Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: balans tanków

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bardziej chodziło mi o statystyki, jakie powinien mieć przeciwnik, żeby dostać mocniej z Odbicia.
    Bididididid!

  2. #17
    Niezły hit A co do bryzy to nie jestem pewny , bo w końcu hit przeciwnika się zmniejsza , lepiej użyć osłonkę magiczną. Przy takim defie możesz walczyć z każdym , padnie mu krytyk w złym momencie no i arrive derci roma
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  3. #18
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Szlug Zobacz post
    Czołg to mi się kojarzy z graczem którego uderzymy maks za 400-500 obrażeń, gdzie tu pole do popisu dla odbicia?

    Poza tym, nawet bez Twoich zmian, prawie każdy gra speederem.
    Dajesz na 40 lvl wszystko hp + wampirza i full hp plusy, walnie Ci ktoś 2000, walisz odbicie i już leży ;3

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    To tak nie działa, chociaż można by sprawdzić, ale liczą się też twoje obrony, a nie tylko za ile wejdzie cios w ciebie

  5. #20
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    A co Wy na to:
    Staty na 40:
    HP 120 (HP: 2400 + 6 gemów = 30% + Hełm Mnicha = 2000 + 720 + 200 = 2920)
    MP 40
    Obrona 40
    Obrona mag 80
    Atak Magiczny 30
    Szczęście 30
    Szybkość 120
    Eq:
    Kościana Różdżka, Hełm Mnicha, Żółwi Pancerz, Japonki, Sygnet.

    Taktyka NA WOJA - ubieramy się na maga, żeby dostać mocniejszy hit (auto regen, obrona mag, pomyslnosc). Pilnujemy zeby byl caly czas regen (heal po 292 na ture, czyli max wyciągniemy 1612 heala). Staty ulozone pod double. Dodane tyle w obrone magiczna da wieksza sile odbiciu, a w sumie niewielka obrona (tylko 40, a eq na maga) sprawi, ze przeciwnik walnie nas duzo (mile widziany atrybut na minusie). Mamy 2800 hp, ponad polowe mozemy wyleczyc w 1 turze, a nie sadze, zeby przeciwnik walna za wiecej niz mozemy wyleczyc (1600 to bardzo duze hity). Myslicie, ze wtedy jest szansa, zeby odbicie zabilo na hita? (ew. przy double mozna rzucic kamieniem).
    Bididididid!

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Możliwe, że to zadziała, ale nie lepiej zrobić maga antywoja?

  7. #22
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Myślę , że mogłoby zabić na hita.
    Przy moim hicie ok. 1550 jeden z nopów , zwany "Mistsz mocy cienia" odbił cios za dokładnie 1768. Mogę wydrapać raport , jeśli ktoś chce.
    Był w ulu. Trzymaj Bidi https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...d=68320&vtid=0
    Ostatnio edytowane przez SystemOfADown ; 29-04-2012 o 21:42

  8. #23
    Szlug
    Konto usunięte
    No bidi, tu masz rację. Ale taka taktyka to nie tank. Więc już chodzi bardziej o ograniczenie odbicia niż tanków.

  9. #24
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Czyli reasumując - Odbicie może zrobić krzywdę, lecz wszystko zależy od statów, eq i hitów .
    Bididididid!

  10. #25
    Cytat Napisał Bidi Zobacz post
    Czyli reasumując - Odbicie może zrobić krzywdę, lecz wszystko zależy od statów, eq i hitów .
    super podsumowanie taki klasyk pasujący do wszystkiego :P
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •