Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś czaszek w MFO3?

Głosujących
55. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    46 83.64%
  • Niet

    8 14.55%
  • Mam innego pomysła, którego opiszę w poście

    1 1.82%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Temat: Pomysł z czaszkami

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Pomysł z czaszkami

    Chciałbym powrócić do dyskusji nad czaszkami.
    W poprzednim temacie pojawiła się propozycja, że osoba z czaszką mogłaby mieć wyłączoną opcję wzywania pomocy. Mnie się ten pomysł osobiście bardzo podoba. A jaka jest Wasza opinia? Może macie jakieś pomysły na udoskonalenie?

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    jeśli czaszki to też przedziały lvlowe od 30 albo 20 mógłby to być +/- 1lvl, od 40 +/-2lvl'e

  3. #3
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Czemu skoro czaszki to przedziały lewelowe ? Jak ktoś che, to niech sobie biję 20 lwl słabszego, o ile nie martwi się, że potem sam będzie bity Dodatkowo jeśli chodzi o mnie :


    O czaszkach ogólnie pisałem już wielokrotnie, niektórzy nawet pisali, że to "Tibijskie" rozwiązanie


    Moim zdaniem
    1. Czaszki powinny mieć zablokowaną możliwość sos.
    2. Powinien mógł je łapać każdy.
    3. Powinno da się graczy z czaszką łapać wszędzie, nawet w lokacjach bez bójek.
    Ostatnio edytowane przez TOMEK KŁAMIE GRACZY ; 10-04-2012 o 21:55

  4. #4
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Czaszki bardzo dobry pomysł i tak jak napisał Bellator powinno dać się takich graczy łapać wszędzie (tylko nie w miastach) plus można by zrobić jakiś ranking najbardziej agresywnych graczy, (niestety motywowało by to do bicia mniejszych lvli, ale czaszka była by karą więc myślę, że nie nabrało by to takiego rozmachu)

    @sic ale właśnie o to chodzi wszyscy ganiali by za takimi graczami aby ich ubić
    Ostatnio edytowane przez abiT ; 10-04-2012 o 22:03

  5. #5
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Ranking nie bo beda sie licytowac ile ubili i o ile nizszych lev ale pogonilo by sie za takim ;]

    Zostawmy czaszki jako unikatowe potwory;]
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 10-04-2012 o 22:06

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    To ranking dla agresorów i dla pogromców czaszek zrobić

  7. #7
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    I medale im i losowanie funkcji testera PvP za zaslugi ;D

  8. #8
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Jak dla mnie pomysł może być. Sam chętnie biję innych poprzez bójki i się tego nie wstydzę. Jak zginę, to się pojawię w mieście. Powiedzmy sobie szczerze. Konsekwencje śmierci są w tej grze niemal zerowe więc czemu nie bić innych bez opamiętania?

  9. #9
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Pączkowski Zobacz post
    Jak dla mnie pomysł może być. Sam chętnie biję innych poprzez bójki i się tego nie wstydzę. Jak zginę, to się pojawię w mieście. Powiedzmy sobie szczerze. Konsekwencje śmierci są w tej grze niemal zerowe więc czemu nie bić innych bez opamiętania?
    Hmmm moze zerowanie ochrony dla czaszek po przegranej?

  10. #10
    Pączkowski
    Konto usunięte
    Whatever

  11. #11
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To ranking dla agresorów i dla pogromców czaszek zrobić
    I znowu byłoby nabijanie... trzeba poczekać na panel, żeby ręcznie takich graczy usuwać z niego.

    Co do tematu - w V2 jakoś to widziałem, a do V3 nie mogę sobie tego dopasować.
    Bididididid!

  12. #12
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    To by było dobre rozwiązanie, ale beż żadnych rankingów, ani dla nabijaczy, ani dla zabijaczy.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-11-2011
    Postów
    339
    Czaszka dobra opcja, ale pod warunkiem, że osoby z czaszkami można by bić wszędzie (tzn. w każdej lokacji, poza miastem) i jeżeli gracz z czaszką po przegranej nie miałby godzinnej ochrony. No i jakby nie było uważam, że każdy powinien mieć frajdę z atakowania czaszek, dlatego też nawet 5 lvl powinien móc atakować czaszki. Tak jak było w v2.

  14. #14
    margo fan
    Konto usunięte
    można zrobic różno kolorowe czerwona zółta i zielona czerwona będzie blowowała SOS 1 godz żółta 30 min a zielona 15min

  15. #15
    Użytkownik Avatar Kolnay
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    94
    A nie lepiej, gdyby każda czaszka blokowała SOS aż do jej wyczerpania np. czerwona czaszka to 10 ataków, żółta 5 ataków, a zielona 2 ataki?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •