Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Podział statusów.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54

    Podział statusów.

    Witam.
    Zauważyłam, że wyższe lvl'e mają często 4-8 statusów na raz (z eq oraz mixturek). Podgląd tych statusów podczas walki wygląda nieciekawie - wszystko się miesza. Mam pomysł aby podzielić statusy na 2 grupy: pozytywne i negatywne. Podczas walki te 2 grupy byłyby oddzielne, mogłoby to wyglądać mniej więcej tak:
    https://i42.tinypic.com/w89q2a.jpg
    Co myślicie?

  2. #2
    Coni
    Konto usunięte
    Było.

  3. #3
    Niektóre statusy niekoniecznie muszą być pozytywne kiedy nie są negatywne, np. Furia dla woja.
    Kiedyś było jeszcze gorzej, wszystkie się ze sobą zlewały wraz z opisami. Moim zdaniem teraz wygląda to b. dobrze oraz jeśli już to zdecydowanie łatwiej byłoby to podzielić w formie innego kolorku nazwy statusu podczas najeżdżania aniżeli 2 ikonki obok siebie.

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Szczerze to mi to nie potrzebne - zawsze najeżdżam i czytam jakie są statusy, w ogóle nie polegam na ikonkach, bo za długo się przewijają (wiem, że szybciej nie mogą).
    Bididididid!

  5. #5
    Użytkownik Avatar Boonie
    Dołączył
    06-02-2012
    Postów
    54
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    jeśli już to zdecydowanie łatwiej byłoby to podzielić w formie innego kolorku nazwy statusu podczas najeżdżania aniżeli 2 ikonki obok siebie.
    Kolorki też byłyby dobrym ułatwieniem. Co jak co, ale mnie dość często irytują te statusy.

    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Było.
    Nie spotkałam się wcześniej. Z góry przepraszam.

  6. #6
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Niezły pomysł, mi to szczególnie nie przeszkadza, ale być może przyda się w przyszłości, już mogę sobie wyobrazić tą przyszłą ilość auto statusów w czasie walki.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •