Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Kilka nowych usług... - część KP

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Kilka nowych usług... - część KP

    To są moje pomysły, tak więc najpierw bym prosił o potwierdzenie czy jest możliwość lub chęć robienia danej usługi, a dalej o komentarze. Niektóre mogą być bez sensu

    1. Autoleczenie po każdej walce - znana z poprzedniego tematu, więc zaproponuję tylko cenę: 5mf/miesiąc lub 10mf na stałe (jedna postać), 15mf/miesiąc 30mf na stałe (całe konto)
    2. Wyłączenie reklam - wiem, że teraz już wszyscy mają adblocki, ale ktoś może skorzystać: 10mf/miesiąc lub 20mf na stałe
    3. Podziałka listy obserwowanych na zakładki nazywane po swojemu (np czarna lista, handel itp): 5mf/miesiąc lub 10mf na stałe (jedna postać), 15mf/miesiąc 30mf na stałe (całe konto)
    4. Wspólna lista obserwowanych dla całego konta: 15mf
    5. Wybór konkretnej godziny dla zakończenia handlu na targu: 5mf/miesiąc lub 10mf na stałe (jedna postać), 15mf/miesiąc 30mf na stałe (całe konto)
    6. Kolorowe znaczniki/czcionka dla przedmiotów w walce - nieraz można się pogubić z przedmiotami w walce, więc w menu "ustaw kolejność w walce" za dodatkową usługą można by było przypisać danemu przedmiotowi kolorek: 5mf/miesiąc lub 10mf na stałe (jedna postać), 15mf/miesiąc 30mf na stałe (całe konto)
    7. 1mf/10ene - uwierzcie, ale można się na to skusić, bo czasem chce się wykorzystać pojedyncze mf'y, kupić malutko energii za mniej mf, tak więc po zakupie tej usługi użytkownik miałby możliwość kupienia energii za mniejsze stawki: 10mf/miesiąc lub 20mf/stałe
    8. Wspólny depozyt: 50mf
    9. Sklepik z bajerami (takimi jak z eventu świątecznego) - podobne efekty, tylko dłuższy czas trwania. 1 dzień/1mf. tydzień 5mf (mikstura szybkości droższa )
    10. Zwiększenie liczby znaków do napisania na czacie: 10znaków/1mf - na miesiąc 10znaków/5mf na stałe - i do jakiegoś naprawdę maksymalnego limitu by to szło.
    11. Dowolny kolor swojej chmurki z czatem: 10mf/miesiąc 20mf/na stałe (na jedną postać) - to już takie typowo dla szpanu
    12. Wspólna pula złota: 50mf
    13. Za pół ceny outfil mógłby być kupiony na miesiąc.
    14. Lista obserwowanych z panelu gracza - coś dla łapaczy 30mf.

    Jeśli macie pomysły to dopiszcie coś swojego

  2. #2
    Wszystko jest dobre oprócz jednego :P Mikstury szybkości. Jej nie powinno w ogóle być do użytku "na co dzień" , ponieważ jak będą jakieś zręcznościówki to one będą w tym bardzo pomagać ( a przynajmniej mogą pomóc, zależy od zręcznościówki )
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  3. #3
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Jestem za.

  4. #4
    Grzesiek
    Konto usunięte
    Jestem za, lecz nie podoba mi się pkt. 9, gdyż fajniej jest kupować podczas jakiś okazji(np. Boże Narodzenie, Wielkanoc, dziesięciolecie mfo3) w takim sklepiku oraz, aby nie można było używać mikstur szybkości itp. podczas zręcznościówek wymagających szybkości.(Jak wyżej napisał BeLiaR)

    To jest moje zdanie, nie piszę za Ciebie, jak coś Ci się nie podoba to napisz swoje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez Grzesiek ; 08-05-2012 o 15:31

  5. #5
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Jestem za, tylko zastanawia mnie punkt 8. Chodzi o to, że dla wszystkich postaci 5 miejsc, czy sumowałyby się ze wszystkich postaci?

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ok jest, tylko trochę bezsens dać 10 MF żeby móc wykupić opcję 1MF/10 eny. Administracja i tak na tym nie traci, więc taka opcja powinna być bez żadnego wykupu.
    Bididididid!

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Ok jest, tylko trochę bezsens dać 10 MF żeby móc wykupić opcję 1MF/10 eny. Administracja i tak na tym nie traci, więc taka opcja powinna być bez żadnego wykupu.
    Proponowałem i się nie zgodzili.

    @Demoniczna Dusza: 5 miejsc + te wykupione.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Proponowałem i się nie zgodzili.
    No to trochę nie na miejscu IMO.

    Ja bym dopisał transfer ilości złota/przedmiotów z jednej na drugą postać naszego konta bez osoby trzeciej, czyli po prostu przerzucamy itemy/kasę bez prowizji na innego chara. Nie wiem ile to mogłoby kosztować.
    Bididididid!

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zobacz pkt wspólny depozyt.

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    W sumie na jedno wychodzi, racja .
    Bididididid!

  11. #11
    12. Wspólna pula złota: 50mf
    Podczas przegranej walki też? :D

    Moim zdaniem nie ma sensu rozmieniania się na drobne. Powinien być jeden wypasiony pakiet premium, za w miarę przystępne pieniądze, żeby zadziałał efekt skali.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Miksy szybkości na sell... Nie. To zbytnie ułatwienie dla kupujących mf. Ma taki maniak rozwalania słabszych graczy przy mini bossach mixa takiego, to mu już nikt nie ucieknie... Za łatwo będzie komuś uciec na mapce z bójkami. Zręcznościówki niektóre łatwiejsze... Nie. Zbytnie ułatwienie. Co do reszty na tak.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Podczas przegranej walki też?

    Moim zdaniem nie ma sensu rozmieniania się na drobne. Powinien być jeden wypasiony pakiet premium, za w miarę przystępne pieniądze, żeby zadziałał efekt skali.
    A po co mi takie premium z którego większość rzeczy mi się nie przyda?

  14. #14
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A po co mi takie premium z którego większość rzeczy mi się nie przyda?
    zawsze "prestiż" i wsparcie gry
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Vivien
    Dołączył
    19-11-2011
    Postów
    84
    8. Wspólny depozyt: 50mf <-- to mi się najbardziej podoba
    Nie byłoby takiego problemu z przerzucaniem itemków

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •