej o sprawiedliwość, bo co to za sprawiedliwość jak przez jeden status wojownikowie mogą się zabić, a magowie po prostu sobie go ściągną?

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Teoretycznie woj mając pomylenie może dobić przeciwnika, gdy ten ma niewiele HP, a mag go będzie bił i padnie, nie narzekaj ;]

  10. #10
    Szlug
    Konto usunięte
    Wojownicy się cieszą jak dostaną furię, a magowie nie. Wprowadźmy furię magiczną xD
    Niw wszystko musi być równe i sprawiedliwe i... takie same,

  11. #11
    Ernenish
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Teoretycznie woj mając pomylenie może dobić przeciwnika, gdy ten ma niewiele HP, a mag go będzie bił i padnie, nie narzekaj ;]
    Która zdolność maga daje pomylenie?

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ernenish Zobacz post
    Która zdolność maga daje pomylenie?
    Żadna

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •