Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Profesje w grupie.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258

    Cool Profesje w grupie.

    Ahoj gracze!!!

    Ja tu mam taką ciekawą propozycję do rozpatrzenia. Proszę nie zabierajcie reputka, jak się wam nie podoba to napiszcie w poście.

    Chodzi mi o dodanie podprofesji, które można dostać będąc członkiem jakiejś grupy. Dowódca grupy będzie mógł dać przed walką tzw. buffka, czyli dopóki gracz jest w drużynie będzie silniejszy. Ten buffek to właśnie podprofesja. Przykładem może być np. atakujący - zwiększa atak o 10 procent, leczący - zwiększa siłę leczeń o 20 procent, tank - zwiększa hp i obrony o 10 procent, assassin - zwiększa aak i szybkość o 5 procent, speeder - zwiększa szybkość o 10 procent, szczęściarz - zwiększa szczęście o 10 procent.

    Parę przykładowych zasad:

    -Dowódca może dać podprofesję graczowi przed walką, w trakcie walki nie może jej zmienić.

    -Dowódca nie może sam dać sobie podprofesji.

    -Podprofesje można nadać tylko, jeśli w grupie są przynajmniej 3 osoby.


    Plusy:

    -Ciekawsze TvT.

    -Częstsze tworzenie zorganizowanych drużyn.

    -Można dodać do premium jak będzie w przyszłości jakieś rozwinięcie podprofesji.

    -Gracze będą mogli dopasować sobie podprofesje w zależności od ich statystyk i będą mieli jakieś zajęcie.

    Minusy:

    -Zbyt łatwe bicie minibossów.



    Komentujcie, proponujcie zmiany, korygujcie i róbcie co chcecie ale nie zabierajcie reputka

  2. #2
    Czy to nie jest poszerzenie tego pomysłu o możliwość - każdy gracz ma coś innego?
    Ogólnie za mocne bonusy podałeś, wartość 2 założonych gemów to dużo. Jeśli chodzi o możliwość dodania tego tylko dla premium to pewnie z góry odpada - przewaga mechaniczna.
    Jestem na neutral.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Wiem przesadziłem trochę, ale to tylko na przykład żeby niekumaci wiedzieli, na premium jakieś rozszerzenia tego tylko.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    fakt dodania tego do premium sprawi, że "bogatsi będą mieli faktyczną przewagę".
    jak już by taki pomysł miał wpaść to bez uzależnienie od mf czy konta premium.

    swoją drogą był temat o sztandar, ja ten traktuje jako taka trochę ściąga tamtego. Co więcej, jak tamten wejdzie to ta kwestia już będzie zupełną przeginką.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Możliwe, ale z tym premium to jakieś mało zauważalne rozszerzenie. Sztandary jak wejdą to to odpadnie rzeczywiście, ale jak nie wejdą to moje może przejść.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-12-2011
    Postów
    145
    premium nie może dawać faktycznej przewagi, a w tym przypadku by tak było. Nie zaleznie od tego czy jest to mało zauważalne, czy bardzo, ale daje przewagę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •