Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Ignoruj: Zgrupowanie gracza.

  1. #1

    Ignoruj: Zgrupowanie gracza.

    Witam. Od pewnego czasu denerwuje mnie to, że ktoś ciągle chce się ze mną zgrupować i tworzy mi lagi. Mam taki pomysł żeby wprowadzić ignoruj zgrupowanie gracza. Co o tym sądzicie.

  2. #2
    gownoajdaiofsk
    Konto usunięte
    Dobry pomysł mam to samo gdy jestem w lokacjach z mini bossami np.wiekowy las

  3. #3
    jeszcze ktoś z tego konta napisze wolfmen ? na moje to zbędne, powiadomienia o zaproszeniu do grupy raczej nie przeszkadzają tak bardzo.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Birebantet
    Konto usunięte
    bardzo dobry pomysł lilianna

  5. #5
    Birebantet
    Konto usunięte
    dobry pomysł ma lilianna

  6. #6
    XxSzafirowyXx
    Konto usunięte
    Siemka

  7. #7
    Demoniczna Dusza
    Konto usunięte
    Dobry pomysł, gdzieś już był taki. Samemu mnie trochę irytuje jak czasami stanę na chwilę w Eterni lub Dilli i ciągle dostaję propozycje dołączenia do grupy.

    PS. Mejdzo, mogłeś edytować post.

  8. #8
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Mnie kiedys załamała jedna rozmowa.. ktoś mi daje grupe myśle że chce żółwia łapać a wszyscy biją więc zabezpiecza sobie tyły przez dodanie na chybił trafił do grupy by go żółwik nie zabił na dzieńdobry... mija chwila nawet powiedziałabym dłuższa chwila troche osób się odblokowało więc dodał kolejnych graczy mija 5 min ktoś nie wytrzymał i pisze na grupowym czacie...
    - kiedy łapiesz tego żółwia?
    Odpowiedz- a nie ja dziś łapałem i sobie sępie
    - to na **** dajesz grupe?
    - bo chciałem pozabijać cudze żółwie ale nikt mnie nie lubi i często robią mi bójki a jak jestem w grupie 4 osób mnie nie atakują

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •