Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 53

Temat: Drużyna

  1. #1
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296

    Drużyna

    1. Powiększenie drużyny do 6-8 slotów dla graczy, tak by było w czym wybierać, gdy chcemy zawalczyć teamowo. Głównie skupia się to dla tych drużyn które składają się z samych znajomych. Nie zawsze są wszyscy online, a gdy jest jakaś drużyna do walki to szansa może minąć.
    Oczywiście przewiduję, że mogą być problemy, gdy jest online powyżej 4 osób i wszyscy są w tym samym miejscu i mają auto-pomoc. Można by wrzucić drugą łapkę i po problemie.

    2. Nadanie któremuś członkowi vice-szefa. Miałby te same opcje co szef, ale jego samego usunąć by nie mógł.

  2. #2
    QSQ
    Konto usunięte
    1. Nie
    2. Tak

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    71
    Bardzo dobry pomysl.
    Co do rozwiazania sprawy walki gdy wszsycy sa online proponuje nadanie priorytetow. Szef druzyny przydziela numerki od 1 do max liczba czlonkow druzyny. W prypadku gdy wszsycy sa online w walce wezma udzial najnizsze numerki
    Ewentulanei tez moznaby losowac graczy ktorzy wezma udzial w walce

    Vice szef jest rowniez dobrym pomyslem -nie moglby usuwac czlonkow ale moglby nadawac priorytety i przyjmowac nowych rekrutow

  4. #4
    Saline
    Konto usunięte
    1. Podoba mi się pomysł, ponieważ jak mówisz, nie zawsze jest cała drużyna żeby walczyć. Tylko trzeba było by rozwiązać problem tego co się stanie gdy na jednym polu będzie stało np. 8 osób. Myślę jednak, że Jacek poradzi sobie z takim wyzwaniem, a powiększenie ilości miejsc w drużynie mogłoby być całkiem miłym urozmaiceniem.

    2. Także się mi podoba, nie zawsze szef drużyny jest online, wtedy do akcji wchodzi nasz vice-szef i wszystko gra.

    @UP

    Ciekawe rozwiązanie z tymi numerkami, nie powiem Mogłoby być idealne do tego, oczywiście numerki widzą tylko członkowie drużyny(?).
    Ostatnio edytowane przez Saline ; 20-04-2011 o 21:29

  5. #5
    Nyhariel
    Konto usunięte
    4 osoby to dobre rozwiazanie, tak bylo od zawsze, niech tak zostanie vice szef? swietny pomysl

  6. #6
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Jak wczoraj spojrzałem na ranking drużyn to się trochę zdziwiłem. Pierwsze miejsce ma 100 pkt. rankingowych, a drugie 60.
    Gdy były testy do 10lvl to wielu po walkach drużynowych sądziło, że będą jedną z większych atrakcji w MF3 a wydaję mi się, że gra tego nie pokazuje.

    Z tymi numerkami też ciekawy pomysł, lider w kilka sekund mógłby ustawić kto z kim ma auto-pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Ash ; 21-04-2011 o 09:47

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    79
    a jak już by było 7-8 graczy w drużynie to przydała nowa zakładka gdzie każdy by mógł zamieścić ogłoszenie np. "dzis o 16 będziemy walczyć z drużyną x w eterni" albo "wyjeżdżam na 2-3 dni" - chodzi o to aby każdy mógłby przekazać wiadomość nawet nie zalogowanym graczom nie wysyłając do nich pw. (coś jak czat drużyny ale wiadomości były by kasowane dopiero przez szefa)

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    71
    Numerki byly przykladem rownie dobrze mogloby sie to odbywac losowo ale priorytety wydaja sie byc bardziej sensowne. Ciekawe co na to administracja

  9. #9
    Crawler
    Konto usunięte
    1. Tak.
    2. Nie.

  10. #10
    Xariv
    Konto usunięte
    Obie, dobre propozycje, ja jestem na tak.

  11. #11
    Sterz
    Konto usunięte
    Ja jestem na Tak w obu propozycjach.

  12. #12
    Troy Lee
    Konto usunięte
    1. Tak
    2. Tak

  13. #13
    RoLLeR
    Konto usunięte
    Ashiro zawsze ma dobre pomysły
    Mi się ta opcja podoba w testach, walki druzynowe 3v3 to juz był kosmos jesli dało sie tylu uzbierac, jak juz cos było to z Conim 2v2 co najwyzej ;p naprawde ciezko skompletowac 4 osoby, ale wiecej niz 6 w teamie raczej nie potrzeba. I moja propozycja jest taka. W walce druzynowej udzial bierze w pierwszej kolejnosci szef oraz vice. W przypadku gdy obaj sa online w miejscu pojedynku, szef ustala kto walczy w 'menu' przed walka, gdzie wybierami o co walczymy i w jakim profilu. Podczas nieobecnosci szefa robi to vice. Kiedy oboje sa nieaktywni, pozostaja 4 osoby, wiec problemu nie ma Choc osobiscie uwazam, ze rzadkoscia bedzie komplet 6 osob online naraz.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Oczywiście, że to będzie rzadkość :> Ale podejrzewam, że w dobrym teamie, gdzie członkowie grają często, czterech graczy będzie praktycznie cały czas, a jak nie tylu to chociaż tych 3 (ja osobiście się skłaniam do 8 graczy, gdzie w razie czego, gdy są wszyscy online, zawsze będzie można zagrać sobie nawet te dwie walki na raz, bez żadnej dyskryminacji).Dwie łapki, albo numerki Rykusa chyba są najtrafniejszym pomysłem głównie z tego powodu, że można je zmieniać w każdej chwili nawet wtedy kiedy expimy drużynowo. Chętnie usłyszałbym opinie adminów na ten temat, bo ja uważam, że potencjał walk drużynowych się teraz marnuje.
    Ostatnio edytowane przez Ash ; 15-05-2011 o 12:50

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    71
    puk puk i jak tam administracja zapatruje sie na ten pomysl

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •