Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Temat: Kalkulatory MFO

  1. #16
    Dobra, sprawdziłem i wkradł się jeden błąd. Przetestowałem układy, które podaliście wyżej i zwraca dobre wyniki.

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Teraz wszystko działa dobrze.

  3. #18
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Rzeczywiście teraz działa dobrze rep4u

  4. #19
    Fajny pomysł i do tego przydatny.

  5. #20
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Istnieje możliwość stworzenia takiej machiny ktora po wpisaniu : mojego szczęścia vs szczęście przeciwnika , obliczała by procentową szansę zadania ciosu krytycznego lub jego otrzymania?

  6. #21
    Szlug
    Konto usunięte
    Taka machina, została już kiedyś podana w formie wzoru, chyba ((szczęście atakującego/szczęście broniącego)-1)*100 i wartość nie może spaść do zera ani osiągnąć 100%

    jak coś pomyliłem to niech mnie ktoś bardziej obeznany poprawi.

  7. #22
    Cytat Napisał El Fortuno Zobacz post
    Istnieje możliwość stworzenia takiej machiny ktora po wpisaniu : mojego szczęścia vs szczęście przeciwnika , obliczała by procentową szansę zadania ciosu krytycznego lub jego otrzymania?
    Jeśli ktoś napisze mi konkretny 100% wzór to mogę to zrobić.

  8. #23
    Dodałem w kalkulatorze do speeda możliwość obliczenia szybkości przeciwnika biorąc pod uwagę co ile tur wystąpił podwójny cios. Jak dokładny jest ten kalkulator dowiem się po przetestowaniu.
    https://mfoportal.pl/portal.php?show=kalkulator1

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    By się przydało okienko do wpisywania co ile tur ten podwójny cios, bo 1,2,3 to trochę mało

  10. #25
    Cytat Napisał aiszek Zobacz post
    By się przydało okienko do wpisywania co ile tur ten podwójny cios, bo 1,2,3 to trochę mało
    Póki co dostępne są tylko 1,2,3 tury. Niedługo dodam kolejne.

  11. #26
    Achaye
    Konto usunięte
    Można by zrobić coś takiego z tabelką z bossami ? Skąd mam wiedzieć, kiedy walne dubla np. łowcy dusz :P

  12. #27
    Trzeba by wtedy znać szybkość łowcy , a jej nie poznamy , mając tylko te funkcje w kalkulatorze ( Baggy musiałby dodać więcej tur w swoim kalkulatorze , niebawem będzie ( pewnie w niedziele ))
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •