Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Ranking drużyn

  1. #1
    Qorg
    Konto usunięte

    Ranking drużyn

    Witam ,

    Moją propozycją jest dodanie rankingu drużyn .Chodzi tu oto:

    d1+d2+d3+d4 = pd

    d1 ,d2 ,d3 ,d4 -doświadczenie 1,2,3 i 4 gracza
    pd = ilość łącznych pkt doświadczenia drużyny.

    Czyli był by to ranking , w którym byli by najlepsi gracze pod względem doświadczenia.
    Dodam , iż nie patrzałem czy był taki temat . Co w na to?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    a co dawał by taki ranking? kolejny medal?

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    1,690
    A potem ranking pod wzgledem punktów pvp...ilosci kasy... zarobku na 24h...itd. nie troszke bez sensu druzyny sa za malo zgrane poza tym zaczely by sie jazdy i najazdy w druzynach ze nie mamy zlotego medalu bo ten i ten sie obija wywal go itd...;/
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Poczekajmy na rozbudowanie drużyn, które nam administracja szykuje. Bo na chwilę obecną grupy przejęły główną funkcję.

  5. #5
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Zgadzam się z przedmówcą. Poczekajmy na przemianę drużyn w gildie i wtedy można pomyśleć o takich rzeczach.

  6. #6
    Qorg
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aiszek Zobacz post
    a co dawał by taki ranking? kolejny medal?
    Ranking dla drużyny nie dawałby medalu.Tylko gdybyśmy chcieli sprawdzić profil danej drużyny to pisałoby tam jaki ma ranking , oraz także pisałoby w rankingach.

    Cytat Napisał sic Zobacz post
    A potem ranking pod wzgledem punktów pvp...ilosci kasy... zarobku na 24h...itd. nie troszke bez sensu druzyny sa za malo zgrane poza tym zaczely by sie jazdy i najazdy w druzynach ze nie mamy zlotego medalu bo ten i ten sie obija wywal go itd...;/
    Tyle rankingów nie jest potrzebnych

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Poczekajmy na rozbudowanie drużyn, które nam administracja szykuje. Bo na chwilę obecną grupy przejęły główną funkcję.
    Właśnie czekamy , bo ta propozycja jest przyszłościowa , zresztą jak większość.

  7. #7
    obecnie nawet nie ma rankingu drużyn ze względu na punkty rankingowe więc takie rzeczy bym wolał a nie ilość dośw.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  8. #8
    Qorg
    Konto usunięte
    To pomysł przyszłościowy! A nie obecny!

  9. #9
    Szlug
    Konto usunięte
    Jak Jeahok.

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qorg Zobacz post
    To pomysł przyszłościowy! A nie obecny!
    Ale przed zaproponowaniem takiego pomysłu i tak trzeba poczekać na zmiany, bo praktycznie nikt nie wie co się zmieni i czy po zmianach pomysł będzie miał w ogóle rację bytu.

  11. #11
    Qorg
    Konto usunięte
    No w sumie racja Temat do zamknięcia

  12. #12
    Szlug
    Konto usunięte
    Mój poprzedni post został skrytykowany jak "idiotyczny"i nic nie wnoszący. Wydawało mi się, że wnosi moją opinię...
    Tak więc napiszę jeszcze raz to co napisał za mnie Jeahok. Uważam, że ranking drużyn ze względu na ilość punktów PvP, jest dużo bardziej wymierny i przydatny od rankingu ze względu na ilość expa. Ale nawet on jest nieważny wobec upka i innych zmian które czekają na wprowadzenie. Uważam też, że "pomysł przyszłościowy"
    to taki który nic nie zmienia, i ma najmniejszy priorytet.

  13. #13
    Qorg
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qorg Zobacz post
    No w sumie racja Temat do zamknięcia
    Chyba dobrze napisałem ...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •