Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Analiza walki.

  1. #1
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte

    Analiza walki.

    W analizie walki, w której mamy minimum jednego sprzymierzeńca, w kolumnach z obrażeniami zadanymi przez przeciwnika, obrażenia odnoszą się do któregokolwiek z uczestników walki.

    Proponuję, aby odnosiły się one tylko i wyłącznie do naszej postaci. Na chwilę obecną nie da się używać analizy w celu określenia obrażeń zadanym nam przez przeciwnika w walkach grupowych, lub też jeżeli nie wie się, że obrażenia te odnoszą się nie tylko do nas, można się ładnie naciąć.

    Zmiana ta ogólnie pozwoliła by nam na używanie szybkiej analizy walki, do analizowania walk z bossami gdzie walczyliśmy z sprzymierzeńcami, oraz walk drużynowych.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 14-04-2012 o 23:32

  2. #2
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Dla jednego raportu walki jest jedna analiza (a więc wspólna dla wszystkich uczestników), więc oprócz tego że takie dane nie są teraz zbierane to jeszcze trzeba by było to jakoś upchnąć w tej tabelce. Najlepiej rozpisz/rozrysuj o co dokładnie chodzi na przykładzie to będzie można bardziej określić czy jest to do zrobienia.

  3. #3
    Szlug
    Konto usunięte
    Otrzymane obrażenia- ||suma otrzymanych obrażeń/obrażenia o gracza a/obrażenia od gracza b/ obrażenia od gracza c/obrażenia od gracza d||

    Coś takiego rozwiązałoby sprawę?

  4. #4
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Nazwa:  analiza.jpg
Wyświetleń: 228
Rozmiar:  86.4 KB

    W dodanym przeze mnie załączniku, mamy przykładowy wygląd analizy z bójki. Zaznaczyłem tam wartości obrażeń maksymalnych średnich i minimalnych.

    W tym momencie wartości te nie odnoszą się do mojej postaci, bo powiedzmy najmniejsze zadane obrażenia, to obrażenia które ten przeciwnik zadał nie mnie, ale mojemu sprzymierzeńcowi. To samo tyczy się walk z bosami. Przykładowo w kolumnie Wodny Żółw, mamy linię Lód 2. Wartości obrażeń tam podane również tyczą się nie tylko mnie, ale także wszystkich moich sprzymierzeńców, przez co są one przekłamane.

    I teraz przykładowo chcąc użyć tych wartości do zrobienia skryptu na żółwia nie jestem w stanie, gdyż obrażenia te nie tyczą się mojej postaci ale któregokolwiek z uczestników mojej drużyny.

    Chodzi mi o to, żeby tyczyły się one tylko mojej postaci, odnosi się to do wszystkich walk grupowych.

  5. #5
    Szlug
    Konto usunięte
    Nazwa wojownika |G1|G2|G3|G4|
    Wykonane Ruchy
    Ataki
    Zaklęcia
    Zdolności
    Przedmioty
    Razem
    Otrzymane obrażenia
    Ataki
    Zaklęcia
    Zdolności
    Przedmioty
    Razem


    Czy mogłoby to wyglądać w ten sposób?

    Tak btw to Nazwa Gracza byłaby bardziej polityczna od nazwy wojownika

  6. #6
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Nie zrozumiałeś chyba o co chodzi, przeczytaj jeszcze raz.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,747
    Nie mogą ogólnie odnosić się tylko do naszej postaci (w takiej formie jak to jest teraz), bo ta sama analiza jest dostępna również dla pozostałych uczestników i oni pewnie by chcieli to względem siebie. Tak więc musiała by istnieć odrębna analiza dla każdego uczestnika, albo jakiś wybór przy obrażeniach.

  8. #8
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Nie mogą ogólnie odnosić się tylko do naszej postaci (w takiej formie jak to jest teraz), bo ta sama analiza jest dostępna również dla pozostałych uczestników i oni pewnie by chcieli to względem siebie. Tak więc musiała by istnieć odrębna analiza dla każdego uczestnika, albo jakiś wybór przy obrażeniach.
    NO tak, chodzi o to, żeby istniała odrębna analiza dla każdego gracza.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie wiem po kiego grzyba to komplikować. Pomysł jest tak idiotyczny jak autor, normalnie beka. Śmiech na sali! Żal! Nawet mi się tego gówna nie chce komentować, ale jestem reputowym królem, więc sobie pozwolę. Bardziej się opłacało robić Mięsnego Jeża na głupi filmik, niż realizować czyjeś prywatne zachcianki. Żalowe, nawet malpaxd miał lepsze pomysły. Żenada, po prostu żenada!

    Proszę o niebanowanie - ja tylko wyrażam swoją opinię mocnymi słowami.
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 01-05-2012 o 17:07

  10. #10
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    1:0 dla mnie, bo ja nie użyłem żadnego obraźliwego słowa w stosunku do Ciebie, a Ty nazwałeś mnie idiotą Jeszcze musisz się poduczyć, ale ważne że się starasz i masz chęci dobre. Umiejętności przyjdą z czasem

  11. #11
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Wystarczy uważniej popatrzeć w analizie, ten pomysł jest według mnie zbędny.
    Ostatnio edytowane przez Demoniczna Dusza ; 01-05-2012 o 17:59

  12. #12
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bellator Zobacz post
    1:0 dla mnie, bo ja nie użyłem żadnego obraźliwego słowa w stosunku do Ciebie, a Ty nazwałeś mnie idiotą Jeszcze musisz się poduczyć, ale ważne że się starasz i masz chęci dobre. Umiejętności przyjdą z czasem
    Czyli otwarcie się przyznajesz, że prowokujesz konflikty.

  13. #13
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Uważniej popatrzeć w analizie ? Nie rozumiem. Pewnie chodzi Ci o analizę ?

    Widocznie coś mam z wzrokiem, wskaż mi więc proszę minimalne obrażenia zadane mojej postaci na załączonym obrazku bo jakoś nie mogę się kurcze dopatrzeć

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Czyli otwarcie się przyznajesz, że prowokujesz konflikty.
    Otwarcie przyznaję, że odparłem skutecznie Twoją próbę ataku na moją osobę.

  14. #14
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    lub też jeżeli nie wie się, że obrażenia te odnoszą się nie tylko do nas, można się ładnie naciąć.
    O ten fragment mi chodzi. Wystarczy się zastanowić nad tym.

  15. #15
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Demoniczna Dusza Zobacz post
    O ten fragment mi chodzi. Wystarczy się zastanowić nad tym.

    A to przepraszam.

    Wskaż mi więc informację, że obrażenia te nie tyczą się naszej postaci

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •